Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 32.

• Gratulację dla agresora piękna kontra szkoda że na sojuszniku. Lucy wspólnymi siłami flotę odbudujesz w kilka godzin już nasza w tym głowa Gratuluje ci postawy jaką pokazałeś po stracie brawo tak powinien się zachować honorowy gracz a takich coraz to mniej na uni Lataj poluj wyciągaj wnioski z takich sytuacji a staniesz się jeszcze groźniejszy dla swoich przeciwników

• Dworek bojowy górnik jeszcze trochę z nami polata i to polubi zobaczysz

• Serdeczne pozdrowienia dla całego sojuszu WOLF i znajomych Urlopowicze wracać do gry nudno bez was ! Gratulacje dla Dworka za debiut w ST Co do starcia to podczas rutynowego skanowania ukazał się klasyczny B-FS przed moim skanem zabawki stały niecałą godzinę Surka się przyda na przetop, i do przodu ! Dnia 04-03-2019 18:05:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alienos18 [WOLF_U67] ________________________________________________ Pancernik 25.000 ______________________________________…

• Dawno cie w tym dziale nie było gratulacje !

• Astro już się robi Część zapewne zostanie przeznaczona na kopalnie i oczywiście zabawki ażeby raporty były jeszcze lepiej wysmażone SzO dla secika niech wraca jak najszybciej

• Co tu dużo mówić chyba ktoś stracił wenę do gry Kolejne już niedopilnowanie zabawek ku mojemu zdumieniu, wpadł kolejny rekord zysku z ST Pozdrawiam cały sojusz WOLF i znajomych Lecimy dalej Dnia 23-02-2019 12:11:03 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alienos18 [WOLF_U67] ________________________________________________ Pancernik 20.000 _________________________________________ Obrońca secik [P N] ________________________________________________ Duży transporter 78.165 Statek koloniza…

• O to chodziło Od razu wzmogła się aktywność PN nawet Bohun w ramach zemsty postanowił wpaść w satelity, śmiechu warte WOLF trzymać się ja dopiero zaczynam

• Serdecznie pozdrawiam cały sojusz WOLF i znajomych Duże SzO dla secika pomimo moich polowań na niego zawsze zachowywał kulturę a nawet sprawiał uśmiech na twarzy, porządny gracz oby takich było jak najwięcej No to do sedna youtube.com/watch?v=FV6TewedyUI&list=RDxv01ZdrnJZI&index=6 Dnia 16-02-2019 18:29:44 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alienos18 [WOLF_U67] ________________________________________________ Pancernik 25.000 _________________________________________ Obrońca secik [P…

• Pozdrowienia dla WOLF Dnia 01-02-2019 16:35:24 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alienos18 [WOLF_U67] ________________________________________________ Pancernik 4.000 _________________________________________ Obrońca kildym [GORNICY] ________________________________________________ Mały transporter 1 Duży transporter 19.999 Lekki myśliwiec 222 Recykler 1 Sonda szpiegowska 443 Wyrzutnia rakiet 37 Lekkie działo laserowe 1 _________________________________________ Po bitwie... Agresor…

• Jak do tej pory to nasze największe starcie ACS więc radość jest tym większa Pomimo kłopotów logistycznych jakoś się to udało sklecić, serdecznie pozdrawiamy cały sojusz WOLF buddy i znajomych ! Do naSTępnego Cytat od Vassago: „Brawo MY ! ” Dnia 31-01-2019 19:17:05 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Vassago [WOLF_U67] ________________________________________________ Pancernik 30.000 _________________________________________ Agresor alienos18 [WOLF_U67] ______________________________…

• Lucy zdarza się uszy do góry szybko odbudujemy Graty dla agresora za dobre wyczucie czasu

• Pozdrawiam WOLF Dnia 18-11-2018 10:15:01 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alienos18 [WOLF_U67] ________________________________________________ Pancernik 4.000 _________________________________________ Obrońca breakus [PZWP] ________________________________________________ Mały transporter 250 Duży transporter 8.750 Krążownik 752 Statek kolonizacyjny 2 Recykler 848 Sonda szpiegowska 121 Gwiazda Śmierci 2 Pancernik 665 _________________________________________ Po bitwie... Agresor …

• Ja już się z wami przywitałem niestety nie po tej stronie co trzeba ale jak widać nadrabiam zaległości. Chciał bym przy tym ST podziękować wszystkim sojusznikom z WOLF za pomoc i wsparcie w odbudowę floty, bez was tego ST by nie było ! A ja osobiście wziąłem sobie za punkt honoru polowanie na PZWP i na razie jakoś to idzie Zakins na ciebie tez przyjdzie czas nasz to jak w banku Pozdrawiam cały sojusz WOLF i znajomych, obrońca pogratulował ma tez trochę surowca na odbudowę więc SzO Dnia 04-11-201…

• Bigot a mnie się wydaje że twoja flota chyba nie bardzo miała by szansę dlatego tak długo zwlekałeś Ponadto agresor tez był bez szans bo już go liczyłem natomiast nie brałem pod uwagę że poleci z GS Gratuluję agresorowi ciekawie przygotowana akcja w zapychanie całego układu i niszczenie moona swoją drogą zastanawiam się dla kogo ty te surkę trzymasz 12,286Mld metalu kryształu 6,913Mld deuteru 3,445Mld Niestety najgorsze jest to że spodziewałem się takiego obrotu sprawy, dziś flota miała być prze…

• Epickie starcie powrót z przytupem PN ładnie oberwało i to jeszcze przed samą fuzją heh gratulacje !

• Brawo starcie robi wrażenie gratuluję ! PN jak najbardziej po odpowiedniej stronie Oby tak dalej !

• Nareszcie ktoś nowy a nie tylko te PN na które już patrzeć nawet się nie chce Złom pod dom zawsze cieszy gratulacje

• Graty dla agresora Julek bierz się szybko za odbudowę SzO

• No nareszcie trafiło się coś większego Serdecznie pozdrawiam cały sojusz WOLF znajomych i ekipę złomującą, kolejne ST do kolekcji sojuszu Pozdrawiam też dobrą znajomą Maję która niestety niebawem kończy zabawę z ogame Obrońcy życzę Dnia 30-07-2018 21:33:00 następujące floty spotkały się w walce: Agresor alienos18 [WOLF_U67] ________________________________________________ Mały transporter 30.000 Lekki myśliwiec 320.916 Okręt wojenny 2.000 Pancernik 17.000 Sonda szpiegowska 1 ____________________…

• Jeszcze kilka słów ode mnie To rzadkość żeby gracz z flotą top 12 był pakowany w recki przez gracza z flotą top 1057 Brawa dla ciebie Buczek oby tak dalej chłopie Tym razem agresorowi SzO za dobrą postawę