Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

• No co, Superman... Superek... 2 różne osoby

• O ty wredny trollu! Sprawdziłem ten spoiler! Zaufałem ci! JAK MOGŁEŚ!?

• Prawie. Zabrakło bardzo ważnych informacji o każdym raporcie: Cytat: „Atak na księżyc 28.02.2019 23:35:42 ” Gdzieś zaginęły data oraz godzina raportu z otrzymanej wiadomości

• To pewnie Superek sie tak kręci, że się spać nie da

• No to na szybkości poprawki, póki za dużo nie wstawiliście: Cytat od Safar: „Nie wiem czy dobrze najwyżej poprawie. [NM] 18.03.2019 00:43:21 - Captain Callisto - 287,70% [NM] 18.03.2019 00:05:04 - cherrymanboy - 258,64% ” @Safar Nie do końca. W nagłówku musi się znaleźć twój nick z gry oraz nazwa drużyny, do której należysz Nagłówki do niszczeń powinny być w takim formacie: [NM] YYYY-MM-DD HH:MM:SS - Safar [Przytulanki] - %%% Więc prawie dobrze Nie ma znaczenia na przykład kolejność dnia, miesią…

• Cytat od Zla Kobieta: „do poludnia spałam jeszcze jakieś 8ms temu ” @Zla Kobieta jaka ty dokładna! 8 milisekund temu Cytat od Superman: „Dobry był wczoraj dzisiaj wróciła jesień ” U kogo jesień u tego jesień U mnie pięknie, słonecznie i cieplutko

• A więc Seek oficjalnie się rozpoczął 8 minut temu! Życzę wszystkim powodzenia!

• Tutaj wrzucajcie swoje raporty ze starć oraz niszczeń. W późniejszym czasie pojawi sie tutaj Podsumowanie

• Ban zabawa na całego :D

Zaqes - - Spam

Ban dla spamujących muzyką

• Pan stąd wyjdzie, bo zara pana zbanuje (Ukryta treść) I niestety pitku miałeś rację Ale zostało mi już tylko 4:40h do końca! \o/ A właśnie... Mamy pomału koniec marca... Kto jeszcze nie rozliczył @pita?

• Cytat od czubulus: „@Zaqes 180% to top łan będzie rozbijał swoją flotę o bunkry byle rw było. Podział z dupy jak nic chodź ja aż tak złe nie trafiłem. ” Zasady w sumie tego nie zakazują. Skoro lubi być na minus... Bo jak to mówi mój znajomy - W Seeku ma być rozpierdziel A co do progu... Osobiście uważam, że mogło być dużo gorzej i mógł zostać ogłoszony nawet niższy A tak to i spora część Satek jest "chroniona", i Księżyców sporo się mieści w progu... Cytat od angelsin: „Teraz tak tylko patrzę i …

• Noooo, ja jeszcze tylko dzis skoncze, jutro pojde i mam cicha nadzieje, ze kolejna robota za tydzien

• To ja się może ustosunkuję i rozwinę nieco kwestię takiej, a nie innej decyzji. Cytat od ProSkaner.: „Ja mam pytanie dlaczego wojna nie została wzięta pod uwagę? Obydwa sojusze nie darzą się sympatią od uf wystarczy spojrzeć w topke starć, a na dodatek podczas wojny mamy być w jednej drużynie SD. JA TEGO NIE WIDZĘ. Drugie pytanie jak można zrezygnować z SD ” Wojna pomiedzy waszymi sojuszami nie została uwzględniona głównie ze względu na najważniejszą zasadę równości drużyn(przytoczyłbym cytat z …

• i1fFaYqgA1.svg Maskotki dex(LIDER) | 124 770 000 wolny | 33 161 300 Lares20 | 22 565 335 lushek | 6 903 662 janko13 | 6 525 999 007massive | 2 130 291 Pluszaki czubulus(LIDER) | 101 165 517 Freeman | 39 050 895 Chariseczek | 28 381 370 ViZZioN | 21 176 440 Absynt | 4 884 545 Halszka | 1 694 318 Przytulanki zgredek(LIDER) | 72 994 785 Safar | 45 633 177 Wojak | 32 191 985 ProSkaner | 29 197 700 krysteketsyrk | 14 285 446 Darth_Yoda | 2 095 085 Misiaki Krystian(LIDER) | 72 734 121 El Marek | 49 15…

• Dla mnie nie ma takich dni jak wtorki Hermes Za godzinkę i 15 minut idę zacząć kolejny poniedziałek

• Też się cieszę, że znalazło się tylu chętnych Ja natomiast zgłosiłem się na ochotnika, żeby w tej rundzie nadzorować wasze Uni podczas S&D, więc witam wszystkich Jako iż zapisy są już zamknięte to pozwoliłem opracować sobie Podział dla waszego Uni. Powinien on się pojawić wieczorem ok. godziny 21. Z góry informuję iż wojna, która obecnie się toczy między sojuszami [KNR] oraz [OLD] nie została wzięta pod uwagę przy ustalaniu podziału. Dodatkowo informuję, że próg starć dla uWezn w tym roku to 180…

• Ja tak samo. Dla mnie każdy dzien to poniedziałek Więc whatever. Ja tylko czekam na niedzielne popołudnie, bo zakończę maraton w pracy w tym tygodniu.

• Masz rację, mizernie wyglądam. Wyglądałbym jeszcze mizerniej gdybym nie zakończył pracy o 22 wczoraj zamiast dziś o 6 rano.

• A mnie się masa nie ima. Ino skóra i kości

• Nooo, tu się zgodzę. Pewnie od tej ilości kawy mu serducho przytyło