Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 801-820 z 885.

  • Jestem teraz troszkę spokojniejszy, więc można coś napisać. Na początku dziękuję któremuś z "Polaków" za zgłoszenie mojego posta. A teraz co do meczu to pozytywnie zaskoczył mnie Roger, który w 2-giej połowie grał prawie tak samo jak na Euro moim zdaniem. Dobry mecz Pawła Brożka, który częściej po dzisiejszym występie powinien występować w wyjściowym składzie. Błaszczykowski się starał lecz dzisiaj nie był jego dzień, to było widać. Krzynówek nie najgorzej, aczkolwiek jestem ciekaw jak by zagrał…

  • Skład na mecz z Irlandią Północną: Artur Boruc - Paweł Golański, Michał Żewłakow, Dariusz Dudka, Jacek Krzynówek - Jakub Błaszczykowski, Mariusz Lewandowski, Rafał Murawski, Roger Guerreiro, Ludovic Obraniak - Paweł Brożek. Ja się pytam, dlaczego Krzynówek jest w pierszej 11 ?!

  • Nie chce mi się waszych marnych kłótni czytam, sam się wypowiem. Moim zdaniem to był nieumyślny faul, a tym bardziej złamanie nogi. Szkoda Wasyla, bardzo go lubiłem

  • Chelsea Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    W ostaniej lidze mistrzów statystyki Ronaldo i Messiego fajnie wyglądały Messi - 3 strzały - 1 gol Ronaldo - 10 strzałow - 1 gol Jestem ciekaw jak teraz to wszystko będzie wyglądać

  • Manchester United

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Grupa MU ? Moim zdaniem tak jak i rok temu, bardzo łatwa.

  • Liga typerów - dyskusje

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Wystarczy przeczytać datę Ale jak zawsze ktoś musi się tłumaczyć, co z tego, że głupio.

  • Chelsea Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Yamato Damashi: „To nie jest odpowiedź na moje pytanie. Odpowiedz mi czy bez Messiego bądź Iniesty (kolejny z waszych "filarów") nic nie zdobędzie :)” Barca bez Messiego moim zdaniem to nie był by problem Iniesta i Xavi by poprowadzili zespół, a na prawe skrzydło by się kogoś skombinowało Pewnie jakiś młodzik.

  • Chelsea Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Ten słaby ManUtd. rozgromił dziś Wigan 5:0.

  • Iwański by się przydał Rybus też mógłby zbierać doświadczenie, tak jak Lewandowski, który jest powołany, a są w tym samym wieku.

  • Tatuś Smolarka pracuje w Feyenordzie tak jak Benhaker (nie umiem tego pisać) więc co tu się dziwić

  • Dobra dał nam Krzynówek ten remis. Ok, było mineło! Dziękujemy! Ale teraz skoro jest już bez formy i ma swoje lata po co na niego stawiać ? Mieć nadzieję, że raz na dwadzieścia coś trafi z wolnego ?

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    To tak zwany internetowy napinacz Pewnie na żadnym meczu nie był A co do ostatniego meczu Legii, bardzo żałuję Mecz był do wygrania.. A i w końcu musi Mięciel wrócić do swojej normalnej formy, bo jak na razie zawodzi

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 4:0 (1:0) Bramki: Szymon Kapias 32-sam, Adrian Paluchowski 48, 62, Artur Jędrzejczyk 67 Udany początek sezonu Meczu nie miałem okazji oglądać, ale wynik cieszy, a i Paluch wyrasta nam na snajpera

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat od Leon Zawodowiec: „jesli takie posty to zasmiecanie tematu, to cały temat ''Legia Warszawa'' mozna wywalic do kosza...” Pomyśl zanim znów coś napiszesz Jak coś dalej do mnie masz to zapraszam na priv.

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Nie pisz "Was", bo ja np. do takich kibiców nie należę Mózg swój mam Zresztą po co tutaj to pisać? Każdy wie jak jest, a jak ktoś chce się wyżalić to zapraszam na żal.pl a nie zaśmiecanie tematu postami, których treści każdy zna

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Tak piszcie apele do kibiców Legii na forum ogame... Brawo

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Moim zdaniem problem Legii jest taki, że im się nic nie chce, dostawać kasę by tylko chcieli. A w Lechu KAŻDY chce grać jak najlepiej, ponieważ Lech jeszcze kilka lat temu nie miał szans nawet na grę w pucharach... Chcą grać dzięki temu jak najlepiej... Żałuję, żę Legia ma piłkarzy olewaczy, bo bardzo bym chciał by coś pokazali. Jestem pewien, że stać nas na o wiele lepszą grę i jeżeli teraz nie wezmą się do roboty to w przyszłym sezonie nie mają czego szukać, ponieważ odejdzie paru kluczowych z…

  • TS Wisła Kraków.

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Dobrze, że Wisła w ogóle weszła do grupy Wszyscy się cieszą.

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    I jest awans:P

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Michał Kucharczyk jest już oficjalnie piłkarzem Legii Warszawa. W poniedziałek utalentowany napastnik podpisał z wicemistrzem Polski pięcioletnią umowę– poinformował oficjalny serwis klubu legia.com.” Miejmy nadzieję, że przez najbliższe kilka lat się dobrze rozwinie i będzie może najlepszym snajperem naszej ligi