Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 424.

• Cos PNy ostatnio szaleja w tym dziale..cos sie dzieje z reszta Uni ? Taki sie dajecie zlmowac ? wstyd Diki gratuluje..oby czesciej tutaj tak ogolnie to cos Ci wyslalem....loooknij jak znajdziesz chwile

• Ja caly czas jestem... O banach nic nie wiem.. Widze ze jada z Wami ostro robaczki.... No JA latajek juz nie mam,wiec JA nie polatam

• No trzeba wreszcie pogratulowac Borsuk to jednak ... eh szkoda pisac Co do zlomu...gdybys mial odpowiednie statki to pewnie zebralbys i zlom,a tak trafilo do odpowiednich rekow Obys wiecej nie odwiedzal Borsuczka Borsuk mam nadzieje ze wyciagniesz wnioski i sie poproawisz-choc watpie

• Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%

Bladas - - DiD U68

Gratuluję ubicia krążków.....produkcja na planecie się odbywała i zwyczajnie zapomniałem...A że mam napadziora w układzie to przyleciał...ot cała historia

• O prosze..nowy grajek sie pojawil..Gratuluje Buduj flote co by wiekszy % byl

• No prosze widze ze i tu Templariusz zlomuje-Gratuluje Powoli rosniemy w sile i kazdy musi sie z Nami powoli liczyc Trzeba przejac ktores Uni i zaczac dominacje-sa dobre poczatki

• Zatankowane konkretnie..bedzie czym handlowac Gratuluje

• No wreszcie jest sprawca mojego przepalu... Braklo 38 minut Reki tez byly blisko,a widzialem ze na raz nie zabraliscie hehe I to chyba nie wszystko co tam wyfarmiliscie ??? Gratuluje

• Pijany Mistrz w akcji Ostatnio sie nie udalo,wiec moze Ty lataj tylko po pijaku ? Buduj te latajki..bedzie wiekszy % Gratuluje

• Cytat od Wojownik Kajaczenko: „gratulacje gdybys tylko nie siedzial tyle na urlopie to na pewno by tego bylo wiecej ” Dzieki Gram aktywnie ile moge Lepiej siedziec na urlopie...dluzej flota bede sie mogl bawic

• Cytat od -hetevox-: „A podobno nic nie umiesz i uciekasz na urlop Gratki. Ładny farming prawie bez strat. ” Hehe Ci co tak mysla i pisza musza pamietac ze jak JA gralem i robilem STki(czasami po zlej stronie) to Oni jeszcze w pieluchach latali i na gowno mowili papu Chcialem pokazac ze jednak cos tam latam Dzieki

• Bladas [TEMPLARS_1] vs. Commander Vektor [NFH] ~ 932.27% Dnia 08-02-2019 02:14:35 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bladas [TEMPLARS_1] ________________________________________________ Pancernik 3.000 _________________________________________ Obrońca Commander Vektor [NFH] ________________________________________________ Duży transporter 19.414 Sonda szpiegowska 100 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Bladas [TEMPLARS_1] __________________________________…

• Troszke czasu znalazlem to i cos fajnego wpadlo..Takze cos tam latamy Takie tam male St z marnym zyskiem Lecialem jeszcze na gracza Omega na 1 gali no ale ktos mnie ubiegl-trudno sie mowi-innym razem ...braklo troszke Pozdrawiam caly moj sojusz i wszystkich znajomych z buddy Pozdrawiam tez wszystkich ktorzy juz zapomnieli o moim istnieniu hihi...Bladas ma sie dobrze i czasami jeszcze lata jak widac Dnia 08-02-2019 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Bladas [TEMPLARS_1] _____…

• Szacun...Hamer.. kurde niby nie masz konkretnej floty ale potrafisz wyciagnac ladne St... Ciszniesz dalej...i oby bez wtopy

• Szkoda Obroncy..fajny gosc Odbudowa szybka pewnie sie odbedzie YM...gratuluje

• No prosze..Diki latajacy GSami..cos nowego i rzadko spotykanego Gratuluje..moze kiedys razem

• Chyba_TY Cytat od Chyba_TY: „Cytat od roboGoW: „Dawno Cię tu nie było Kromak Szkoda, że nie zezłomowałeś też tirów tylko same gs ale i tak na waciki będzie Czekam na kolejne starcia skoro " centrum dowodzenia " stoi gotowe Obrońcy odbudowy ! ” chyba na transy jeszcze nie był czas bo za mało nazbierane a stały na sąsiednim moonie skana mam Patrząc na układ na 4 gali z graczem Mixter to i statusy też byście mieli ” Ja pierdziele ale z Ciebie pajac.... Chyba TY Pierdzielisz w kazdym temacie gdzie j…

• Nie no szacun przy takim zysku musialem sie wpisac Problemy logistyczne wynikaly pewnie z braku transporterow ,a wystraczy dobudowac do okraglej banieczki Gratuluje znalezienia i trafienia.. Martwie sie teraz troszke o Johnego bo po takich RW moze Sobie krzywde zrobic widzac jak tak na legalu sie puszujesz

• Aduch-Gratuluje trafienia i STka Szkoda tylko ze na bylym sojuszniku no ale takie to sa teraz czasy biggrin.png biggrin.png biggrin.png Lechus-dasz rade bo strata nie duza grin.png grin.png grin.png JA juz wrocilem z PORODOWKI...syn zdrowy i piekny,bedzie mial kto zasiadac konto w przyszlosci biggrin.png biggrin.png biggrin.png

• Nasze małe RW: solo 200%, ACS 300%

Bladas - - DiD U68

Ja pitole..Johny dostac zloma majac 20 ukladow do celu i majac atak pod falanga jestes Pan POPIERDULKA a nie FLociarz ,a na powaznie teraz... Co tam znowu sie stalo ? 1.internet zamulil przed atakiem ? 2.internet wylaczyli calkiem ? Moze zacznij placic regularnie operatorowi to moze nie bedzie CI robil takich psikusow Latasz Swoja flotka na slabyszch od Siebie bo tylko tam jestes w stanie cos trafic ale jak widac chlopaki juz sie powoli zabieraja za demontaz Twojej smiesznej flotylii zabawek Mia…