Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Czas się pożegnać

ciap - - DiD Quantum

Co to za plaga kończenia gry dziś? Powodzenia

• Definitywny koniec gry.

ciap - - DiD Xanthus

Tego się nie spodziewałam! Życzę wytrwałości w podjętej decyzji.

• Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%

ciap - - DiD U68

Cytat od alienos18: „Pozdrawiam ekipę z WOLF, a szczególne pozdrowienia ślę do zefira z UNITED Mai z IwiWiwI i Króla Juliana ” Pfff Brzydkie RW.

• Zmiana konfiguracji uniwersum

ciap - - DiD Dorado

Cytat od Hefajstos: „Ja tak tylko przypominam ” Dziękuje! Więcej szczegółów dopiero w środę. //TODO: Potuptać w środę [;

• Cytat od Guderian: „ktoś leniwie napisał kod i dlatego uzupełnia danymi na podstawie podobnego linku ” Skopiowanie kodu nie powinno tak działać ponieważ kopiowanie kodu jest dobrą rzeczą jeżeli coś działa dobrze. Jak porównasz kod to inaczej wygląda. W gladiatus nick zmieniasz u pustelnika, logowanie jest inne. (Nie porzucaj gladiatusa! )

• Cytat od *Chard*: „Ja jestem za, może też by się udało zwiększyć prędkość badań do x12 ? ” Z informacji jakie są na chwilę obecną dostępne szybkość badania musi być wielokrotnością speed eko i max x12. Jeżeli na serwerze jest speed eko x7 to badanie tylko może być na x7.

• Cytat od Bigot: „Odniosę się do Twojej wypowiedzi flota Yes Mana została zbudowana tylko i wyłącznie z surowców sojuszników., gdyż takie są zasady ogame. ” Zasady OGame nie zabraniają handlować po np. minimalu. Wiesz że pisząc takie słowa wprowadzasz w błąd graczy? W czasie odbudowy sojuszu można handlować z osobami spoza sojuszu!!! Proszę nie wprowadzajcie w błąd graczy. Po terminie który poda GO robi się podsumowanie ile surowców wysłali słabsi gracze na odbudowę. I tylko tyle. Mocniejsi z i p…

• Cytat od Selene: „z wystawieniem kogoś ” Hmm Pamiętam jak na u8 w sojuszu miałam kolegę chosena. Grali razem na u10 i tam robili sporo ładnych RW. Na u8 za to całkowita lama. Zawsze mnie to zastanawiało jak można tak różnie grać. Rada sojuszu wolała jednak trzymać go w sojuszu bo punkty, bo statystyki. Dopiero jak na forum zaczęłam go nazywać lamą to napisał że jest szpiegiem i wyszedł z sojuszu. Robienie w kulki istnieje od zawsze i pewnie nadal praktykuje to sporo graczy. Wystarczy wejść w prę…

• Zmiana konfiguracji uniwersum

ciap - - DiD Dorado

Cytat od kamykmocy: „@ciap Czy nasz temat zdobył już dostateczny rozgłos ? ” Weekend. Więc podpytam w poniedziałek

• Nasze małe RW: solo 150%, ACS 300%

ciap - - DiD Virgo

Całe 2 RW. Jaki sens jest podnosić?

• Ogłoszenie już jest: Zmiana konfiguracji universów Aquarius & Bellatrix Cytat od smoki: „Szanowni Gracze, mam przyjemność poinformować, że przegłosowane przez Was konfiguracje universów zostaną wprowadzone 25 marca ok. godziny 10:00. - Aquarius - Zmiana prędkości ekonomii z x5 na x7 - Bellatrix - Zmiana prędkości ekonomii z x4 na x7 Pozdrawiamy, Wasz Zespół OGame ”

• Ogłoszenie już jest: Zmiana konfiguracji universów Aquarius & Bellatrix Cytat od smoki: „Szanowni Gracze, mam przyjemność poinformować, że przegłosowane przez Was konfiguracje universów zostaną wprowadzone 25 marca ok. godziny 10:00. - Aquarius - Zmiana prędkości ekonomii z x5 na x7 - Bellatrix - Zmiana prędkości ekonomii z x4 na x7 Pozdrawiamy, Wasz Zespół OGame ”

• Jak wchodzisz w ustawienia to lądujesz na 1 zakładce i wtedy przeglądarka zmienia nicka. Niby niewidoczna jednak przeklikana została... Jeżeli piszesz systemu to idzie napisać zapisywanie all zakładek przypadkiem? Może na OGame Origin wiedzą coś więcej czy tak powinno być.

• Przycisk zapisz działa na wszystkie zakładki. Możesz sobie pozmieniać różne ustawienia i jednym zapisz wysłać do GF. Czy to błąd czy celowe działanie hmm Wygląda na celowe?

• hmm czyj to wafel

ciap - - DiD Fenrir

Cytat od Pan S: „A zadam sobie to pytanie. Jezeli na uni x1 predkosci wysle sie gs na niszcz przez 100us to tez bedzie za to ban?? przeciez to tez bedzie atak dlugotrwaly i co wtedy mam zrobic screena i wyslac ticketa? prosze o wyjasnienie ” Każda sytuacja rozpatrywana jest indywidualnie więc jeżeli uznasz że agresor robi Ci na złość możesz napisać ticketa. GO wtedy oceni czy jest to złośliwość czy taktyka.

• @Puck możesz rzucić źródłem?

• Topraider

ciap - - Zadawanie pytań

Cytat od KissOfTheDragoon: „Cytat od ciap: „Kontaktowaliście się z autorem? ” chcialem napisac ale nie wiem czy po ang pisac czy po polsku czy w suahili, bo slyszalem ze to polak ale nikt pewnosci nie ma ” Prosił o tłumaczenie wtyczki do PL więc lepiej napisz po angielsku > vulca.topraider@gmail.com

• Topraider

ciap - - Zadawanie pytań

Kontaktowaliście się z autorem? Bo ta wtyczka i strona od zawsze ma jakieś problemy z działaniem. Mi bardzo często strona nie działa. x;

• Pan PANDA

ciap - - DiD Zibal

@zona_rolnika Przepraszam. Jest tak jak pisze @f4ust. Działam na narzędziach dostępnych każdemu. Danymi bawię się od 2012/13 roku. Podstawowe info można przeczytać na stronie > ciapka.pl/ Dokładniejsze są na kompie. Nawet jakbym chciała wrzucić wszystko co mam to dla samego PL jest to 20GB danych. Nie wiem czy jakiś darmowy hosting oferuję taką dużą bazę danych. Nawet te płatne mają po 1GB Mój program to mój. Jakby był zabawką teamową to bym nie mogła napisać. Na serwerze gdzie gram nie jestem z…

• Zostałam zmuszona do oddania konta. Przepraszam moją drużynę.