Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 821-840 z 885.

  • Inter Mediolan

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Eto poszedł ponieważ żądał od Barcy za wiele jak na jego umiejętności A Hleb jeszcze wróci Przecież to tylko wypożyczenie

  • Inter Mediolan

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    To info jest jeszcze niepotwierdzone więc się nie jarajmy Cieszę się, że może Eto odejdzie.. Już mnie wkurzał z tym kontraktem. EDIT: A jednak coraz bardziej się to potwierdza. Cytat: „Catalunya Radio podaje, że porozumienie między klubami zostało osiągnięte. Barcelona zapłaci za Szweda 40 mln euro, włączy do transakcji Samuela Eto'o i zgodzi się na roczne wypożyczenie Hleba. Zdaniem Sportu Kameruńczyk na San Siro otrzyma gigantyczną pensję 13 mln euro rocznie. ” Osobiście bym wolał Ville, ale l…

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Legia Warszawa - Olimpi Rustawi 3:0 (1:0) Bramki: Adrian Paluchowski 19, Tomasz Kiełbowicz 70, Sebastian Szałachowski 82. Żółte kartki: Miroslav Radovic, Maciej Rybus, Jan Mucha - Cardoso Jonatas, Akwsenti Gilauri, Denis Dobrowolski Sędzia: Anastassios Kakos (Grecja). Widzów: 4700.” Brawo Legia! Oby tak dalej Osobiście meczu nie widziałem, ale wynik satysfakcjonujący

  • Manchester United

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    29 lat to świetny okres dla piłkarza czasem Może w Manchesterze się to sprawdzi

  • Manchester United

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Ja czytałem, że Aguero mówił, że jeżeli miałby gdzieś odejść z Athletico to tylko do Barcelony, bo chce byś uczciwy względem kibiców. A jak wiadomo Barcelona to też wielki rywal Realu, tak samo jak Athletico. Ale jak się pewnie każdy domyśla to Aguero zostanie w Athletico, lecz wydaje mi się, że z nim będzie tak samo jak z Torresem Za rok.

  • Manchester United

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Panie Doktorze piszesz, że kibic śmiesznego klubiku - mowa tu o Barcy. I piszesz również o szacunku.. Sam sobie zaprzeczasz A i czemu myślicie, że to kibic Barcy? Bo napisał tak jak napisał? Może poprostu nie lubie Man Utd ? Teraz jest na każdym forum coś takiego, że jeżeli ktoś coś napisze nie tak to od razu kibic Barcy... Czyżby zazdrość, że w tym sezonie Barcelona zgarneła całą pulę ?

  • Real Madryt

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    No i Karim Benzema w Realu. Zapowiada się ciekawie

  • Arsenal Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Już grają dobrze, coś słabo się orientujesz. Półfinał LM to słaby wynik ? 4 Miejsce w najmocniejszej lidze świata to też słaby wynik? Mogę się założyć, że za kilka lat o Henrym w Arsenalu mało kto będzie pamiętał, bo jeżeli nie sprzedadzą tych młodych grajków to będą potęgą.

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Zgodnie z naszą sobotnią informacją dziś Marcin Mięciel podpisał roczny kontrakt z Legią Warszawa. Zawodnik spotkał się już z przedstawicielami prasy i odpowiadał na pytania. "Jest mi niezmiernie miło być tu znowu na Łazienkowskiej. Przez osiem lat co pół roku jak przyjeżdżałem do stolicy, to tu wpadałem. Jestem na bieżąco ze sprawami na Łazienkowskiej. Cały czas wspominałem, że moim marzeniem będzie powrócić tutaj na koniec kariery. Jestem bardzo zadowolony i dam z siebie wszystko. Tera…

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Mamy się cieszyć, że przychodzi do nas napastnik, który ma 33 lata i pewnie za rok, dwa pójdzie na emeryturę, a w Niemczech grzał ławę ? Totalna porażka.

  • Cytat od PimP 1987: „Cytat od bERN: „Podobno Jeleń przeszedł jakąś operację i ma mieć spokój z kręgosłup na rok czy dwa Oby mu nic poważniejszego się nie stało ;)” takze o atak i pomoc martwic sie nie musimy - oby tylko Boruc sie ogarnal i wrocil do dawnej formy najgorzej z calej druzyny prezentuje sie obrona - ile ja bym dal by mozliwosc gry uzyskal obronca Verderu Brema o ktorym ostatnimi czasy bylo dosyc glosno ” Podobno są szanse również na to by gracz - obrońca Deportivo grał w reprezentacj…

  • Podobno Jeleń przeszedł jakąś operację i ma mieć spokój z kręgosłupem na rok czy dwa Oby mu nic poważniejszego się nie stało

  • Top 10 złomiarzy uni 56.

    bERN - - Hall of Fame

    Post

    Cytat od Fundatoros_Cytrynkos: „22 ST na łączny procent 7450,69% nie mam linków bo nie działają a nie chce mi się szukać ale procent napisałem” http://board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1109146 Wystarczy troszkę poszukać.

  • Top 10 złomiarzy uni 56.

    bERN - - Hall of Fame

    Post

    [Ether] Teem vs bern & don guralesko [Emeryci] - 267% 267% - 1 ST bern [Emeryci] xD

  • Real Madryt

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Widziałeś jak gra Alves? Biega wzdłuż całego boiska przez 90 min Bardzo dobrze dośrodkowuje, strzela... Moim zdaniem warto było A co do Realu to moim zdaniem nic im te gwiazdy nie dadzą Ronaldo dba tylko o siebie i czeka na podania od gorszych kolegów, a będzie też Kaka, który jest niesamowitym piłkarzem Moim zdaniem będzie zła atmosfera w drużynie przez co słabe wyniki, sądzę tak, a nie jestem z Barcelony tylko z pod Warszawy

  • Lewandowski ? On nie lepiej pogra jeszcze sobie z rok w Lechu, a nie pcha się do reprezentacji W ataku za niego powinien grać Jeleń Mam nadzieję, że po tej operacji pleców nie będzie miał już problemów i pokaże ile jest wart

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Zwycięstwo z Ruchem 4-1 i Vicemistrz, panowie nie można było tak ze Śląskiem ? Cieszy mnie fakt ze Lech za nami

  • Chelsea Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Pisanie o tym dawaniu w łapkę najlepiej wyjaśnia to: Cytat: „ 26.07.1995” Twoja data urodzenia w profilu W meczach o taką stawkę nikt w łapę nie dostaje...

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Taka słaba jest, a jednak ma tyle samo pkt co Lech i 3mniej od Wisły. To pokazuj jak wszystkie zespoły w naszej lidze są słabe. Nie tylko Legia.

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Powiem tyle. Polska liga to kupa. Legia zagrała w tym sezonie moim zdaniem gorzej niż w poprzednim, a i tak walczyła o mistrza do końca..