Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Cytat od gawrek: „Cały Twitter wkleja to i ja pokażę - stan umysłu: ” Przewrotnie: powinieneś się cieszyć. Kiedyś napisałeś że chciałbyś abyśmy jako naród bardziej tworzyli jedność. Tak więc senor Tochman stwierdził że w ramach jedności spróbuje dorównać tamtym z drugiej strony płotu, którzy spłodzili Hołd dla Beaty Szydło. Czy dorównał oceni historia.

• Cytat od gawrek: „Jakie wnioski z tego ma wyciągnąć Polska? dw.com/pl/niemcy-nie-obejd%C4%…er_de_start-8669-xml-mrss ” Polska jak Polska ale zrobiłem mały risercz i wyszło mi że pan na którego wypowiedziach jest oparty artykuł czyli Franz-Josef Wodopia jest dość mocno zaangażowanym lobbystą na rynku energetycznym, a także zupełnie przypadkiem szefem Euracoal. Opowiadając o świetlanej przyszłości węgla jest wiarygodny jak baba na bazarze chwaląca jajka z własnego koszyka. Primum: jakoś mu kurna n…

• Cytat od FILU: „Thorgoth widzę że jesteś młodszy ” Nope, acz bym bardzo chciał. Jestem dramatycznie niemłodszy, nad czym czasem ubolewam. Zaś ejdżyzm rodem z forum onetu bardzo mocno stygmatyzuje tego który nim szermuje, wiesz? Pewnie nie wiesz. Niewiedza bywa błogosławieństwem. Bardzo cenię ludzi piszących mniej więcej poprawnie w danym języku, gdyż to ułatwia komunikacje. Twój sposób pisania nie ułatwia, ale na pocieszenie napisze Ci że nie jesteś jedyny. Ba! to tacy jak ja są nienormalną mnie…

• VIP to określenie techniczne dla osoby ochranianej przez publiczną służbę w tym celu powołaną, w tym przypadku przez BOR. Stosuje się je w służbach na całym świecie, ma trochę inne znaczenie niż w kobiecej prasie kolorowej którego Ty używasz. Nie bardzo rozumiem co usiłujesz przekazać tymi emotkami i dlaczego nie potrafisz poprawnie zastosować cudzysłowu ale pachnie to umysłem klasy szejdiego. Nikt już tu nie został?

• Boooring, wałkowanie tematu tego wypadku jest nudne potwornie. Byłoby ciekawiej gdyby było to podstawą do poprawienia (opracowania jakichkolwiek?) procedur bezpieczeństwa w BOR, aby przykładowo kierowcom VIPów nie wpadały do głowy złote myśli iż lepiej przydzwonić czołowo w drzewo niż w seicento. Kwestia winy/niewinności kierowcy fiacika jest tu bardzo wtórna i nieistotna, istotne jest jak w takich i innych sytuacjach kryzysowych zachowuje się ekipa zabezpieczająca VIPa. Ciekawsze jest to: KLYK …

• KLYK O jak śmiechłem srogo. Wyobraziłem sobie twarze Sławomira, Kingi et consortes w redakcji KryPy próbujących to zracjonalizować :))) 8nXMXXF.gif Cytat: „roznicw jest taka ze kaczor ma pelnie wladzy a trump tylkko prezydenture i 0 poparcia w kongresie” Cytat: „Pozatym afganistan z lat 60tych dorownywal obyczaja ameryce..............” Dude, wiejesz wczesnym szejdim, tym z okresu gdy był jeszcze forumowym fanbojem Platformy i słabo składał literki. I nie, Platforma nie ma tu nic do rzeczy, skup …

• Cytat od GamBit: „W podsumowaniu czytamy: „Odmowa druku została dokonana nie z uwagi na osobę zamawiającego (którego drukarz nie znał), lecz z uwagi na przedmiot zamówienia (banner), a raczej jego treść. Sprawa dotyczy zatem w swej istocie odmowy uczestniczenia w propagowaniu treści, które stoją w sprzeczności z przekonaniami osoby świadczącej usługi. W tym zakresie pierwszeństwo swobody umów i wolnorynkowej wolności gospodarczej jest oczywiste.”” To jest trudna kwestia ale ja jako liberał się z…

• Cytat: „btw normalni dorośli ludzie zrobiliby jakieś badania opinii publicznej, zgranie wszystkiego z logo, budowa wizerunku, podstawowe rzeczy. ” Krótka nazwa, konkretny przekaz. Wyborcy to lubią. Swoją drogą powinni zmienić nazwe na 4,76 Jeszcze krótsza i przekaz jeszcze bardziej zwięzły.

