Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 841-860 z 885.

  • Chelsea Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Jedna sytuacja - gol. Kilka sytuacji - nic.

  • Chelsea Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Yamato Damashi napisał(a) Cytat: „Skawua Resurrection napisał(a) Hahaha się uśmiałem :lol: za to Chelsea grała football z kosmosu A teraz Ci zaprzeczę.Prawda jest taka że Chelsea wygrała by ten mecz gdyby zagrała u siebie otwartą piłkę a nie robiła okopów przed włsnym polem karnym,tak to można grać na wyjazdach...i na koniec pokarało,całkiem słusznie zresztą.Ale najlepiej jest pojechać po sędziach i ukrywać tym samym własną niedołężność.” Negujesz słuszność 2 karnych? Chealse grało pod s…

  • Chelsea Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Strasznie chaotycznie gra obrona Barcelony jak narazie

  • Arsenal Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Ashiro napisał(a) Co do 8 minuty błąd Gibbsa ale przecież on ma dopiero 18 lat więc brak doświadczenia a co za tym idzie zła decyzja Wengera żeby wystawiać w tak ważnym meczu takiego młodzika.. Przecież mógł dać Ebue..” Chyba nie oglądałeś pierwszej meczu... Tam Ronaldo miał z nim bardzo duże problemy... Więc proste, że postawił na Gibbsa.

  • Arsenal Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    No to już 0-2 przegrywa Arsenal... A tak fajnie zaczął Już chyba szansa na finał zniknela

  • Real Madryt

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „^Zaborca63^ napisał(a) Cytat: „wik112 napisał(a) Weź człowieku, chyba Cię Bóg opuścił... Różnica 4 pkt między Realem a fArcą a Ty mówisz, że rezerwa wyjdzie ... Myślisz, że za ligę premii nie dostaną ?? Obydwa spotkania są bardzo ważne i Barcelona o tym wie..” a ty noobie wiesz w ogóle kto to Bóg? chyba nie. Real 2:6 Barcelona a teraz czekamy na porażke w LM ed// kibice Realu podczas końcowych minut opuszczali trybuny..” Jeżeli Chelsea się w LM odsłoni to Barca zrobi z nią to samo

  • Arsenal Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Arsenal ma jeszcze szansę, bo w meczu rewanżowym zagra Robin van Persie Chociaż ciekawszy by był finał ManUtd - Barca

  • Arsenal Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Arshavina zgłosić nie mogli, bo on już w tej edycji LM zdobywał bramki dla poprzedniego klubu

  • Manchester United

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Ludzie...2-3 lata i Arsenal będzie potęgą w Europie

  • Arsenal Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    W pierwszej połowie super bronił W drugiej już troszeczkę gorzej i zawinił przy jednej bramce. Ale był w piątce piłkarzy meczu Nawet kilka angielskich pras dało Fabianowi najwyższe noty w meczu Wraz z Asrhawinem

  • Arsenal Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Liverpool FC - Arsenal Londyn 4:4 (0:1) Bramki: Fernando Torres 49, 72, Yossi Benayoun 56, 90+3 - Andriej Arszawin 36, 67, 70,90 wow

  • TS Wisła Kraków.

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Człowieku Ty chyba nie wiesz jaki doping miała Legia wcześniej... Nikt jej nawet nie podskoczył, ale po tym co się stało w pewnym meczu, już sam nie pamiętam gdzie to była - chyba na Litwie w jakimś europejskich pucharze wszystko się popsuło...

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    No i mamy lidera Lech fartownie remisuje z ŁKSem 1-1 Teraz trzeba wygrać 6 kolejnych meczy

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Albo mi się wydaje albo Chinyama zaczął strzelać gole nie tylko po wystawianiu nogi

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Piast Gliwice - Legia Warszawa 0:1 (0:0) Bramki: Takesure Chinyama 65 Cieszy zwycięstwo i to, że gonimy Lecha Nie wiem jak mecz wyglądał, bo nie oglądałem

  • Manchester United

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Ładna brama Ronaldo Ale Manu Utd. teraz musi uważać i nie lekceważyć Arsenalu, który wygrał z Vilareal 3-0

  • Real Madryt

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Jak Barca już coś osiąga to nie tylko La Liga Mam nadzieję, że w tym sezonie się to powtórzy.

  • Liverpool F.C.

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    LFC 1 - 3 Chelsea 2x Ivanovic, Drogba. No to teraz LFC będzie miał baaardzo ciężko.

  • Tak, tak dwie bramki fartem Smolarek + dwie jeszcze jakieś normalne Dla mnie i tak w tych poważniejszych meczach powinien być na ławie

  • Są ostatni w rankingu FIFA... Mają 20k mieszkańcy i grają tam górnicy, prawnicy i kelnerzy. Jest to gorszy zespół od np. Arki Gdynia Więc nie ma co się podniecać