Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-12 z 12.

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

Cytat od Truck driver: „Przeciez to tylko gra. Mamy sie nia bawic a nie szukac w niej realizmu wiec myslmy racjonalnie ” Skoro brak realizmu ci nie przeszkadza, a że właśnie to jest nieracjonalne, cóż. Może nie będę tematu rozwijać, choć znowu sam sobie zaprzeczyłeś, bo jedno z drugim w parze idzie Nawet dzieci w przedszkolu mają ograniczenia, bo gdyby swoje pomysły realizowały to same by się powykańczały,a to tylko zabawa. Dobra truck każdy ma swój punkt widzenia. Nie dyskutujmy, nie wywołujmy …

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

@Truck driver skoro przeczytałeś mnie, to w takim razie służę odpowiedzią. Otóż nie uważam, że bez zmniejszonego spalania nie da się grać. Ono może tylko zwiększyć jeszcze bardziej floty, w taki czy inny sposób, które i tak na Q należą do czołówki pod względem rozmiarów- o czym sama założycielka tematu wspomniała. Zmniejszając za jakiś czas się okaże, że znowu palą za dużo i dojdziemy do momentu, w którym specjalistyczny sprzęt będzie ekonomiczniejszy niż dt. A chyba nie o to chodzi. Jakiś reali…

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

Cytat od Truck driver: „Trzesiesz portkami bo gdyby weszlo do gry na wszystkich uni spalanie 0.5 to juz bys nie mial po co grac skoro tak bardzo sie obawiasz wiekszej aktywnosci flociarzy po zmniejszeniu spalania. Ogarnij sie troche i poznaj jak sie gra flota bo jak do tej pory to tylko sie produkujesz na tym forum bez ladu i skladu i siejesz ferment nie widzac nic dalej poza czubkiem wlasnego n ” Edytuj i 20 razy swoje płody - ignorancie, który postów cudzych nie czytasz a głos zabierasz, mi za…

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

@ Qlimax wypisuję bzdury, i ja się ośmieszam tak? W pierwszym poście szczególnie? A ile zrozumiałeś? Niewiele? skrócona wersja - czytaj ile co pali, albo idź do spicy. Dobrze, że Artem nie jesteś bo już byłoby po głosowaniu. Masz swoje zdanie i nie uraczysz nim więcej.. Jaka szkoda. @Cios - zdaje mi się, że przyrównanie do marginesu to już lekko obraźliwe. Czekaj bo jeszcze ci pesel podam.. Weź sobie swoją surkę i daj biednym, mi nie potrzeba. @ spirycik masz prawo mieć swoje zdanie. Przykład z …

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

Cytat od terry: „Ty bys sie nadawal do polityki, pieprzyc o niczym przez 20min i w dodatku wymyslac swoje teorie... Ani ja ani wiskacz ani marys, pl czy ktora kolwiek osoba grajaca flota nie napisala slowa o tym ze brakuje mu dexu... mysle ze nawet nie wiesz jakie ilosci trzymaja na moonach i ile maja tego w zapasie jesli bedzie trzeba grubo leciec. To jest dobre czat w grze tam pisza i maja zdanie Ktos pomyslal w gf zeby zrobic ogarniczenie w grze i zeby ludzie przestawali w to grac a nowe uni …

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

Cytat od terry: „I dlatego pisze ze masz ograniczone podejscie do gry. Nic nie jest jasne od dawna, gra sie zmienia. Jedna ze zmial byly recki na nn ktore pala zbut duzo. Nikt nie pomyslal o tym ze kiedys beda floty ktore trza pakowac w 5kk reckow i dlatego teraz trzeba to naprawic. Ty dalej belkoczesz cos o jakies ekonomi lataniu na inne uni a nie widze zebys przedstawil jakas propozycje w tym temacie. Twoje zdanie jest nie bo nie..... ” A twoje jest postępowe i tolerancyjne bo masz flotę na kt…

