Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 527.

• Witajcie

!Pete - - DiD Leo

To ja napisze od siebie: genialnie! Od 2 lat prawie nie gram, od pol roku na urlopie i musze powiedziec, ze duzo sie dzieje. Akcja, napiecie, zycie na krawedzi, testosteron.... Nigdy nie wiadomo, kiedy czlowiek zapomni sie zalogowac i czy nie wykasuja konta

• Włączony kogut w policyjnym radiowozie, prowadzony przez umundurowanych policjantów (tak, bardzo dobrze się przyjrzałem). Na ogół "cywilne" wesela poruszają się z mniejszymi prędkościami, jeszcze nie słyszałem o czymś takim jak wolna jazda krajówką. Niby można wyprzedzić policję która nie jedzie jako pojazd uprzywilejowany (jednoczesne włączenie sygnałów świetlnych i dźwiękowych), ale ludzie z przodu kolumny bali się wyprzedzać radiowóz z włączoną sygnalizacją świetlną (w niektórych państwach je…

• Buleon ja rozumiem, ze wesele, ze komendant czy ktos inny poprosil. Ale zatamowanie drogi krajowej, glownego krajowego szlaku przelotowego na Ukraine? To nie wioska, gdzie brama zatrzyma samochod na 5 min. Za nimi ustawilo sie (nie widzialem, ale jak pisalem wczesniej - na gorce widzialem ladnych pare kilometrow wstecz) kilkaset samochodow. I jechali tak parenascie kilometrow. Jak dla mnie to kompletny brak zdrowego rozsadku. W okolicy sa drogi alternatywne, ale wtedy musieliby zrobic pewnie jak…

• Może nie jest to żaden ogólnokrajowy temat, ale ciekaw jestem Waszej opinii na temat wykorzystywania możliwości jakie daje praca do celów prywatnych. Chodzi mi głównie o wszelkiego rodzaju urzędników państwowych, choć o osoby działające prywatnie także. Jak często spotykacie się z takimi przypadkami, czy powinniśmy przymykać na nie oko, czy może interweniować? Czasem granica absurdu jest przekraczana, ale czy należy wtedy komuś dobierać się do tyłka? Jako przykładem, który zachęcił mnie do napis…

• No coz, rzadko juz wchodze, ale tego starcia spodziewalem sie od dluzszego czasu i w zasadzie tylko chyba na nie czekalem. Gratulacje za dorwanie tej flotki, bardzo fajny % wyszedl. Milego przetopu, a obroncy 2 lizakow.

• Wasze ulubione książki

!Pete - - Rozrywka i hobby

Niby temat o wymienianiu ksiazek, ale ja chce zadac pytanie. Jako, ze koncze kolejna ksiazke, to zamierzam zaopatrzyc sie w cos nowego. I od jakiegos czasu myslalem o ksiazkach ze swiata Gwiezdnych Wojen. Tylko, ze tego jest strasznie duzo, ponadto nie wiem czy ilosc zwiazana jest z ich jakoscia, czy moze wynika z ilosci fanow. Takze jesli ktos moglby mi poradzic i napisac czy warto zaglebiac sie w to uniwersum, a jesli tak, to od czego najlepiej zaczac? Jechac chronologicznie, a moze odpuscic n…

• TS Wisła Kraków.

!Pete - - Piłka Nożna

No coz, byl bufor, stewardzi puscili i jest jak jest..... A swoja droga, juz polnoc, a nasi dalej trzymani na sektorze

• TS Wisła Kraków.

!Pete - - Piłka Nożna

A ja sie nie zgodze z powyzszymi teoriami Otoz blisko 20 lat temu jako dzieciak bylem w Barcelonie i zakochalem sie w druzynie tworzonej przez Romario, Stoichkova czy Hagiego. Pozniej byly czasy Ronaldo, Rivaldo, za jakis czas zaczela sie era Ronaldinho i wychowankow La Masii. Kibicowalem tej druzynie nawet jak przegrywala mistrzostwo za mistrzostwem, jak nie wychodzila z grupy CL, jak zdarzaly sie jej glupie wpadki. Teraz rzadziej ogladam jej mecze, ale to troche kwestia mojego charakteru, nie …

• UF Leo - pomysly naszego teamu

!Pete - - DiD Leo

Cytat od Art: „Dziś otrzymałem informację, że proces migracji ruszy ponownie po wprowadzeniu wersji 5.3.3 do gry. Listę zmian już zamieściliśmy, zatem trzeba czekać na termin wprowadzenia. Nadal nie wiem czy nasz plan został przyjęty, czy zostanie narzucony jakiś inny.”

