Search Results

Search results 1-20 of 561.

• Quote from ProSkaner.: “Quote from dexPL: “@czubek Skoro nikogo to nie obchodzi to po co piszesz o tym? @ProSkaner. - ciągle czekam na dowody albo przyznanie, że kłamałeś. Pokaż, że masz odrobinę godności i honoru ... ” Pokaż ty dowody popierajace to co tam wyżej pisałeś. Kojarzy mi się że ktoś takie pwkd ciebie wrzucał, ale fakt mogę się mylicLepiej Ci? ” Tak, mylisz się. Nigdy nie zaproponowałbym kasy za cokolwiek w ogame. Tym bardziej przeciwnikowi, z którym nie rozmawiam I zgodnie z tym co p…

• Yildun - z tego co patrzyłem kiedyś - ma jeszcze pole do zmian parametrów. Na obecnym Wezn niektóre parametry mają już wartości maksymalne (0.5 deuteru, 7 eko - z tego co Art pisał tego już nie planują zmieniać). Jedyne co można zmienić to % zlomu - a na to jak widać nie było wystarczająco chętnych PS. Skończyło się handlowanie, więc teraz wracają pushe złomowe. Więc tym bardziej nikt z GF nie zechce zmieniać wartości złomu z floty ... więc temat skończony.

• W ramach wyjaśnienia: Tak, na koncie "natalka" (czyli byłe konto puszkina) siedziałem ja. Przez ostatnie trzy dni. I tyle. Była potrzeba, aby ktoś siadł, przypilnował, bez bawienia się w zmienianie ip itp rzeczy. W końcu przygotowanie transportów trochę trwa. Wszystko na legalu - konto wyżej w rankingu przed, w czasie złomowania oraz po ostatnim transporcie. PS> Dupa was boli, że nie udało się złapać tych zasobów I dobrze, bardzo dobrze.

• Quote from ciap: “Quote from dexPL: “Wystarczy: - konta wiecznie zbanowane przenieść na fake-serwer - konta z załączonym urlopem dłużej niż X - przenieść na fake-serwer - opracować proces przeniesienia konta z fake-serwera na serwer docelowy (np w narzędziach administratorskich supportu) I już problem znika, jednocześnie nie boli brak idlaków (idlaki są przenoszone). Jak ktoś się zaloguje po X czasie - to pisze zgłoszenie do supportu - i support robi migrację z fake-serwera na docelowy. ” Taki p…

• Wystarczy: - konta wiecznie zbanowane przenieść na fake-serwer - konta z załączonym urlopem dłużej niż X - przenieść na fake-serwer - opracować proces przeniesienia konta z fake-serwera na serwer docelowy (np w narzędziach administratorskich supportu) I już problem znika, jednocześnie nie boli brak idlaków (idlaki są przenoszone). Jak ktoś się zaloguje po X czasie - to pisze zgłoszenie do supportu - i support robi migrację z fake-serwera na docelowy.

• Wysyłanie statków bojowych na expa jest bez sensu: 1. Większa szansa na straty z piratami (większa szansa, że jak spotkasz piratów to będą tam statki bojowe - a wtedy padają dt) 2. Wysłanie statków bojowych zwiększa szanse na dostanie statków bojowych (innych niz lm / cm) - a przez to zmniejsza szanse na anty Plus - jak dostaniesz 1kk metalu to naspawasz duzo wiecej statków bojowych niż dostaniesz z ekspedycji - więc zawsze lepiej dostać zasoby niż statki. Policz sobie wartość z np 10 ekspedycji…

• Trashsim - ogromne błędy.

dexPL - - Zadawanie pytań

To czy ktoś ma mechanika możesz także sprawdzić po energii (sumujesz energie z fuzji, satek i słonecznej - i patrzysz, czy jest ok. Oczywiscie fuzja może działać na mniejszy %, ale czasem to się udaje). A najlepiej - robisz wlot na inną planete, liczysz ile zlomu z obrony powinno byc z mechanikiem i bez - i juz wiesz. Co do losowości - największa jest w przypadku gsów - atakujesz na gsy - straty mogą być bardzo różne, w zależności ile gsów w której rundzie padnie. I to wręcz bardzo różne - np ra…

• Pożegnanie z ogame

dexPL - - DiD Wezn

Nie bój się - wróciłem tylko na 3h, aby oddać zasoby za zapomniane transporty (po co komuś ban za niewinność) - aby ktoś nie był poszkodowany. A że licytacje lubiłem i lubię - to cię przebiłem Spokojnie śpij - za ok 40 min bedzie urlop wrzucony - potem wrócę jeszcze ze trzy razy i tyle. Ale grać nie będę.