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

@terry na tym polega ekonomia,na kalkulacji. Latasz i robisz na tyle na ile Cię stać. No jeśli kierowanie się jej zasadami jest dla ciebie ograniczonym podejściem, no to chyba nie porozmawiamy Kogo interesuje kiedy tobie przestaje się opłacać.. To lataj zamiast dwójką z przodu, jedynką.. Nikomu nie każę, niczego kasować. Jeśli latanie sprawia ci przyjemność to rób to stary nie krępuj się.. Ale nie powinieneś oczekiwać ulg, bo twój punkt widzenia jest inny. Leć do 9 gali, skoro w 1 ci celów brak.…

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

Cytat od terry: „Twoje posty ogolnie nie wnosza nic do tematu. W zadnym z nich nie zaproponowales zadnego rozwiazania ktore mozna by przedyskutowac i moze wprowadzic zeby ludzia na Q zylo sie lepiej nie wazne gornik czy flociarz a jedyne co robisz to krytykujesz i piszesz wywody na pol strony, ogolnie taki belkot z ktorego nic nie wynika. Porownujesz zycie realne do jakies slabej gry przegladarkowej ktora praktycznie umarla, a jak ktos cos probuje zmienic zeby gralo sie jeszcze jako tako (flocia…

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

Cytat od spirycik: „Tak jak już wcześniej pisałem. Aktywni gracze to pojęcie względne. Dla mnie Ci co nie głosowali nie są aktywnymi graczami. Jeżeli komuś zależało na zostaniu przy starych parametrach to mógł oddać taki głoś. Jeżeli nie zagłosował to znaczy, że nie wiedział o ankiecie (nie jest dla mnie aktywnym graczem), albo miał całą sytuację gdzieś. Jak miał gdzieś to znaczy, że zdał się na łaskę głosujących ” Czyli się powtarzasz? Dla ciebie nie są powiadasz aktywnymi, bo nie udzielają się…

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

Cytat od ale cios: „mistrzu @Lolik z 2 postami na czele... konto zalozyles by dac jakis monolog ktorego nie dalo sie przeczytac... za dlugi i o niczym... (naprawde nie doczytalem) . Jest jak qlimax pisze i jak wczesniej bylo juz napisane gdyby ankiete kazdy mial wypelnic z aktywnych to by musialo wyskoczyc okno z nia po logowaniu .... wiekszosc nie czyta forum tym bardziej zakladek swiat ogame .... a tak poszla ankieta tylko do zainteresowanych z gory wiadomo bylo ze polowa aktywnych nie znajdzi…

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

Cytat od Qlimax: „A jeszcze takie pytanie, ile z tych osob co glosowalo bylo za zmianami 0.5 ,x7 bo jesli znaczna wiekszosc to moze to wziac pod uwage a nie to ze polowa nie zaglosowala wcale bo prawdopodobnie nie wiedziala. ” Mistrzu Qlimaxie z całym szacunkiem.. Ile spala twój samochód? To może wlej mu połowę i spróbuj 100km przejechać. Załóż alians z kolegami z bloku i napiszcie do Uniji, że nie zgadzacie się ze zużyciem paliwa, no i każdy też ma swój i CHCE nim jeździć... Olejcie sąsiadów z …

• Spalanie deuteru

Lolik - - DiD Quantum

Witam wszystkich. Myślę,że doskonale zdajecie sobie sprawę czym grozi zmniejszenie zużycia paliwa,a przynajmniej kilku przedmówców,na których reszta sfory ruszyła jak kundle na kota, bo ośmielili się pomysł zanegować. I proszę nie robić wody z mózgu innym jakimiś wyliczeniami,lub czym zdejmuje się bunkry, a czym się na nie nie lata. Gdybyś piękny umyśle użył kalkulatora w drugą stronę wyszedłby ci rachunek ekonomiczny,ale po co, lepiej płakać bo nie ma co jeść i przyklaskiwać pani, która założył…