Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• @Safar Nie wrzucamy raportów będąc głodnym! S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019] A gdzie data, godzina? Przetrawione już? @dexPL To samo! S&D Universum Wezn Edycja 1 [18.03.2019-18.04.2019] Obydwoje zjedliście początek wiadomości Cytat: „Atak na księżyc 21.03.2019 16:12:32 Od: dowódca floty Twoja flota z: ” W dodatku chciałbym poinformować o 2 sprawach. A w sumie to o jednej sprawie dotyczących się 2 osób. Gracze @radzio zgred aka zgredek oraz @Montezuma dopuścili się ataków na gr…

• @Safar A co w TYM poście robi część wiadomości z niszczenia z TEGO posta? @dexPL Prosiłbym, żeby w twoich raportach była widoczna godzina starcia. I dzięki za wrzucanie raportów w spoilery. Bardzo to pomocne Podsumowanie myślę, że dam radę zrobić w niedzielę popołudniem lub wieczorem, ale niczego nie obiecuję

• Wiemy co jest jutro. Superman jarający sie kolejnym dniem tygodnia

• Drogi Panie @Ojciec Chrzestny... Zapraszam tych smutnych panów. Chętnie ich wysłucham, rozweselę...

• Tak, jak najbardziej podliczenia będą się pojawiać raz na jakiś czas. Nie będę Wam obiecywał kiedy dokładnie, bo mam nieregularny charakter pracy. Ale myślę, że raz na ok. tydzień to będzie takie minimum. @souris Jeśli tylko macie jakiekolwiek wątpliwości co do któregoś z uczestników S&D, że złamał zasady Projektu bądź też ktokolwiek otrzymał bana prosiłbym o takową informację tutaj lub na PW. Ponadto prosiłbym, żeby w temacie z raportami pozostały jedynie raporty RW oraz Niszczeń Wszelkie Dysku…

• Ale ja nic nie wiem! To nie moja wina!

• To nie dobrze. Jednego do piwnicy, a drugiego do "klatki" i nie ma tak dobrze

• No co, Superman... Superek... 2 różne osoby

• O ty wredny trollu! Sprawdziłem ten spoiler! Zaufałem ci! JAK MOGŁEŚ!?

• Prawie. Zabrakło bardzo ważnych informacji o każdym raporcie: Cytat: „Atak na księżyc 28.02.2019 23:35:42 ” Gdzieś zaginęły data oraz godzina raportu z otrzymanej wiadomości

• To pewnie Superek sie tak kręci, że się spać nie da

• No to na szybkości poprawki, póki za dużo nie wstawiliście: Cytat od Safar: „Nie wiem czy dobrze najwyżej poprawie. [NM] 18.03.2019 00:43:21 - Captain Callisto - 287,70% [NM] 18.03.2019 00:05:04 - cherrymanboy - 258,64% ” @Safar Nie do końca. W nagłówku musi się znaleźć twój nick z gry oraz nazwa drużyny, do której należysz Nagłówki do niszczeń powinny być w takim formacie: [NM] YYYY-MM-DD HH:MM:SS - Safar [Przytulanki] - %%% Więc prawie dobrze Nie ma znaczenia na przykład kolejność dnia, miesią…

• Cytat od Zla Kobieta: „do poludnia spałam jeszcze jakieś 8ms temu ” @Zla Kobieta jaka ty dokładna! 8 milisekund temu Cytat od Superman: „Dobry był wczoraj dzisiaj wróciła jesień ” U kogo jesień u tego jesień U mnie pięknie, słonecznie i cieplutko

• A więc Seek oficjalnie się rozpoczął 8 minut temu! Życzę wszystkim powodzenia!

• Tutaj wrzucajcie swoje raporty ze starć oraz niszczeń. W późniejszym czasie pojawi sie tutaj Podsumowanie

• Ban zabawa na całego :D

Zaqes - - Spam

Ban dla spamujących muzyką

• Pan stąd wyjdzie, bo zara pana zbanuje (Ukryta treść) I niestety pitku miałeś rację Ale zostało mi już tylko 4:40h do końca! \o/ A właśnie... Mamy pomału koniec marca... Kto jeszcze nie rozliczył @pita?

• Cytat od czubulus: „@Zaqes 180% to top łan będzie rozbijał swoją flotę o bunkry byle rw było. Podział z dupy jak nic chodź ja aż tak złe nie trafiłem. ” Zasady w sumie tego nie zakazują. Skoro lubi być na minus... Bo jak to mówi mój znajomy - W Seeku ma być rozpierdziel A co do progu... Osobiście uważam, że mogło być dużo gorzej i mógł zostać ogłoszony nawet niższy A tak to i spora część Satek jest "chroniona", i Księżyców sporo się mieści w progu... Cytat od angelsin: „Teraz tak tylko patrzę i …

• Noooo, ja jeszcze tylko dzis skoncze, jutro pojde i mam cicha nadzieje, ze kolejna robota za tydzien

• To ja się może ustosunkuję i rozwinę nieco kwestię takiej, a nie innej decyzji. Cytat od ProSkaner.: „Ja mam pytanie dlaczego wojna nie została wzięta pod uwagę? Obydwa sojusze nie darzą się sympatią od uf wystarczy spojrzeć w topke starć, a na dodatek podczas wojny mamy być w jednej drużynie SD. JA TEGO NIE WIDZĘ. Drugie pytanie jak można zrezygnować z SD ” Wojna pomiedzy waszymi sojuszami nie została uwzględniona głównie ze względu na najważniejszą zasadę równości drużyn(przytoczyłbym cytat z …