• 17-04-2019 03:58:47 - dex [Maskotki] - 22918,40% (Hidden Content) 07-04-2019 00:25:32 - dex [Maskotki] - 474,86% (Hidden Content) [NM] 16.04.2019 02:54:47 - dex [Maskotki] - 318,64% (Hidden Content) [NM] 16.04.2019 05:24:45 - dex [Maskotki] - 277,14% (Hidden Content) [NM] 16.04.2019 05:24:19 - dex [Maskotki] - 278,19% (Hidden Content) [NM] 17.04.2019 06:05:32 - dex [Maskotki] - 300,72% (Hidden Content) [NM] 16.04.2019 18:49:08 - dex [Maskotki] - 181,51% (Hidden Content) [NM] 16.04.2019 08:23:59 …

• Pożegnanie z ogame

dexPL - - DiD Wezn

Dziś ostatni dzień mojego "grania" w ogame. Choć ciężko nazwać to co ostatnio robiłem graniem raczej zwykłe klikanie z przyzwyczajenia. Nie mam zamiaru się rozpisywać - więc tylko zostawiam po sobie kilka uwag: - pozdro dla OLD - fajnie było z wami pograć. Oczywiście szczególnie @mikiwaj @radzio zgred, @silver88 - ale także inni co z nami grali. - pozdro dla @halszka - chyba jedyna pozytywna osoba z Wezn, którą tu spotkałem - nie-pozdro dla chamstwa w komentarzach niektórych osób - to był chyba …

• Tyle, że tutaj sytuacja była inna. Niektórzy dogadali się z innymi graczami. Mam główne konto na Q - ty na 68. Ja założę (kupię / dostanę) jakieś konto na 68, bedę tam grał i sprzedawał tobie deuter po minimalu. W zamian ty założysz (kupisz / dostaniesz) jakieś słabe konto na Q - i będziesz mi sprzedawał deuter po minimalu. Wszystko było legalne (wg supportu). Tylko gracze widzieli, że to może być problem. Jak miałeś jedno pomocnicze konto - to luz, niewiele zyskałeś. Ale jak tych kont miałeś 20…

• To nie było normalne i każdy wiedział, że to jest pushowanie jakiegoś konta. Tylko zgodnie z ówczesną wykładnią zasad gry - to nie było karalne. Więc wiele osób z tego korzystało - w tym niektórzy na maxa. Teraz nic się nie zmieni - jedynie zamiast handlowania to multikonta dosc często zapomną fsa odebrać. A jako, że akurat ląduje blisko właściwego układu - to nic dziwnego, że ta jedna, właściwa osoba poleciała i zezłomowała.

• Tak, tak - bo przecież teraz deuterówki stają się już mało użyteczne Zmiana zasad wstecz jest głupia - i tu racja. Ale to, co ludzie robili do tej pory (a support nie reagował i uznawał za legalne) totalnie zaburzało grę i odrzucało graczy. Gorzej, że to się nie zmieni - po prostu teraz konta będą złomowane, zamiast handlowane.

