Search Results

Search results 1-20 of 208.

• Rekordy Uniwersum Xanthus

Atuliti - - DiD Xanthus

Budynki Stacji: Fabryka nanitów: 11 Atuliti [Minionki]

• jest co przetapiać będzie za to ładnych kilka statków

• ...i wszyscy goście odwiedzający gospodarza, do stoczni konserwować bojowe obiekty latająco-niszczące w ekipie brakuje tylko @buleon fajne wydarzenie wam wyszło

• pavciosz gnieciesz wszystkich Moderator Neferet:Proszę o bardziej rozbudowane wypowiedzi

• nadwyżka surowców jest , zabawa w grze też jest ... i te pancerniki ;D

• Stwórzmy razem niesamowitą historię!

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad …

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigułkę LSD, lecz kontrabas, bo to właśnie on wydął przeszywający stęk, przeleciał nad …

Atuliti - - Spam

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć pigulkę LSD

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z kibla. Postanowiła zażyć

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos dobiegający z

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle usłyszała głos

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego, się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi, ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod stołem przełknęła ślinę, gdy nagle

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek, i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka będąca pod

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek, i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi ale zdezorientowana niebieskooka sąsiadka

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek, i poszedł po kokainę, jednak rankiem zorientował się, że uchylone zostały drzwi ale

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek, i poszedł po kokainę

Atuliti - - Spam

W pewnym tajemniczym miejscu na kompletnie nagim mężczyźnie wyrosło coś brzydkiego się rozrastającego. Przechodząca kobieta zapłakała, ponieważ mężczyzna zbezcześcił ten tajemniczy zakątek, i poszedł

• Propozycja zmiany parametrów uni

Atuliti - - DiD Uriel

obecnie prędkość ekonomii x5 to standard zwiększenie na x 7 jest to podkręcenie uni, taki mały lift złom z obrony całkowicie wyeliminuje uni nie wiem po co wgl ktoś o takim czymś pomyślał <lol> Quote from tom: “Co do proponowanej zmiany, poza chęcią "dorównania" starszym uniwersom do hipotetycznej fuzji, nie widzę zalet.\ ” zwiększenie ekonomii to same plusy, - większe tempo wydobycia, [ styl ekonomia ] - większa ilość surowców do grabieży [ styl flota ] - straty surowców przy ewentualnym (U)rlo…

• Propozycja zmiany parametrów uni

Atuliti - - DiD Uriel

universum uriel charakteryzuje się: 1. - standardową prędkością flot x 1 [ + 70 % PZ oraz 0.5 spalania deuteru ] oraz 2. - zwiększoną prędkością ekonomii ...dlatego w mojej opinii trzeba podtrzymać tą tendencję ale nie pozostać w tyle do innych univers tak jak jest napisane w 1 poście tego wątku