Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 1-20 z 40.

• Wielkie Gratki , przyda się ST na forum po zjechaniu bunkra naszego sojusznika ;), Pozdrawiam Cieplutko

• Cytat od Largo: „Nie wiem czy zwróciłeś uwagę ale ja nie opisuję w zadnym ST akcji nie mam na to czasu ani ochoty ” Rozumiem , nie bedę już drążył tematu szkoda czasu na bezsensowne kłótnie, raz jeszcze przepraszam jak obraziłem kogokolwiek. A żeby nie było spamu to napisze "fajne ST " pozdrawiam

• Cytat od Largo: „Deedol widzę że masz problemy z zazdrością jak kilka moich sąsiadów gdzie mieszkam, bo on ma a ja nie. Takie życie każdy robi to co chce i może a my żadnych regulaminów nie łamiemy. Tak na marginesie sam Bonnie używał anty bo jak go przyfarmiłem na początku uni to postawił anty recki i wywiosłował połowę złomu i to było w porządku ? Taka gra ma do tego prawo i tyle a pretensje możesz mieć tylko do samej gry że jest dozwolona sprzedaż antymateri. ” Po pierwsze, jeżeli kogoś obraz…

• Cytat od Agness: „tez sie wpisze a co heh nie ma opisu bo co tam opisywac 3 lotki w us 3 szybkie moony z sondek i 3 przeklikane telepki za anty to cala akcja,dla dociekliwych wystarczylo zerknac do bonniego ukladu zeby zrozumiec co sie stalo szkoda mi bonniego no ale taka gra i nie popieram jego zachowania...poprostu lepiej bylby zapamietany gdyby poprostu pogratulowal... atakierom oczywiscie gratuluje za zgranie pojedynczej akcji bo raczej to chyba pierwsza sojuszowa akcja gumisiow co do reszty…

• Takie nic jeszcze z antyreckami w tle, ale zysq(pozdrawiam ) jakiś jest a chciałem pożegnać się z sojuszem NEW2 wiec leciałem, leciałem Pozdrawiam Matematyka - udanego urlopu od tej cholernej gry, cały sojusz NEW2 -tak jak pisałem też lada moment idę na długi urlop a nie lubię być wyrzucany więc sam się wyrzuciłem, Kinkiego mam nadzieje że u Ciebie wszystko OK , daj znać jak to czytasz, ThunderASa , dobrze ze te gwiazdki straciłeś bo teraz nie bedziesz musiał mysleć o flocie, zawsze Ci powtarzał…

• Gratulacje STeka , obrońca pewnie już na długim weekendzie a złodziejowi złomu aby Ci Owce na nim zbudowane wyliniały :). Ciesze się że mogłem pomóc. Pozdrawiam

• Wielkie gratki DarTani aktywny jesteś u nas na forum zarzucając nas codziennie jakimiś złomowaniami a i tu co jakiś czas coś wrzucisz , Obrońcy Szo

• Czapki z głów, ładny stek Ci wszedł, obrońcy nie życzę niczego bo wszystko sobie kupi stać go :), atakującemu więcej takich spektakularnych akcji... aa raz jeszcze przepraszam za oskarżenia bezpodstawne :l głupio mi cały czas . Pozdrawiam Steve.

• Wielkie Gratulacje DarTani ładnie zaorany bunkierek, z ładnym zyskiem, obrońcy SZOgun

• gratulacje , ładna akcja , Masz tam coś jednak czym mozna latać . Obrońca nie wraca i wcale mu się nie dziwię ... wiosnę czuć szkoda czasu na liczenia

• Tym razem nie obrona a atak , liczenie z PZ , normalnie nie latam wolę aby to do mnie latano, ale Apostoł zasłużył dręczył mi kolonie częstym farmieniem, postanowiłem odebrać co moje, niestety jako ze nie latam, recków nie starczyło, dobudowałem ile mogłem, resztę posłał Vice Scorpius i ThunderAS ale nie zdążyły, mimo wszystko dziękuję, Pozdrawiam Luck4Warda za fajną rozmowe po ataku i pogratulowanie, oraz za stresa z możliwą kontrą na moje recki. Pozdrawiam Matematyka , wracaj chłopie z urlopu …

• Pozdrowienia dla Sojuszu NEW2, oraz Matematyka za miłe moonowanie i rozmowy Dnia 23-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Lubie Placki [Wataha] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.196 Pancernik 1.242 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Orfeush [NEW2] ________________________________________________ Mały transporter 1.246 Duży transporter 105 Lekki myśliwiec 1.857 Ciężki myśliwiec 2 Krążownik 824 Okręt wojen…

• Wielkie gratulacje,widzę że wreszcie Cię zaciągnęli do sojuszu i dobrze:) , w grupie raźniej, obrońcy SZO a Gumisie zyskały oprócz fajnego ST bardzo fajnego człowieka do teamu , pozdrawiam Steve vel Orfeush vel... ... ...

• Wielkie Gratki Matematyk i SZO dla obrońcy za postawę. A co do celów... rzeczywiscie obraz w galaktyce dość przykry ale jak widać na Twoim przykładzie można Pozdrawiam Steve

• Wielki graty , czy Szerszen to po znanym sojuszu z Uni 3 , latałem tam z chłopakami z Szerszeni ale i mieliśmy z Wami wojne . Pozdrawiam Cieplutko były [GoB]

• Cytat od Gennaro: „jeszcze raz gratki pomimo przedluzania ow i tak ugrzezly u Ciebie ... tylko prosze zmien nick na Pan PIkus bo taki wlasnie masz w grze - treść została zgłoszona . pozdrawiam ” Zmieniłem ale mój główny nick to Orfeush ale skoro takie wymagania. Pozdrawiam

• Klasyczna obrona , SZO Amon, gratuluję postawy po bitwie Pozdrowienia dla graczy ze starych Uni 3 i 4 o ile tacy tu są Dnia 15-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Amon ________________________________________________ Okręt wojenny 226 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca PanPIkus [SGU] ________________________________________________ Mały transporter 16 Duży transporter 200 Lekki myśliwiec 411 Krążownik 119 Okręt wojenny 211 Recykler …

• Piąta Obrona , Wszystkie klasyczne jak za starych dobrych Uni Złom zebrany, Zysk Jest, Pozdrawiam Sojusznika ThunderAS Dnia 06-01-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kapitan Kirk [LCP] ________________________________________________ Okręt wojenny 100 Sonda szpiegowska 3 Pancernik 39 _________________________________________ Obrońca Orfeush [SGU] ________________________________________________ Mały transporter 4 Duży transporter 77 Lekki myśliwiec 275 Krążownik 51 Okrę…

• Wielkie Gratulacje , dziękuję za pozdrowionka , Życzyłem szczerze odbudowy bo zachowałeś się po ataku honorowo a to coraz rzadziej spotykana cecha i fajnie gra się z Takimi ludzmi a i miło było wymienić z tobą kilka zdań po ataku . Pozdrawiam a obrońcy SZO

• Cytat od Darnok: „Raz jeszcze gratuluję obrony ” A ja gratuluje postawy, Szybkiego SZO życze co nie bedzie trudne bo to tylko ulamek Twojej floty :), Pozdrawiam Cieplutko