Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 321-327 z 327.

  • 94535757fdb92.jpg

  • udalo mi sie dowiedziec kto jest jednym z tych wylosowanych graczy bo mi sie pochwalil wiec sadze ze nikogo nie wyrolowali

  • Ulubiona czekolada? Ulubione piwko? Horror czy komedia? Ulubiony kabaret? Pilka nozna czy siatkowka? Czerwony czy niebieski? Spodniczka czy spodnie? Kawa czy herbata? Paczek czy drozdzowka? Woda gazowana czy niegazowana? Pepsi czy cola? Jablko czy banan? Weekend czy Zenek Martyniuk? Sobota czy Paluch? Fabianski czy Szczesny? Jesli mialabys byc kotem lub psem to kim bys wolala? Angry birds czy pokemon go? Tetris czy waz? Samochod czy motor? Boisz sie bardziej pajakow czy wezy? Bulka czy chleb? Ry…

  • Przy wydobyciu x10 (czyli tak jak na eventowym uni bylo), wystarczy ze nie zalogowales sie 1,5-2 h w nocy i byles przefarmiony

  • Cytat od Neferet: „Cytat od Gootek: „ Chętnie przyjmuje ... słodycze ; > ” ” no to juz wiadomo ze beda lapoweczki, bomboniereczki za zdjecie bana Ja mam bardzo ważne pytanie Czy taki kolor co na górze też na dole jest? youtube.com/watch?v=XHja0oe1F7U

  • @smoki rozumiem ze chodzi o 30 % z nieodbudowanej obrony? Warto to jakos zanaczyc w ankiecie bo wiele osob zapewne o tym nie wie i dlatego nie glosuje na ta opcje. Taki procent z obrony to w rzeczywistosci bardzo malo, gdzies na poziomie 9 % z calej obrony i jest to rzeczywiscie bardzo dobry pomysl poniewaz tak jak napisali poprzednicy nie rosna bunkry nie do przejscia... A przy wydobyciu x5 to rosna normalnie jak grzyby po deszczu...

  • Najbardziej bezuzyteczna funkcja to "udogodnienie" za antymateria - akcja M.O.O.N.S. Rozgrzewanie: 1g Dodatkowe koszty: 2.500.000 metalu, 850.000 kryształu