Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od dragonartur: „Hmm.. nie był to strzał z ostrego kąta, więc jak dla mnie Wojtek tutaj aż tak nie zawinił, gdyby stał przy krótkim rogu, to pewnie dostałby piłkę po długim rogu i tak pewnie by jej nei wyłapał.” Broni się tak żeby wyłapać to co można wyłapać. Wojtek chciał mieć ten słupek na wyciągnięcie ręki, jego ustawienie nie było daleko od poprawnego. To nie tak, że On zaszedł na środek bramki. Po prostu ni w dupe ni w oko się ustawił, tak że można było strzelić i po krótkim, i po dłu…

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od dragonartur: „est taki stereotyp, że jak bramkarz puści piłkę pzy krótkim rogu to jego błąd, a jak po długim rogu to już nie jest błąd.” To nie stereotyp. Bramkarz ustawiony bliżej krótkiego rogu, widząc zawodnika nabiegającego ze strony krótkiego rogu po prostu stoi mając na wyciągnięcie ręki słupek. Taka jest zasada.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    A ja po cichu mam nadzieje, że mistrzostwo wcale nie rozstrzygnie się na Etihad Stadium, a liczę na wpadki City na wyjazdach, szczególnie na Arsenal który walczy na noże z Tottenhamem o 3 lokatę (a przynajmniej tak mi się wydaje po nawiązaniu bezpośredniego kontaktu dwóch drużyn). Ponadto liczę na Chelsea, która zmierzy się z City już w następnej kolejce. Mistrzostwo nie jest łatwym celem, City nadal jest w roli faworyta, lecz United nie raz zdobywało mistrza w takiej sytuacji. Miejmy nadzieje, …

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Nie trzeba rozwijać żeby domyśleć się, że kolega nie sądzi, że można utożsamiać się z klubem jeśli jest się z innego kraju i nie uczęszcza się na mecze co tydzień. Oczywiście lata trzymania kciuków nie czynią z nikogo najwierniejszego fana, ale jako przeciętny Kowalski nie uważam się za mniej wartościowego kibica niż przeciętny Jones z Manchesteru. Co prawda nie dorzucę swojej cegiełki kupując bilet, ale emocji i nerwów zostawię równie dużo. United ma dziesiątki milionów kibiców na całym świecie…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Zdaje się, że na tych działkach po 250 funtów wzbogaci się o wiele bardziej niż ten marny milion funtów. Na Devilpage wyczytałem, że sprzedał już podobno ponad 18000 kawałków ziemi, każdy po 250 funtów. Wychodzą okrągłe 4 miliony + niesamowite utrudnienie dla City. Niezły biznes zrobił, kibice odzyskają prędzej czy później pieniądze włożone w bezwartościowe działki, a szejk będzie miał rozrywki na spory kawałek czasu zanim ze wszystkimi się dogada. Duch przedsiębiorczości level expert! EDIT: Now…

  • Real Madryt

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Mam nieco inne zdanie na ten temat, a nawet jeśli byli 'po prostu słabsi' to to też świadczy chyba o jakimś kompleksie czy strachu, nie? Przecież niezależnie jak wyśmienicie spisywał się Real i jak długie serie mieli koniec końców z Katalończykami byli w plecy.

