Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 409.

• Ponieważ nowy kolega pamiętał o wymienieniu mnie na liście dedykacyjnej, to spieszę z gratulacjami. Zatem gratuluję Wam chłopaki procentów, zysku, ale przede wszystkim chęci do latania, bo już dość rzadko spotykana cecha. Miał być inny procent, jest inny, jednak st jest, jest co przetapiać, czyli ładujecie stocznie i do dzieła. Obrońcy wielkie sz/o

• Nie wiem czy to błąd w wyliczeniu u mojego męża, ale gratulacje sie należą agresorowi. ST piękne, procent super, jak na te czasy, gdy flot coraz mniej, no i dochodzi pewna doza szczęścia, która zaowocowała tymże raportem. Gratuluję. Tobie LOCI życzę szybciutkiej odbudowy. Wiem, że dbałeś o tą flotkę, ale tak to bywa, flota rzecz nabyta, raz się ja ma innym razem nie. Ambitny jesteś, więc zapewne w okolicach nowego roku, będziesz miał piękne lśniące stateczki. Te i tak lekko przyrdzewiałe były. W…

• O Shax pamiętałeś o dedykacji dla mnie, dziękuję Oczywiście wielkie gratulacje kolejnego st. Pocieszający jest fakt, że masz zapał do gry i latania, oby jak najdłużej to trwało. Pozostaje mi życzyć Ci kolejnych udanych złomowań, wielkich zysków, żebyś rósł w sie i zawsze mia co wrzucić do stoczni. Obrońcy wielkie sz/o, taki sąsiad to skaranie haha

• Drogi Shax wielkie gratulacje Jednak dziabanie widłami będzie za karę przez tydzień i Ty dobrze wiesz za co. Poza tym gratuluję ładnego st. Oby więcej takich to i w stateczki obrośniesz. pozostaje czekać na jakieś rekordowe rw w Twoim wykonaniu. Obrońcy najlepszy pakiet budowlany.

• Wybacz Mazi opóźnienie Gratuluję Ci pięknego st. Zyskiem nie pogardzisz, jest co do stoczni wrzucić. Zatem przetapiaj i szukaj kolejnych celów, żeby flotka nie rdzewiała. Dla obrońcy wielkie sz/o

• Djablica

Djablica - - Archiwum CT

Cytat od Shax: „Brak tu tłumy i dlaczego tak źle ? Pewnie dlatego, że ja tu rzadko zaglądam.Zawsze jakoś czasu brakuje. Przecież sympatyczna z Ciebie osóbka To już pojęcie względne hahah Czemu Mod,a nie Gieło ? Dlatego, że ja lubię forum, ma ono mniej sztywne zasady niż gra, ja mam miękkie serce, nie mogłabym banów nakładać haha Zaglądasz czasem do DiD capella ? Capelle moderuje Keyra, ja jeśli zaglądam, to tylko rekreacyjnie poczytać o czym tam gracze dyskutują. :P Lubisz mnie ? Oczywiście, że …

• Brudny Harry

Djablica - - Archiwum CT

Hej Jakie masz zainteresowania? Co porabiasz w wolnym czasie? Ile masz wzrostu? Jaki kolor lubisz?

• Djablica

Djablica - - Archiwum CT

Czesiu, co ja Ci niby z postami zrobiłam? zawsze wszystko na mnie, a człowiek sobie grzecznie biega po forum. Masz rację pracy dużo czasu wolnego coraz mniej, ale cóż, trzeba sobie jakoś radzić.

• Konta na gracza gorek.

Djablica - - DiD Draco

Lot był 30 kwietnia, dziś 2 maj, zatem już po akcji więc zakładam kłódkę na temat coby spam się nie szerzył.

• Djablica

Djablica - - Archiwum CT

Cytat od Czesiownik: „Djablica a miałem mieć więcej postów od Ciebie Ale chociaż przez chwilę miałem Potem się opuściłem Powiedz co tam u Ciebie, coś słabo zaglądasz w swój temacik ;-)” Hej Czesiu Ja jak zwykle zapomniałam o temacie, eh jednak pocieszające jest, że nie tylko ja sie opuściłam, ale T też hahahah U mnie wszystko dobrze, tylko pracy dużo a czasu ciągle brakuje. Jak już jest czas, to trzeba ponadrabiać zaległości i znów zero wolnego. Co u Ciebie Czesiu? gdzie bawiłeś, że znikłeś i ma…

• Złomuj arniej, złomuj, bo niedługo nie będziesz miał już na to czasu haha Gratulacje, rośnij w stateczki, baw się flotką, nabijaj procenty, a zyski niech będą bajeczne. Obrońcy wielkie sz/o

• SiD-bunkry Dyskusje

Djablica - - DiD Capella

Cytat od TIMbaland91: „niestety nie zebralo sie wystraczajaco duzo osob i temat zostaje zamkniety... modka prosze o zawieszenie tematu... moze za jakis czas bedzie to inaczej wygladalo... za miesiac powinienem znowu zaproponowac ta zabawe.. pzdr TIM u64” Jak sobie życzysz autorze- zamykam. Może za jakiś czas uda się zebrać większą grupę osób do zabawy.