• Quote from Starrk: “@Truck driver raczej tu chodzi o sytuację, gdy nie masz ani dexu ani czym za niego zapłacić. Wtedy sprawa jest prosta. Ogłaszasz bankructwo, a GA odpisuje Ci z konta zbędne rzeczy w ilości wystarczającej do spłaty handlu. ” A może wtedy dostajesz blokadę konta, do czasu, aż na pozostałych kontach dozbierasz wystarczająco zasobów, aby zarobić przy kursie wymiany 2.5 / 1.5 / 1 na zapłatę należności. Wtedy odblokowanie konta głównego, kilka szybkich wymian i zysk idzie na pokryc…

• [NM] 11.04.2019 15:09:33 - dex [Maskotki] - 315,01% (Hidden Content) [NM] 11.04.2019 15:13:14 - dex [Maskotki] - 315,19% (Hidden Content) [NM] 11.04.2019 15:13:57 - dex [Maskotki] - 273,28% (Hidden Content) [NM] 12.04.2019 07:06:53 - dex [Maskotki] - 304,51% (Hidden Content) [NM] 12.04.2019 19:08:26 - dex [Maskotki] - 249,75% (Hidden Content) [NM] 13.04.2019 02:04:02 - dex [Maskotki] - 317,17% (Hidden Content) [NM] 13.04.2019 05:45:56 - dex [Maskotki] - 290,54% (Hidden Content) [NM] 13.04.2019 0…

• Dokładnie tak z ładownością. Farmienie nie ma znaczenia (widziałem gdzieś wyliczenia ile można sfarmić mt, a ile sondami - średnio na godzinę wychodziło podobnie). Sondy z ładownością przyspieszają desant moona (paliwo leci z kolonizatorem, potem kr, sondy robią moona, sondy na planete, sondy przewożą zasoby na moona, tele za anty - i desant gotowy). Dodatkowo - łatwiejsze robienie fake aktywek. Plus mnóstwo zabaw z szybką dostawą paliwa do sąsiada. W praktyce - każdy ekonom dostanie ostro po ty…

• Punkty honoru, a walka z banitą

dexPL - - Zadawanie pytań

Posiadanie (o) jedynie zmienia kwestię blokady ataku (to, ze w ogóle możesz go zaatakować). Tak więc: - jeżeli to tylko (o) - to będzie traktowany jako gracz bialy (czyli ph będą ujemne) - jeżeli dodatkowo jest bandytą - to powinieneś dostać ph dodatnie (choć do tej pory nie spotkałem takiego bandyty-banity)

• brak SS, eko 6, spalanie 0.5 - brzmi jak Wezn? Kurcze ... tylko obecne Wezn, a nie te zmiany co niby je dyskutowaliście (we własnym gronie) @czubek Zadanie (ciach!) Quote from czubulus: “No to już mamy kilka opcji 1. 80% pole zniszczeń 2. Spalanie dexu 0,3 4. Eko x 9 5. Ładowność sond ” Wskaż (porównując do nowego uni) ile z tych punktów jest podobnych. Następnie wskaż, ile z tych punktów jest różnych od nowego uni. Na koniec (skoro twierdzisz ze lud tak chce jak nowe uni) - kiedy dwie nowe gala…

• Obniżenie kosztu lotu jest bez sensu - już i tak przecież możliwość przeniesienia planety na pozycję 15 zapewniła mega dopływ deuteru - szczególnie duża różnica dla tych, co eko nie mają. Sondy to totalna porażka - i wcale nie chodzi o farmienie - wprowadzenie ładowności sond zbyt wiele zmienia. A pz - na Oberonie było 80% i strasznie płakaliście, że to było nierówno ... a teraz chcecie to wprowadzić tutaj. Przy 80% latasz na pewniaka - wystarczy samemu się pozbierać - straty prawie zerowe. Już …

• [NM] 09.04.2019 23:39:44 - dex [Maskotki] - 201,92% (Hidden Content) [NM] 10.04.2019 02:54:27 - dex [Maskotki] - 279,08% (Hidden Content) [NM] 10.04.2019 06:05:57 - dex [Maskotki] - 377,78% (Hidden Content) [NM] 10.04.2019 23:23:14 - dex [Maskotki] - 182,56% (Hidden Content) [NM] 11.04.2019 03:30:55 - dex [Maskotki] - 353,30% (Hidden Content) [NM] 11.04.2019 03:44:00 - dex [Maskotki] - 289,30% (Hidden Content) [NM] 11.04.2019 04:26:15 - dex [Maskotki] - 301,89% (Hidden Content) 09-04-2019 18:14:…