Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 102.

  • Myślę, że to istotne dla tego działu bo niektórzy nie przyjmują faktów jeśli nie odpowiadają ich założeniom: Cytat od WujO: „Grały 2 wystarczyło żeby was wszystkich pozamiatać Teraz ja dokończę dzieła Pozdrawiam ” Cytat od WujO: „@Gruby77 wiesz co to jest czas przeszły? albo zawołaj kogoś kto czyta ze zrozumieniem oszukiwałem - czas przeszły! i zostałem za to ukarany!! Zły WujO!! dostałem BANA - czas przeszły !!. Teraz wróciłem i gram sam !! ogarniasz do tej pory czy obrazowo trzeba to opisać ? …

  • Cytat od UncleBadi: „To Ty staruch udowodnij że oszukuje, że gra bądź grał tak jak to przedstawiasz. Jak już ciap wspomniała-nie wiesz za co był ban. Oskarżać sobie możesz ile tylko chcesz tylko wskazane by było żebyś to poparł dowodami. ” temu jak zwykle coś nie pasuje i zero zrozumienia. On to potwierdził. Czego chcesz jeszcze, aktywność sondami też symulował? Mam więcej, ale zostawiam dla siebie. Weź ty do mnie lepiej nic nie pisz więcej ja ci za każdym razem nie zamierzam tłumaczyć oczywisty…

  • miło popatrzeć, aż szkoda, że z tak fajnych akcji relatywnie tak mały zysk.

  • Cytat od bocieek: „Powiem dosadnie wam: Ma taką przewagę bo złomuje a wy jesteście kurczakami. Ma taką przewagę bo robi topowe starcia. Ma taką przewagę bo ma skilla i trochę czasu. Oto cała tajemnica. I jest mobilny a to jest speed. Trzeba było grać na x1 a nie teraz beczeć że ktoś leci na akcie. ” To ja ci tez powiem dosadnie. Ma taką przewagę bo oszukiwał. Niech udowodni, że tak nie jest. To, że nie szanujesz innych nie musisz udowadniać

  • Cytat od ciap: „@Gruby77 Po prawie 8 latach w teamach bardzo ostrożnie odchodzę do tego co czytam na forum. Nie wiem czy gracz gra 24h na dobę. Nie wiem jakie masz swoje postrzeżenia na stwierdzenie takiego faktu. Czemu ostrożnie? Bo bardzo często to co nam się wydaje, graczom, tak naprawdę nie jest prawdą. Przykłady wielokrotnie podawałam również na aktywność 24h gdy po sprawdzeniu widać że gracz tylko parę godzin dziennie jest. Inny przykład? X i Y muszą być multi bo mają urlopy w tym samym cz…

  • Cytat od Gruby77: „Cytat od staruch: „ ” Wiadomo że st wujka i reszty moskow co graja lub mniej juz grają to błazenada tak jak ich cała gra i ich top.A teraz Ty Staruch co bys zrobił jak by ktos z Twojego zacnego soja kupił konta z topową flota pod zezłomownie Spojrzy teraz w lustro może obok Ciebie stoją wujek i reszta Obrońcy SZO bez botów. ” Wiadomo co bym zrobił. Przestałbym grać. Napisałem do supportu czy zmienią swoją decyzje w sprawie wuj0, nie mając nadziei tydzien temu, że zmienią. Dost…

  • Powyższe ST zostało zrobione przez gracza, który oszukiwał zasiadając konto miesiącami 24/7. Teraz chwali się ST gdy już ma nieuczciwie zdobytą kilkukrotną przewagę. Obrońcy - szybkiej odbudowy. Atakującemu - uczciwości Pozdrawiam

  • Cytat od Mamed: „A i Wam przy okazji Feniksom puszerą też graty ! jesteście kozaki ! szał pał klekot jaj ” Napisz do mnie PW w grze albo tutaj na forum też ci wysłałem wiadomość. Nie gram z oszustami i jeśli to prawda to ta osoba też nie będzie z nami grać

  • Ja z tego nic nie rozumiem, ale składam gratulacje na wszelki wypadek bo może fajnie było

  • Powyższe ST zostało zrobione przez gracza, który oszukiwał zasiadając konto miesiącami 24/7. Teraz chwali się ST gdy już ma nieuczciwie zdobytą kilkukrotną przewagę. Obrońcy - szybkiej odbudowy. Atakującemu - uczciwości Pozdrawiam EDIT do tego co poniżej wpisało ptaszysko: Jak przeczytasz nick osoby biorącej w starciu tamtym po lewej stronie to może coś zaskoczy, a może i nie. Stanowczo przeceniałem twoje zdolności poznawcze. Co do tego co ty byś chciał, żebym wklejał albo nie to jedno ci powiem…