  • Real Madryt

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Nareszcie jakaś zmiana w lidze hiszpańskiej. Osobiście sądziłem, że już w drugim sezonie się im to uda, lecz jak wyszło wszyscy wiemy. W tym sezonie Real jest w zasadzie bezbłędny ze wszystkimi drużynami za wyjątkiem Barcelony (do czego zdążyli Nas już przyzwyczaić). Nie będę dzielił skóry na niedźwiedziu, ale jeśli nie teraz to kiedy?! To jest sukces który być może pozwoli im się zjednoczyć, zniszczyć grupy wewnętrzne i co najważniejsze pokonać ten kompleks Barcelony i wrzucić im tego zwycięski…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Warto wspomnieć, że Valencia jest po ciężkiej kontuzji, a w zasadzie już od pierwszych meczów po powrocie prezentował się bardzo dobrze. Kompletną bombą w Jego wykonaniu był powrót na swoją ulubioną pozycje skrzydłowego (jak wiemy bardzo długo musiał grywać na obronie) i asystowanie w zasadzie w każdym kolejnym meczu. W tym sezonie chyba jedyny mecz w jakim zawiódł i został wyłączony kompletnie z gry była potyczka z Chelsea gdzie Bosingwa zagrał świetną partie. Jednak Valencia spłacił się z nawi…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Sądzę, że zachowanie Evry wynikało z wcześniej sytuacji. Gdyby Evra wyszedł na boisko z zamiarem tępienia Suareza nie wystawiłby mu ręki. Potem to już tylko dziecinne zachowanie, ale rozumiem go w 100%. Na Jego miejscu śmiałbym się o wiele głośniej.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Nie wiem jak Wy, ale ja tych parad pokroju tej z Chelsea w wykonaniu De Gei widziałem już kilka w tym sezonie (m.in. w poprzednim meczu z Chelsea czy kilku innych w których ratował zwycięstwo bądź remis 2-3 dobrymi paradami na koniec meczu). Gościu niewątpliwie ma potencjał, pytanie czy dostosuje braki w warunkach tak by jednak pokazać to też w charakterystycznej lidze angielskiej. Po prostu spójrzcie jak On lata po tej bramce w powietrzu. Przy Jego szybkości, wzroście i proporcjach ciała jest w…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Z byłej 'Big four' wszystkie mecze dla mnie są tak samo ważne, aczkolwiek zostaje jednak ten dreszczyk przy Liverpoolu. Raczej z zasady i historii aniżeli jakiegoś poziomu trudności większego od innych spotkań. Liverpool dla mnie zostanie największym rywalem United, nawet grając w obecnym sezonie przeciwko City nie mam tylu obaw niż w potyczkach z Liverpoolem właśnie. To specjalny rodzaj szacunku którym Nasze dwa kluby się dzielą. Jednak nie widzę specjalnie różnicy między tymi potyczkami, cenie…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od dziób: „Nawet po dzisiejszym meczu ciężko by było dawać większe szanse którejś z tych drużyn w walce z Realem albo Barcą - nie ta półka. Dokładnie to samo jest ze znaczeniem dzisiejszego meczu, a Gran Derbi.” Nie mogę się zgodzić. Nie mówię już konkretnie o United, ale dwa czynniki wskazują na to, że te drużyny są spokojnie do ogrania. Po pierwsze: przecież mówimy tu o piłce nożnej. Dyscyplinie w której United może być wyeliminowane przez Basel :fgrin:. Po drugie, angielskie drużyny nie…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Czy ja wiem czy taki ewidentny ten karny? Ja bym nie podyktował, wydaje mi się że trącił tam piłkę w ostatniej chwili. Co innego gdyby Welbeck po prostu szukał tego karnego i kopnął na oślep tą piłke, tak się jednak nie stało. Gdyby gwizdnął byłoby na pewno lepiej aniżeli w przypadku drugiego podyktowanego karnego, bo z tego raczej się wybronić nie będzie mógł.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Cudowny come-back ze stanu 3;0 przysłania mi fakt, że strzeliliśmy 2 bramki po bardzo wątpliwych karnych. Według mnie obydwa zespoły podeszły do siebie z wielkim szacunkiem, dlatego przebieg spotkania nie obfitował w wiele sytuacji i efektownych dryblingów. Valencia został dosłownie zniszczony przez Bosingwe w dzisiejszym meczu, widać nie zawsze można być zawodnikiem meczu. Sama gra United była dobra, ale oczekuje więcej, szczególnie w potyczkach z czołowymi drużynami. Bardzo podobał mi się w de…

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    A ja się śmiałem z tych nowych 'rewelacyjnych' strojów Barcelony, a tymczasem jeśli to są prawdziwe stroje (mam nadzieje, że nie) to chyba będziemy mieli honorowe miano najgorszych strojów w historii futbolu.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    United 2;0 Stoke City Hernandez (pen.), Berbatov (pen.) Praktycznie cały mecz pod dyktando Manchesteru za wyjątkiem kilku chwil gdzie Stoke chciało trochę pociągnąć, jednak bez większego skutku. Jeden celny strzał na bramkę Amosa, który pewnie nieźle zmarzł z braku rozrywki. United tworzyło sytuacje, jednak brakowało albo zdecydowania, albo ostatecznego dogrania. Jednakże same tworzenie akcji, podania i generalnie cała ta maszynka chodziła płynnie i bardzo kreatywnie. Jeśli mają grać na takim po…

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Yamato Damashi - - Muzyka i Film

    Post

    Jak najbardziej.

  • Filmowa Foto-Zagadka

    Yamato Damashi - - Muzyka i Film

    Post

    Nie miałem pojęcia co to za film, nadal nie mam. Podpowiedzi pomogły, więc wyszukałem z internetu. Odpowiedź to '5 days of War' imageshack.us/photo/my-images/14/10720877.jpg/ imageshack.us/photo/my-images/862/46581882.jpg/ Zagadka na dziś. Kto 'łoił' tego pana w szachy przez cały film? Plakacik. imageshack.us/photo/my-images/715/loliw.jpg/

  • Arsenal Londyn

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Całkiem szczerze bez zgryźliwości, nie zdziwiłbym się gdyby Aston Villa z fenomenalnym (znowu) Bentem nie ograła Arsenalu.

  • Manchester United

    Yamato Damashi - - Piłka Nożna

    Post

    Johnson chyba mózgu nie ma. O tyle co do Kompanego były wątpliwości czy wyprostował do końca te nogi czy jednak trochę zgięta była tak w Jego wypadku widok dwóch prostych jak linijka sunących na wysokości kostki przyprawia mnie o dreszcz. Mam nadzieje, że tym razem FA zrobi to co należy i zawiesi go na najbliższe mecze. Przeraźliwe co mogłoby się stać gdyby Silva stał podparty i dostał w tą noge. Koszmar, kontuzja co najmniej na kilka miesięcy.