Search Results

Search results 1-20 of 580.

• Aż się dokopałem do logów aby się wpisać Gratki zgredzie , że Ci się jeszcze chce Z niecierpliwością jednak czekam na te największe boom na serwerze .

• hmmm , kto pisze że to była łatwa akcja ten jest totalnym noobem Grałem w tą grę sporo czasu , ugrałem co swoje . Nie chce marnować dobrego konta ponieważ nie mam czasu , dlatego konto zostaje w sojuszu , a ja wam wszystkim dziękuje za gre. Pewne aspekty życia nie pozwalają mi na aktywna gre Pozdrawiam was wszystkich i zycze powodzenia !

• Gratki . Chwila zawirowania w robocie i nie dopilnowałem farmingu . Strata żadna , chwila farmienia . Dobrze wiedzieć że coś tam masz do posprzątania . Postaram się odebrać z nawiązką . P.S popraw raport zbiórki - no chyba że ktoś Ci to zakosił Jeszcze raz gratki

• Bry Coś mnie przywiało z powrotem Zapowiedzi UF obudziły we mnie nowe chęci Tu akurat część przyfarmiłem , część straciłem bo jeden dofarm padł - nie zdażyłem zawrócić . Taka tam przystawka przed daniem głównym Pozdro soro , całe bs , buddy i reszte lamek Dnia 09-10-2018 19:09:41 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Knopers [B-S] ________________________________________________ Krążownik 15.000 _________________________________________ Obrońca Janko ___________________________________…

• Niestety , serwery ogame są dziurawe jak ser to i takie cuda zdarzają się coraz częściej Nawet nie topcie tej surki z pz , bo będzie odsyłka albo zabiorą wam z floty .

• Z drugim wlotem byłem ciekaw , czy Janko nadal robi Ci aktywki czy nie Na 99% byłem przekonany że zalogowałeś , ale pozostał ten 1% niepewności który chciałem sprawdzić . Strata wliczona w ryzyko - odrobie na faremkach Do następnego

• Ktoś sobie nie przypilnował , to przyfarmiłem Zgapiłem się z reckami i obrońca mi ukradł pz Pozdro sojusz Dnia 08-08-2018 21:26:38 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Knoperskupideumet [B-S] ________________________________________________ Pancernik 7.500 _________________________________________ Obrońca Szubcia ________________________________________________ Duży transporter 16.760 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 6 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 2.399 __________________________…

• Prowizja w postaci 1kkk dexu na najbliższego moona proszę Gratki , rośniemy i ciśniemy dalej do poziomu gdzie miesiąc fsów nie trzeba będzie robić

• Kiedy wreszcie UF?

Knopers20 - - Zadawanie pytań

Powielam pewnie masę zapytań , ale kiedy wreszcie doczekamy się jakiegoś łączenia uni? Gram aktywnie na Q - gdzie jest około 800 graczy . Aktywnie grających jest może 100 . Człowiek na prawdę chcę w tą gre grać , ale realizowanie się na idlakach każdego prędzej czy później znudzi Jest kilka podobnych uni które borykają się z podobnym problemem , choćby merkur . Nowe unie wychodzą regularnie , a nikt nie myśli o tych starych graczach i starych uniach . Dodatkowo ostatnio zostały wprowadzane zmian…

• Rodziny bliższej nie macie ?:D Ten to jakiś dziwny , cały czas jakąś drobnice uparcie zostawia na planetach . Graty

• Moja popularność na uni wzrosła czy co? Gratki . Jak nie mam co robić to ściągam moony dla zabawy Wieje nudą na uni to trzeba sobie urozmaicać czas

• Teraz już znam powód tych skanowań rano Graty bo gość się na codzień pilnuje dość dobrze .

• Quote from janko zaremba: “O ja Cie...nie mogę cóż za "CZYSTE" STARCIE ha ha ha, gość ma 3 moony w us i pseudo nagle zmienił taktykę latać na kolonizuj ?:D się uśmiałem. Nie to iż obrońca zawsze latał na stację, sięgając pamięcią do skanów, dziwnym trafem zrezygnował z tej taktyki fs i zrobił fs pod moon killa ?:D:D:D:D. To co knopek po ile skupujesz ? Gratuluje istnie dopracowanego starcia ^^. ” Najłatwiej mierzyć kogoś swoją miarą Już zapomnieliśmy jak dwa tygodnie temu się przypushowałeś na 4…

• Ostatnio miałem strasznie mało krisu- trzeba się było porozglądać za czymś Teraz brakuje mi deksu , więc lepiej sprzedać po dobroci xD Pozdro owce i znajomi Lecim dalej Dnia 24-07-2018 16:06:31 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Knoperskupideumet [B-S] ________________________________________________ Gwiazda Śmierci 1 Duży transporter 42.154 Mały transporter 20.000 Lekki myśliwiec 1.300.000 Krążownik 300.000 Pancernik 150.000 _________________________________________ Obrońca SeboIV …

• To ten Zdjęcie urlopu , krótka śmiechu chwila i pokazałem swoją szabelkę Tym razem pięknie wyzbierane , czekamy na więcej farmingów na idlaki , może tym razem na 30 % ?:D W każdym bądź razie nie martwcie się , też trafimy Pozdrawiamy i do zobaczenie w podglądzie :D Dnia 23-07-2018 18:32:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Tosiak [B-S] ________________________________________________ Okręt wojenny 70.432 Pancernik 230.729 _________________________________________ Agresor Zuy sen [B…

• To chyba już taka tradycja Pawłowi oczywiście szo Kupię deuter i metal !! Dnia 11-07-2018 22:28:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Knoperskupideumet [B-S] ________________________________________________ Krążownik 15.000 _________________________________________ Obrońca pawel 89 [W-S] ________________________________________________ Duży transporter 31.022 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Knoperskupideumet [B-S] ______________________________________…

• Temu to nawet byk się ocieli Graty , masz ostatnio nosa nie ma co

• Kupię deuter i metal Pozdrawiam sojusz i dostawców Dnia 27-06-2018 18:53:13 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Knoperskupideumet [B-S] ________________________________________________ Krążownik 35.000 _________________________________________ Obrońca soundstream ________________________________________________ Duży transporter 47.848 Krążownik 3.135 Okręt wojenny 109 Recykler 4.615 Bombowiec 143 Niszczyciel 22 Gwiazda Śmierci 1 Pancernik 238 _________________________________________…

• Kupię metal i deuter Dnia 25-06-2018 10:50:18 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Knoperskupideumet [B-S] ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca Tom Sawyer ________________________________________________ Mały transporter 54 Duży transporter 4.041 Lekki myśliwiec 10.665 Ciężki myśliwiec 22 Krążownik 1.946 Okręt wojenny 756 Recykler 2.658 Sonda szpiegowska 173 Pancernik 1.417 _________________________________…

• Dzięki panowie za lot Myslalem że opozycja dostarczy nam większych emocji , trochę się zawiodłem . Do następnego - obrończy życzę szo