Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 430.

• Kupię: Metal po 1.8/1 za kryształ Deuter po 2.6/1.6 za metal/kryształ/mix nick: NarImmor

• [url]https://www.youtube.com/watch?v=d-FOzKekU2w[/url] Pan wąski jest debeściak i jego mafia też jest debeściak SZO dla Fabiana POZDRO DLA WANDALA

• Cytat od UncleBadi: „Graty Bernik. Zmotywowałeś lumpów do ubicia kogoś z poza swoich co rzadko się zdarza. W ogólnym rozrachunku jest jakiś milion do trzech Odbudowa będzie szybka więc jedyny minus tegoż starcia jest taki że niedzielny poranek u kilku uradowanych będzie obfity w zakwasy na rękach po całonocnym tasowaniu się-nie zazdroszczę w każdym razie gratuluje agresorom, starcie ładne acz kolwiek pięciu na jednego to banda łysego! Shame on U! ” Fakt Badi, ostatnio z takich poważniejszych to …

• Opis sytuacji: Rka poprosił nas o pożyczkę recków, bo leciał na satki berniemu jako rewanż za nocną akcję. Międzyczasie Berniemu wróciła flota i polecieli jeszcze (z Putinem) na dofarmy moonów z dexu. Szybko się zebraliśmy, polecieliśmy, liczenie i się okazało, że się nie przebijamy. Isildur nie miał na całośc dexu i miał 100 US, mi zostało ledwo 3kk na moonie jak ruszyłem wszystkim, brakowało ewidentnie floty i recków, ale i tak lecieliśmy do końca. Po wylecie Kochaś opóźnił tak lot, że przestr…

• "Zbyt pewny kasztan" Dnia 19-03-2019 18:48:51 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Fabiano [WSNR] ________________________________________________ Krążownik 3.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 30.000 Sonda szpiegowska 15 Satelita słoneczny 665 Wyrzutnia rakiet 1.700 Lekkie działo laserowe 2.300 Ciężkie działo laserowe 134 Działo Gaussa 75 Wyrzutnia plazmy 24 Mała powłoka …

• A bileciki skasowane?

• Możesz to uznać jako akt łaski dla podludzia

• Zawsze to ST na WySRaŃcach Elo. Dzięki Vice za podesłanie skana i wspólny lot. Cytat od Vice Sol: „ Weź tam kobre pozdrów najta i fabka xd ” LUMPY MROKU KARTEL W KROKU KUPIĘ DEX Dnia 13-03-2019 23:43:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 300.000 Okręt wojenny 1.000 Pancernik 2.000 Krążownik 15.000 _________________________________________ Agresor Vice Sol [KARTEL] _______________________________________…

• Stało i tyle. Dnia 13-03-2019 20:01:50 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Okręt wojenny 2.222 Lekki myśliwiec 322.222 _________________________________________ Obrońca Flawless [KARTEL] ________________________________________________ Mały transporter 5.419 Duży transporter 7.470 Statek kolonizacyjny 1 Recykler 2.038 Sonda szpiegowska 3.841 Gwiazda Śmierci 17 Pancernik 266 _________________________________________ Po b…

• Zaraz mi napiszesz, że niejednemu psu respect, czy tam trunks.

• Z sygnaturki: TOP 1 SOLO: reSPECT vs. Trunks ~ 29,986.82% Pozdro. Cytat od Z ogame: „Nazwa graczaSojuszPlaneta matkaPozycjaStatystykiAkcja * Trunks * WSNR * Ardea * [1:9:8] * 82 * * ”

• Kto się pushnął?

NarImmor - - DiD Europa

Brawo chłopaki! elegancko tak jak w akademii uczyli.

• Kto się pushnął?

NarImmor - - DiD Europa

Cytat od elcfart: „Te LUMP-y to w ogóle jakieś takie podejrzane typy, ktoś wyjaśni co to za transfery wewnątrz sojuszu do NarImmor-a? image.png ” Nie wiem, ale się domyślam - Leming wyzbierał wszystko [patrz w ST] Wytłumacz mi tą tabelkę, bo nie ogarniam. Aaa, dobra - już wiem. Złom z Leminga cały u Wierzby - spędził chwilę na banie za to: NarImmor [LUMP] vs. mario666 [LUMP] ~ 4028.84% + 2359,55 %

• Wczoraj próbowałem ściągnąć kulkę - dzisiaj zezłomowałem Leciałem jeszcze na 2g, bo było tam 270kk dexu. Okazało się, że Zany też tam leci i ma 3 min do wlotu - w sumie wyszedł na tym lepiej niż ja, ale z jego konta przelew, to niech ma ZANY tankuje Dnia 09-03-2019 23:56:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Okręt wojenny 15.508 Pancernik 2.019 Mały transporter 37.103 Lekki myśliwiec 240.641 Krążownik 20.024 __________…

• Dziarę chyba trzeba wysłać do naszej akademii pushu/zasiadania/włamu na konta - w skrócie Włamiemy Się Nariemu Razem W sumie to nie wiem za bardzo co się stało, bo dziara jakoś mało kontaktowy, ale przetopu życzę (kogokolwiek) Ps. Gdzie te podania składać? do wszystkich, czy tylko do wuja?

• Wlot pomiędzy kliknięcia. Obrońca zalogował się jakoś minutę po ataku. SZO Dnia 09-03-2019 17:39:45 następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Krążownik 30.800 _________________________________________ Obrońca Aurora [KARTEL] ________________________________________________ Mały transporter 456 Duży transporter 6.604 Lekki myśliwiec 16.497 Ciężki myśliwiec 306 Krążownik 2.791 Okręt wojenny 71 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 83…

• Lumpia strona

NarImmor - - DiD Europa

Nadal aktualne, Rka podbija nagrodę na 100/50/40 bo jutro topimy Lemona.

• Mały bunkierek przed zmianą progu, ważne, że na +. Dnia 07-03-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor NarImmor [LUMP] ________________________________________________ Okręt wojenny 10.600 Pancernik 2.026 Mały transporter 27.956 Krążownik 20.411 Bombowiec 190 Niszczyciel 99 Lekki myśliwiec 126.446 Ciężki myśliwiec 1 _________________________________________ Obrońca Via82 [G-A] ________________________________________________ Mały transporter 6 Duży transporter 150 Lekki myśl…

• Po złomie Holender napisał mi kilka złośliwości na PW - od tego momentu stał się moim ulubionym kasztanem Fabiana. Przed urlopem kilka dni temu wleciałem mu w jakąś drobnicę na 40kk zysku, dwa dni temu próbowałem na główną flotę. Dzisiaj wyleciałem na jakieś 1350 %, ale w zapasie wysłałem całą flotę - widziałem, że nie miał PZ pod moonem, opóźniłem trochę, zapaliła się * i przyleciała cała flota. Dzięki Zany za 11k recków - mi brakło dexu Ps. Kupię dex Fabian jesteś następny Dnia 07-03-2019 20:5…