Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• Cytat od Mari: „Chyba nie chcesz powiedzieć, że zostawiasz flotę na moonie bez fsa przez pół godziny? ” Oczywiście, że zostawiam. Po to mam ule i prędkość x1, żeby nie musieć myśleć o fs-ie, tylko wstać i iść, gdy potrzebuję.

• Czyli generalnie jest trudniej, a i tak pewności nie masz. A ekonom nie może wrzucić sobie wszystkich planet w układ lub dwa, żeby korzystać z dobrodziejstw tej szybkości, tylko musi ganiać po całym uni...

• Cytat od Mari: „Z czasem ludzie przyzwyczaili by się do tego, a taką optymalną prędkością byłoby np. x2 flota. Nie jest to imho ani za szybko ani za wolno, chociaż na pewno nie obędzie się bez fali krytyki. ” X2 flota? Wymusza to na graczach ostre pilnowanie się. Ktoś mnie zawoła, nie mogę wstać od komputera i komuś przez pół godziny pomóc, nie mogę zagrać sobie partyjki szachów, nie klikając w międzyczasie na OGame, a choćby zjedzenie obiadu wymaga FS. Kolejną sprawą jest moonkilling. Czas abso…

• Dynamikę? Na początku gry z pewnością. Później już się tego nie odczuwa. Naprawdę różnica pomiędzy 10 a 70 tygodniami nie jest taka duża, jeśli chodzi o emocje. Nie zmienia się nic, poza wartością.

• Nie wiem czy jest jakikolwiek sens różnicować prędkość eko, zamiast podnieść ją do sztywnych x7 i ewentualnie później podnosić (gdy kopalnie znów zaczną się budować miesiącami). Prędkość floty zmienia rozgrywkę w sposób znaczny, prędkość eko... no cóż, ewentualnie magazyny zapełnią się szybciej - na dobrze zabunkrowanym x1 czasami logowałem się raz na tydzień (u66 po fuzji kilka lat temu). Dopiero gdy zszarzałem, zainteresowały się mną gwiazdy. Myślę, że zdecydowanej większości graczy przyjemnie…

• Skup otwarty. Wszystkich chętnych wymienić surowce zapraszam. Nie kiście deuteru na bunkrach, bo od poniedziałku zaczynamy Seek & Destroy

• Weekend trwa, metal kursuje aż miło. Kupię chętnie jeszcze kilka kkk metalu Wszystkich serdecznie zapraszam i gwarantuję najwyższe przeliczniki na uniwersum

• Zawsze można też nie rezygnować z zastępstwa i sprzedawać nadal u mnie. Zwłaszcza, że trwa weekend handlowy

• A o co rozbijesz sondy na planecie bez obrony i floty u gracza bez sojuszu i - choć tego nie da się z poziomu galaktyki stwierdzić - najprawdopodobniej bez buddy?

• buleon [Minionki] brak GG, preferowany Discord 20184 Flota: Lekkie Myśliwce: 8177 Ciężkie myśliwce: 106 Krążowniki: 1327 Okręty Wojenne: 210 Bombowce: 0 Niszczyciele: 10109 Gwiazdy Śmierci: 3 Pancerniki: 252 Tu miało być coś śmiesznego, ale nie będzie

• Rekordy Uniwersum Xanthus

buleon - - DiD Xanthus

Laboratorium sumarycznie: 188

buleon - - DiD Xanthus

Mało kto chce wstawiać rekord, jeśli do pobicia jest zero. Nie daje to poczucia rekordu.

• Zwierzak, mam nadzieję, że to nie koniec i że szybko się odbudujesz Atakującemu gratuluję wyczucia.

buleon - - DiD Xanthus

Czas Zielowi coś podebrać buleon [Minionki] Duży transporter: 328.716 Sonda szpiegowska: 2.044.719 (tu wiadomo, że przegrywam przynajmniej z meduzą, on/ona ma konto na forum, orientuje się ktoś?) Teleporter: 4 Teleporter sumarycznie: 28 Wyrzutnia rakiet (księżyc): 100.000 Wyrzutnia rakiet sumarycznie (księżyc): 605.363 Co do bunkrów na planetach, proponuję, żeby jako sumaryczną podstawę wpisać bunkier Animala (dopóki on sam lub ktoś inny tego nie przebije). W ten sposób rekordy nie będą wyglądał…

• @DarthMario. On liczy na to, że dzięki temu mniej osób zrezygnuje z Libry na rzecz nowego uni. Zazwyczaj głosuje się tak na ostatnim uni, żeby było zupełnie inne od poprzedniego, jemu to zostało Albo robi to z czystej złośliwości, kto wie,

• Zmiana konfiguracji uniwersum

buleon - - DiD Dorado

Oni pieniędzy na oczy nie widzą. Tyle w temacie.

• Novie chodzi raczej o to czy na każdym kolejnym uni rejestruje się coraz mniej graczy. Przynajmniej ja tak go zrozumiałem.

buleon - - DiD Dorado

Na Epic Blue było świetnie widać ten "renesans"... Zgadzam się z Dudeuszem, gra idzie w dobrą stronę. Problem jest z mentalnością graczy, którzy wolą oszukiwać, by być w top niż uczciwie ten top osiągnąć.

buleon - - DiD Dorado

Jestem za podniesieniem eko do x7, w ogóle według mnie to powinno się stać nowym x1 i dotyczyć wszystkich uniwersów, łatwiej o fuzje itd. Pół biedy, gdyby na nowych było szybciej, ale przeważająca ilość starych uni (poza zdaje się Virgo) ma już x7, a unie z trzeciego alfabetu (poza Europą) prędkości eko mają niższe. Badania na razie idą w miarę szybko, więc tego akurat nie ruszałbym. Złom z floty im wyższy, tym szybciej gracze aktywni oddalają się od nieaktywnych. To zawsze bodziec, pozytywny dl…

• Brak określenia ładowności sond oznacza, że ona będzie czy wręcz przeciwnie? Chyba od Cosmos nie było ładownych sond. I od Cosmos nie było starego dobrego x1 floty... Kolejne uni, gdzie trzeba koniecznie logować się codziennie. Aquarius do kwadratu, z większym eko, równie szybkie, z jeszcze większym złomem z floty, małym dokiem, mniejsze o galaktykę. Pozostaje mieć nadzieję, że Himalia będzie bardziej górnicza.