Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 761-780 z 885.

  • Manchester United

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Ciekawy wynik Nie dość, że Rooney kontuzjowany to na następny mecz być może wróci Robben

  • Chelsea Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cezarfc napisałeś, że trener Chelsea nie potrafi grać antyfootballu, ale jak miał go grać skoro MUSIELI wygrać? Od razu mówię, że nie oglądałem meczu, ale to trochę nie logiczne

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Gdyby Legia miała napastnika A najlepsze jest to, że po meczu Meciel powiedział, że Grzelak miał gorączkę, a on kaszel i z dwojga złego on zagrał. Nie rozumiem, Donga już nie ma ?

  • Real Madryt

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Brack Grucha, a widziałeś co się działo na stronach Realu ? Wszyscy przed meczem z Lyonem byli przejedzeni przez pychę i cwaniactwo Więc z tym dorastaniem to nie jest na miejscu, bo jak ja obserwuje strony Barcy jak i Realu to w większości sympatycy Realu zachowują się jak buraki, którzy po przegranym meczu rzucają wulgami w prawo i lewo o swoich sympatykach Prawda jest taka, że na stronach Barcy też to się zdarza, ale w Realu dostaje się strasznie nawet legendom klubowym takim jak Raul czy Iker…

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Wątpie by coś wyszło z Białasa No, ale zobaczymy.

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    W tam tym sezonie takich szans od Wisły i Legii nie było to i Lech nie zdobył majstra. Teraz są to też może Lech w końcu majstra zdobędzie

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Ciekawe co teraz Urban powie Złe warunki? Brak wsparcia kibiców? Polonia B. 1-0 Legia

  • Real Madryt

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Wiesz Yamato, niektórzy tego nie rozumieją

  • Real Madryt

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Rozumiem, że wnioskujesz to, bo oglądasz każdy mecz Realu, a wcześniej Manchesteru ?

  • I przypomnij, że LIle wygrało 1:0 A Jeleń w meczu z liderem - Bordeux strzelił dwa gole i jego zespół wygrał 2-1

  • Real Madryt

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    NIGDY w takim meczu o taką stawkę nie grałeś więc jak możesz go oceniać ? Nie wiesz też co Ty byś zrobił.

  • W innych krajach np. w Hiszpanii starają się takie coś tępić, ale nie w Polsce

  • Nie ma co płakać już nad strojami I tak się nic nie zmieni raczej, to są tylko wyjazdówki, a złe nie są Mi jedynie przeszkadzają te rękawy, ale mniejsza z tym.

  • Piszcie petycje ! Chyba, że Grzesiu Lato gra w ogejma

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    No to pewnie Polonia i wszystko jasne

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Gdy Boruc odchodził mówiło się to samo Gdy Fabian również

  • Chelsea Londyn

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Bridge Jestem ciekaw jak teraz się potoczy rywalizacja o tytuł

  • Manchester United

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „20-letni Chris Smalling to najdroższy transfer styczniowego okienka w Premier League. Środkowy obrońca Fulham kosztował Manchester United 10 milionów funtów, na Old Trafford pojawi się po zakończeniu sezonu.” Co myślicie? Ciekawe czy się sprawdzi, bo w tym sezonie wystąpił tylko w czterech meczach i wszystkie cztery to były porażki

  • Legia Warszawa

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Cytat: „Jan Mucha podpisał dziś kontrakt z nowym klubem i w czerwcu opuści Legię. Mucha odchodzi, ale nikt oficjalnie nie wie gdzie! Nowy i obecny pracodawca słowackiego bramkarza uzgodnili, że nie ujawnią gdzie od 1 lipca będzie występował Mucha. Wiadomo natomiast, że kontrakt Muchy z nowym klubem będzie obowiązywał 3 lata. Najprawdopodobniej nowym klubem Jano będzie Everton lub Tottenham. "Jestem bardzo szczęśliwy, że podpisałem kontrakt z nowym klubem. Niestety nie mogę zdradzić gdzie będę gr…

  • Manchester United

    bERN - - Piłka Nożna

    Post

    Jeżeli Milan zagra tak jak ostatnio często grał to Manu będzie miał trudną przeprawę Osobiście obstawiam: MU 2:1 Milan Milan 3:0 MU No, ale zobaczymy jak to będzie.