• Cytat od gawrek: „Przełóż to na język polski i rzuć kilka liczb.” Co powiesz na rzut oka na relacje długu publicznego do PKB pomimo skoku na OFE? Konkretne wartości liczbowe znajdziesz sam. Cytat od Draken: „To nie są już te czasy, że nikt na to co rząd wyczynia nie patrzy. Obecnie wszyscy na to patrzą.” Panie, ale takie czasy to chyba za cara Aleksandra ostatnio na tych ziemiach były.

• KLYK Maczeta się w kieszeni otwiera.

• Wyciągasz syntetyczne wnioski nieco za wcześnie. Ten okres jest dość specyficzny, dla Legii sezon się w zasadzie nie zaczął. Poczekajmy na transfery do klubu, poczekajmy na transfery z klubu, poczekajmy aż wszyscy duchem i ciałem wrócą z urlopów. Jeżeli jako argumentu używasz porównania pierwszej jedenastki to porównuj chociaż podobny okres. Z Celtikiem nie graliśmy w pierwszej połowie lipca. To już tak abstrahując od tego że możesz mieć sporo racji.

• Cytat od Cito: „Jak dla mnie dużo hałasu o nic. Chociaż mam nadzieję, że niektórzy w Brukseli przejrzą na oczy i zmienią kierunek w którym podąża UE.” O to, to. z20298275V,Andrzej-Rysuje---Brexit.jpgMożna bez histerii i z humorem? Można. Swoją drogą brexit musi być sporym ciosem dla ludzi pokroju Sisko. A jeszcze lepsza jest reakcja środowisk Krytyki Politycznej, gdzie można przeczytać że UE upada bo jest zbyt neoliberalna Biorąc pod uwagę że CAŁA brytyjska lewica, od labourzystów do komunistów …

• Ja chyba wiem o co Gambitowi chodzi. Przekaz niektórych jest taki jakbyśmy to my cisnęli i tylko nieudolności Milika Niemcy zawdzięczali punkt. No nie bądźmy tak bardzo hej do przodu, tak nie było. Spotkała się trochę lepsza piłkarsko drużyna z trochę słabszą, lepsza prowadziła grę, a słabsza się dobrze i konsekwentnie broniła, z rzadka próbując wyprowadzać kontry. Nie zgadzam się tylko z tą obroną częstochowy. Dla mnie obrona częstochowy to obrona rozpaczliwa, chaotyczna i pełna desperackich wy…

• KLYK PiS idzie grubo skoro robi dobrą zmianę w TVP rękami takich ludzi.

• Jabba Swoją drogą terrorystą bombowym polish edition okazał się korwinowy kuc z polibudy wrocławskiej. W internetach udowadniał, że gdy uwolnimy dostęp do broni palnej zwiększy się bezpieczeństwo na ulicach. Funny itself.

• f5c354a.jpg A 4 czerwca KOD zapowiedział największy marsz. Oj żenadłem srogo. Co prawda Schetynesku mógłby wykręcić podobną akcje wobec opozycji gdyby oni rządzili ale nijak to nie obniża wyniku na żenuometrze.

• KLYK Kolega pisiak (?) powiedział coś bardzo trzeźwego, rozsądnego i godnego pochwały (nikogo nie należy przemocą zmuszać do zawarcia umowy, również sprzedawcy) a gazeta i okolice rozkręcają kupoburze. Kierunek tego trendu niepokoi.

• Często kupujesz coś jednego dnia a obrabiaja to kolejnego, albo wręcz w grudniu popoludniu, gdy ściągną z hurtowni. Ale transakcję zawierasz akceptując warunki umowy, a nie gdy sprzedający człowiek weźmie się za obróbkę. To że potwierdzenie zawarcia umowy wysyła automat nie sprawia że umowa traci moc. Ergo albo mamy do czynienia z kolejną 'dobra zmiana' albo ktoś nie ogarnia kiedy jest zawarcie umowy. Co do struktury własnościowej niemieckich mediów to myślę że zasada jest tu podobna jak z polsk…

• Obecna Solidarność z jej kierownictwem ma się mniej więcej tak do PiS jak OPZZ Miodowicza do PZPR. Oczywiście formalnie są to zupełnie inne organizacje. Oczywiście można sie tego trzymać, tylko po co? Ja tam żadnego konsensusu nie dostrzegam, nawet wewnątrz wypowiedzi typa z S. Cytat: „Nie może też dojść do samej transakcji” Transakcja jest wtedy gdy użytkownik zaakceptuje regulamin i kliknie guziczek na stronie. Z tego logicznie wynika nakaz wyłączania serwerów. Biorę również pod uwagę szokując…

• KLYK Zakaz handlu w niedziele dotyczący e-commerce zrobił moją majówkę. Pis wcale nie jest zacofany. Pis jest bardzo progresywny, chyba nawet w Japonii jeszcze nie walczą o prawa pracownicze dla serwerów