  • Powoli zaczyna się "kulowanie" (zbijanie kulek księżycowych). Trzeba zmienić sposoby FSowania? Deuter kupie Brawo Wy! SZO obrońca mówi, że nie będzie, jednakowoż życzę gorąco bo wygląda na to, że też ma dobre podejście do zabawy podobnie jak ekipa złomująca. TOP 1 ACS nadal jednak jest ich: TOP 1 ACS

  • Cytat od bocieek: „Cytat od staruch: „Powyższe ST zostało zrobione przez gracza, który oszukiwał zasiadając konto miesiącami 24/7. Teraz chwali się ST gdy już ma nieuczciwie zdobytą kilkukrotną przewagę. Obrońcy - szybkiej odbudowy. Atakującemu - uczciwości Pozdrawiam ” @staruch ja wszystko rozumiem, nie musisz nas lubić w żaden sposób ale nie okłamuj opinii publicznej jak PIS i ich TVPIS... Miesiącami - jesteś mało lotny bo lobby Ci pokaże że uni ma 72dni dzisiaj. Faktycznie miesiącami zasiadan…

  • Powyższe ST zostało zrobione przez gracza, który oszukiwał zasiadając konto miesiącami 24/7. Teraz chwali się ST gdy już ma nieuczciwie zdobytą kilkukrotną przewagę. Obrońcy - szybkiej odbudowy. Atakującemu - uczciwości Pozdrawiam

  • [ciach] Przykro Ghost, że znowu poszedł push dla oszusta. ST oczywiście nie gratuluje gdyż atakującu dorobił się floty na oszukiwaniu w grze. Wstyd. Super Moderator Ruda:komentarz do usuniętego fragmentu mniam

  • to, że wujo jest oszust i wykorzystuje szybkie recki, ktorych dorobil sie na oszukiwaniu w grze to jedno. To, że złom dopóki się go nie zbiere nie należy do nikogo to drugie i jaja nie mają tu niestety nic do rzeczy. Fajnie, że ktoś tu oprócz oszustów po tym niebie jeszcze lata.

  • WujO ja nie wiem czy ty glupiego udajesz czy naprawde sam sobie to wszystko wmawiasz. Po pierwsze nie zostales ukarany za wszystko co lamales regulamin. Po drugie jak widzisz w odczuciu graczy kara jest zupelnie nieadekwatna do winy. Pewno jakoś wszyscy by przeboleli gdyby ten ban byl bez urlopu na tydzien albo na miesiac z urlopem tak zeby inni mieli dalej uczciwe szanse. Ten ban to przy tak anstyukanej w oszustwie przewadze zadna kara . Pozbadz sie floty do top 100 flot i pokaz wtedy jaki ten …

  • Cytat od PDW: „A mnie śmieszą wypowiedzi innych graczy, którzy mają ból dupy o "oszukiwanie" przez Yanga. A jeszcze bardziej bawi mnie to jak inni go o to oskarżali, a teraz siedzą na przymusowym urlopie Z moich obserwacji zauważyłem, że ścisła topka to zwykli oszuści i kombinatorzy. Tworzycie fejk konta z mniejszą flotą, robicie planetę w swoim układzie, tam przerzucacie floty i czekacie na frajera, który poleci na waszą podpuchę, a wy zrobicie podstawkę. Takiego skilla macie mistrzowie. Ja obe…

  • Zawsze uważałem, że Urząd Skarbowy za wiele mi zabiera, ale to już była lekka przesada. Smacznego obrońcy życze .. Lot pod falą, całkowicie bezpieczny więc można się było zająć czymś innym ha ha

  • Cytat od bocieek: „Graty @KotPali Jedziemy dalej. Psy szczekają a karawana jedzie... ” Weź nie pisz takich rzeczy. KotPali to dobry gracz jest on by się nigdy nie zniżył do oszukiwania i jeszcze naśmiewania się z innych, że oszukuje. Kiedyś grał ze mna w jednym sojuszu przez chwile sprzeciwiając się miedzy innymi grze nieuczciwych graczy, ktorzy sie pushowali o botowali. Już nie przeginajcie. Starcia oczywiście nie gratuluje bo wszystkie starcia są zrobione z przewagi zdobytej oszustwem.

  • Mam nadzieje ale tylko nadzieje, ze to nie jest push Yan .. tak wiec szybkiej odbudowy. Co do "gracza" Wuj0 to rozwazalem zeby zakonczyc gre z oszustem ale tak sobie mysle, ze moze patrzac na ilosc wpisow sprobowac cos z tym zorbic nie ogladajac sie na zalosny support. Proponuje w did zalozyc dzail dla nas w ktorym kazdy kto uwaza, ze on ni epowinien miec zycia na uni bedzie wklejal swoje dzialania jakie zrobil przeciwko niemu. zlomowania satek, niszczenia ksiezyca rakietowania planet i ksiezyco…