Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-2 z 2.

• Pozdrawiam Cię Janusz! Zostaw dzieci w spokoju! Dnia 19-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Aum Shinri Kyo ________________________________________________ Lekki myśliwiec 4.157 Okręt wojenny 35 Pancernik 131 _________________________________________ Obrońca Kustosz Janusz [J-W] ________________________________________________ Mały transporter 77 Duży transporter 17 Lekki myśliwiec 543 Ciężki myśliwiec 4 Krążownik 52 Okręt wojenny 98 Recykler 25 Bombowiec 6 Satelita …

• Dzień dobry, nie pierwsze zrobione tutaj ST ale na prośbę mojej faremki publikuję. Poleciałem tylko częścią floty. Decyzja była spontaniczna, błyskawiczna i opłaciła się. Obrońca logując się widział 3 sekundy do dolotu. Życzę szybkiej odbudowy i większego wyczucia czasu. Część złomu wywiosłował obrońca ale więcej recków na miejscu nie miałem więc wszystko się zgadza. Na księżycu nie było żadnej surki. Pozdrawiam Francis Drake, MatiPxM, Kinder Niespodziankę, moje farmy i wszystkich pamiętających …