• Ludzie, spokojnie Nie ma sie co denerwowac, to tylko gra, jakies cyferki Jeden nie wstal, drugi go zezlomowal, life goes on. Graty Webber, obroncy SzO. A jeszcze od siebie zrobie follow up do niektorych: "dyslektykom/leniom mowimy nie".

• TS Wisła Kraków.

!Pete - - Piłka Nożna

Nie przyniosles Co do meczu... Na plus mozna zaliczyc walke i wiecej checi niz to bywalo w poprzednich meczach sezonu. Minus - brak madrzejszego rozegrania i te strzaly z dystansu.... Co do sedziego, to chyba nie musze mowic co mysle.

• Posprzatalem prawie cale pz, ale tyle, zeby miec na kopalnie Za to zostawilem na dofarmienie, choc moglem gdzies puscic, wiec obaj wyszlismy lepiej niz gdybym surke z dofarmu puscil na dopalacze i zostawil debris A rw? No coz... Gdyby to byl normalny poniedzialek, to bym wstal wczesniej.... Ale mialem wizyte przed poludniem i jak rano budzik dzwonil to wlaczalem drzemke i dospalem godzine, zeby sie obudzic 2 min po starciu Graty qrakos za wykorzystanie okazji Podnies spalinowke, zeby rekiny szyb…

!Pete - - DiD Leo

Mylisz sie Schizo, calkowicie. Widzisz tutaj gdzies wychwalanie laczenia z Nekkar? My sie cieszymy, ze trafimy na jedno uni z Mizar, bo oni sa mniej wiecej na naszym poziomie. Natomiast osobiscie uwazam, ze Nekkar mogloby poczekac z laczeniem i w zaleznosci od rozwoju dolaczyc gdzies pare miesiecy pozniej. Jestescie duzo mlodszym uni, wiec pozniejszy wybor bylby bardziej logiczny. Ale to juz rola graczy Nekkar, zeby zglosic watpliwosci teamowi. My mielismy wielkie obiekcje co do laczenia z Kassi…

• Zawsze to wesolo poczytac jak ktos wysnuwa ciekawe teorie na temat starcia A wystarczy pogrzebac troche, poczytac Takich starc bylo dosc duzo, wiec raczej nie bedzie z tym problemu Gratulacje za akcje, calkiem fajnie to wyszlo. Ciekawe czy druga strona w wojence da rade odpowiedziec. Strata duza, ale kto wie Fajnie, ze jest wojna, w koncu cos sie dzieje na uni

!Pete - - DiD Leo

Webber zapomnialem o tych 10 kontach pomocniczych ktore masz porozrzucane po galach Tylko napisz czy byles juz na konsultacjach u aro, zeby wiedziec jak nie odsylac surki do GO

!Pete - - DiD Leo

Webber nie obstawicie 4500 ukladow w kilka osob

!Pete - - DiD Leo

Na leo nie ma wielu zlomiarzy, wiec nie beda mieli tak ciezko

!Pete - - DiD Leo

Dla tych co nie przepadaja za zagladaniem do PoO: Cytat od Art: „Sorry za to milczenie, ale wynika to z braku jakiejkolwiek aktywności wyżej. Propozycję przedstawiłem, nawet wprowadziliśmy pewne zmiany do planu, o których zapewne wspomniała Kasia321. Na obecnym etapie nic nawet nie drgnęło. Jeśli tylko będę miał chociażby strzępek informacji, dam znać. Na pewno nie zapomniałem o Was ;)”

• Nie rozumiesz Miki. My nie chcemy 2x. Gramy na zwyklym speedzie, bo nam pasuje taka predkosc, dluzsze loty. Poziom sie wyrowna? No ciekawe w jaki sposob, skoro ludzie z Kassio robia miesiecznie 3-4x wiecej punktow i oddalaja sie coraz bardziej, bo maja wieksze zyski ze starc oraz o wiele wieksze wydobycie. Z calym szacunkiem dla naszej czolowki na Leo, ale ani Qrakos, ani Evrine, ani Webber, ani ktokolwiek inny, nie dogoni czolowki Kassio. Brak umiejetnosci? Nie, po prostu musielibysmy spedzac c…

!Pete - - DiD Leo

GO nie maja nic do gadania, zobaczymy co Art wymysli Poki co jestesmy wciaz przy jego wczesniejszej wersji, a jak bylo ostatnio wspomniane, czas idzie do przodu, Kassio nam coraz bardziej ucieka. Wiec nawet jesli komus nie przeszkadza fakt iz nasza czolowka ma aktualnie 3x mniej punktow, to kto wie, moze bedzie juz przeszkadzac, gdy bedziemy mieli 4 czy 5x mniej. No nic, pozyjemy - zobaczymy.