Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Czyli rozumiem, że nikt nie ma nic przeciwko i nowym liderem zostaje souris? Jeśli tak to jutro o 14 decyzja będzie zatwierdzona. W tym czasie możecie się zastanowić nad nowymi członkami drużyny O takowe informacje poproszę @souris na PW. Cały proces będziemy tam przeprowadzać

• To ja poproszę dożywotnią subskrybcję we wszystkich knajpach w moim mieście

• A więc tak... Garstka newsów! Do drużyny Przytulanek w miejsce zgredka dołącza @Zlomek_Mistrz! Mam nadzieję, że sprawdzi się w Waszej drużynie! Natomiast muszę też ogłosić dyskwalifikację lidera Misiaków, który zaatakował inną osobę z drużyny. Także @Krystian od tej pory nie będzie już uczestniczył w rozgrywce. Tym samym drużyna zobowiązana jest do wyboru nowego lidera i poinformowania oraz potwierdzenia tego tutaj Przypominam również o tym, że Wasza drużyna może dobrać jeszcze jednego gracza w …

• Zapis głosi ponadto, że niejaki @Ojciec Chrzestny będzie karany zamiast użytkowniczki @Zla Kobieta

• Cytat od Ruda: „Kiedyś, kiedy to jeszcze był konwerter Adama można było nagłówki generować z nazwą drużyny. Ale niestety już nie działa ” To ja sobie pozwolę podrzucić małą wskazówkę W ustawieniach konwertera w polu "Wybrany tytuł raportu" wpiszcie sobie coś takiego: {time} - Zaqes [Moderatorzy] - {hmc} Oczywiście zamiast Zaqes dajecie swój nick, a zamiast Moderatorzy nazwę waszej Drużyny I potem zapiszcie ustawienia i za każdym razem będziecie mieli nagłówek gotowy do Seeka

• Czego w tej Chwili Słuchacie ?

Zaqes - - Spam

Tutaj Panie będą mogły se popatrzeć youtube.com/watch?v=R53H3Hl_tNE youtube.com/watch?v=WfE2bDzox6w Swoją drogą... @Pan_Cogito? mogę prosić o wrzucanie piosenek w 1 posta? Będę wdzięczny

• Ugh, a sprawdzałem 2 razy ._. Dwa razy przescrollowałem listę wszystkich użytkowników w poszukiwaniu lepszych wyników. Jednak taka praca mając gorączkę średnio wychodzi Już poprawiam! Dzięki za wskazanie błędu A nowy gracz... No nie mam jego nicku z Forum A bez tego nie mogę go oficjalnie przyjąć. No i czekam na decyzję Rady w jego sprawie.

• A ty widzę pięknie go wysłuchujesz i przekazujesz nam słowo w słowo

• Tak, chodzi o to starcie, jeśli się nie mylę. Jest ono wliczone oczywiście na twoje konto w Podsumowaniu, jako iż nie doszły mnie żadne słuchy jakoby było z nim coś nie tak. I owszem, do aktywisty zaliczają się zarówno zwykłe RW jak i Niszczenia

• Kandydatura Safara na kapitana przyjęta Teraz na twoich barkach spoczywa obowiązek męczenia mnie Natomiast ja przygotowałem dla was pierwsze Podsumowanie Zapraszam do zapoznania się i kto wie? Może to niektórych nieco zachęci? Póki co walka dość wyrównana! Oczywiście @souris pamiętam o sprawie, o której wspominałeś. Dlatego jeśli pojawią się nowe informacje w sprawie tego starcia bądź jakakolwiek decyzja GO/SGO to proszę o kontakt na PW.

• @Safar Nie wrzucamy raportów będąc głodnym! S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019] A gdzie data, godzina? Przetrawione już? @dexPL To samo! S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019] Obydwoje zjedliście początek wiadomości Cytat: „Atak na księżyc 21.03.2019 16:12:32 Od: dowódca floty Twoja flota z: ” W dodatku chciałbym poinformować o 2 sprawach. A w sumie to o jednej sprawie dotyczących się 2 osób. Gracze @radzio zgred aka zgredek oraz @Montezuma dopuścili się ataków na gr…

• @Safar A co w TYM poście robi część wiadomości z niszczenia z TEGO posta? @dexPL Prosiłbym, żeby w twoich raportach była widoczna godzina starcia. I dzięki za wrzucanie raportów w spoilery. Bardzo to pomocne Podsumowanie myślę, że dam radę zrobić w niedzielę popołudniem lub wieczorem, ale niczego nie obiecuję

• Wiemy co jest jutro. Superman jarający sie kolejnym dniem tygodnia

• Drogi Panie @Ojciec Chrzestny... Zapraszam tych smutnych panów. Chętnie ich wysłucham, rozweselę...

• Tak, jak najbardziej podliczenia będą się pojawiać raz na jakiś czas. Nie będę Wam obiecywał kiedy dokładnie, bo mam nieregularny charakter pracy. Ale myślę, że raz na ok. tydzień to będzie takie minimum. @souris Jeśli tylko macie jakiekolwiek wątpliwości co do któregoś z uczestników S&D, że złamał zasady Projektu bądź też ktokolwiek otrzymał bana prosiłbym o takową informację tutaj lub na PW. Ponadto prosiłbym, żeby w temacie z raportami pozostały jedynie raporty RW oraz Niszczeń Wszelkie Dysku…

• Ale ja nic nie wiem! To nie moja wina!

• To nie dobrze. Jednego do piwnicy, a drugiego do "klatki" i nie ma tak dobrze

• No co, Superman... Superek... 2 różne osoby

• O ty wredny trollu! Sprawdziłem ten spoiler! Zaufałem ci! JAK MOGŁEŚ!?

• Prawie. Zabrakło bardzo ważnych informacji o każdym raporcie: Cytat: „Atak na księżyc 28.02.2019 23:35:42 ” Gdzieś zaginęły data oraz godzina raportu z otrzymanej wiadomości