• Górnicy uni Draco

Djablica - - DiD Draco

Ponieważ autor tematu na jakiś znika, jestem zmuszona temat zamknąć i odkleić na jego prośbę. Osobę zainteresowaną przejęciem, proszę o wiadomość na pw.

• Bardzo ładnie Pff Ci to wyszło, oby chęci zawsze dopisywały, procenty były wysokie, a zyski doskonałe. Przetapiaj złomik, buduj stateczki, niech całe uni słyszy jak Twoje stocznie pracują. Obrońcy najlepszy pakiet budowlany.

• Djablica

Djablica - - Archiwum CT

Cytat od Mati: „Siema Djabliczko hej Mati :* Nie męczy Cię jeszcze moderowanie? Długo już w teamie jesteś Hm, czasem jestem zmęczona, ale nie moderowaniem, a tym, że długo pracuję i brak mi czasu. Lubię moderkę, ale jeśli zacznie mnie męczyć to pójdę na emeryturkę. W teamie jakieś 2.5 roku, bosz, ile to czasu. Często korzystasz z komunikacji miejskiej? nie korzystam, jeżdżę autem. W jakich sytuacjach najczęściej? kiedyś, kilka lat temu, dojeżdżałam do pracy, jak mi się nie chciało iść na nogach …

• Keyra - o dziwo facet :)

Djablica - - Archiwum CT

Keyra udowodnij, żeś facet Lubisz jak marcik Cię kicra? Widzę, że i kiciak tu buszuje, lubisz kiciaka ?

• Djablica

Djablica - - Archiwum CT

Cytat od Hardkore: „gdzie grasz (uni)? uni 44 i moje kochane MORDeczki które did lubisz najbardziej ? lubię wszystkie moje uni, bo wybierałam, tylko te, które były ciekawe i gracze o mocnych charakterach, a zaczęło się od uni17 gdzie mieszkasz (tylko nie mów pacanowo) hahaha nie, nie Pacanowo, mieszkam na śląsku. ulubiony film? namiętnie i do znudzenia, mogę oglądać Akademię Policyjną. Poza tym bardziej programy oparte na autentycznych wydarzeniach. Ah jeszcze wszelkie Kryminalne zagadki ostatni…

• Djablica

Djablica - - Archiwum CT

Cytat od MooNsteR H3R0: „1. Lubisz spam? Lubię, ale nie taki bezsensowny :P 2. Uwielbiasz spam? uwielbiam spam inteligentny :P 3. Eco czy flota? zdecydowanie eko, ale flotę też posiadam, jednak nie latam. 4. Czemu DiD, a nie na przykład HydePark? bo ja zawsze byłam miłośniczką dida. 5. Wolisz :quasi:, czy może :roll:? wybieram Pozdrawiam - Coolio. ;}” Cytat od Graveir: „Aloha Whatever czy whatsoever? nie wiem Grałaś kiedyś w grę "znajdź słowo z końcówką na -uja"? nie grałam :P Jaki alkohol lubis…

• Dochodzą mnie słuchy, że macie procenty w mini st za niskie i wiecie co, faktycznie troszkę one maleńkie w porównaniu do dużego st. Zatem dokonam drobnej zmiany. W dużym st macie 200% solo i 300% acs, Wydaje mi się 60% solo i 100% acs będzie akurat. Nie za dużo, żebyście się nie zniechęcali, ale na tyle dużo, abyście troszkę się wysilili. Od dziś nowe procenty to: SOLO- 60% ACS- 100% Wszelkie uwagi na pw poproszę.

• Gratuluję chłopaki akcji i zgrania. Nieźle Wam to wyszło. Leonidas, wracasz po 2 latach i od razu widać, że nie zapomniałeś jak się gra. Teraz poczekam na coś w solowym wykonaniu. Zyczę Wam wielu pięknych akcji, doskonałych procentów i zysków, żeby stocznie miały co robić. Obrońcy wielkie sz/o, bo w końcu flotka to rzecz nabyta, raz się ją ma innym razem nie, ale gra się dalej.