Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 761.

  • No i pięknie Pan ekonom pokarany Gratulacje

  • Chyba przewinę wszystkie strony i sprawdzę czy sylwan nie był tutaj częściej po prawej niż matrix xD Graty

  • OKA: Dzień 8

    Kicki - - Pytania

    Post

    Na pewno nie ruda

  • OKA: Dzień 7

    Kicki - - Pytania

    Post

    pancernik

  • Daaaaawno mnie tu nie było. Stachu przejął pałeczkę ale też o sobie przypomnieć muszę Pozdro @KrzysDRJ @Keisper @Kot na Kacu, @thats, @Fifi, @Poka Bydlaka Smierdziela, @PaulVanDzik, @PER ASPERA AD ASTRA, @smitty1, @Inchangee, @dmx, @Elmo i Kruk, @Neferet @Marrcuss@Stachu Całe MNS Dnia 06-12-2020 16:13:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kicki [Mns] ________________________________________________ Reaper 37.916 Pancernik 30.000 _________________________________________ Obrońca Geol…

  • Tam jakieś avocado, później steki że smoka A teraz na deser budyń no jak pięciogwiazdkowa restauracja xD Gratulejszyn

  • niby Smok A jednak owieczka xD Gratulacje

  • ten kolega to dosyć częsty bywalec tego działu Gratulacje

  • Kilo złomu już robi zysk Ja wiem że on ma więcej tego ale nie powiem gdzie Gratulacje

  • Z nami to nawet Górnik zacznie latać Gratulacje i oby częściej

  • pasta pryma sort Gratulacje i trzaskac Eko

  • najlepsze Eko to Eko sąsiada xD Graty

  • OKA: Dzień 4

    Kicki - - Pytania

    Post

    uni 50

  • Drodzy gracze sojuszu LPR

    Kicki - - DiD Indus

    Post

    Cytat od Usagi: „Cytat od Kicki: „Błaznem jesteś Ty i Twój sojusz farm. Pomysł podzielenia MNS na dwie części jest o tyle głupi że żaden z nas na drugiego by nie poleciał ponieważ jesteśmy zgrana ekipa (wiem nie znasz tego ).I Twoim zdaniem namawianie opozycji by coś zawalczyla jest robieniem z siebie błazna? ” Tak Kicki, jesteś błaznem, bo jeśli przeczytałeś moje posty, to byś zauważył, że nie macie opozycji, bo zdominowaliście te uni. Brakuje wam adrenaliny? Latajcie na siebie... albo kiście s…

  • Drodzy gracze sojuszu LPR

    Kicki - - DiD Indus

    Post

    Cytat od Usagi: „Cytat od Kicki: „Cytat od Usagi: „A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry. ” Nie po to budowalismy sojusz żeby to teraz dzielić i walczyć przeciwko sobie. Jeśli Ty byś tak zrobił to współczuję Twoim sojusznikom Cytat od xDD: „nadal kisne tenor.gif ” kisnij ile chcesz ” Ja to bym przede wszystkim nie zakładał takiego tematu, w którym się błaźnię ” Błaznem jesteś…

  • Drodzy gracze sojuszu LPR

    Kicki - - DiD Indus

    Post

    Cytat od Usagi: „A ja ma inną propozycję. Może sojusz MNS podzieli się na dwa mniejsze i zaczniecie grać przeciw sobie? Dopiero wtedy będzie wiadomo kto tak naprawdę jest dobry. ” Nie po to budowalismy sojusz żeby to teraz dzielić i walczyć przeciwko sobie. Jeśli Ty byś tak zrobił to współczuję Twoim sojusznikom xD Cytat od xDD: „nadal kisne tenor.gif ” kisnij ile chcesz

  • Zadanie "Ciekawość"

    Kicki - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Das140: „Skanowanie już działa, posłałem teraz 10 skanów i wszystkie zaliczyło. Co do niszczenia obrony, może trzeba zniszczyć 100 wyrzutni rakiet na raz? (nie licząc odbudowanych) ” niestety nie, zniszczyłem grubo ponad 100 i nic

  • Drodzy gracze sojuszu LPR

    Kicki - - DiD Indus

    Post

    Drodzy gracze sojuszu LPR Chciałbym Was prosić o powrót do gry i aktywne granie bo nuda na uni że aż exp się wysyłać nie chce. Brak opozycji = Brak motywacji. @SZERSZEN - Obiecywales powrót z urlopu już dwa tygodnie temu i nic z tego nie wyszło A szkoda @Paskuda88 - Wróć i podzialaj coś z sojusznikami, wierz mi że da się nas uszczypnac nie tylko farmiac Dex z moonow @Lukas (nie wiem czy to Ty xD ) ale czekanie na fuzje na urlopie mija się z celem ponieważ po fuzji będzie jeszcze więcej i dużo ba…

  • Zadanie "Ciekawość"

    Kicki - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od prepare ur anus: „Zadanie "Niszczycielska furia" Zniszcz jednostki (100 x Wyrzutnia rakiet) w walce przeciwko graczowi Postęp: 0/100 również nie działa atak się odbył, WR zniszczone, postęp nie zaliczony ” mam dokładnie to samo

  • Na bank kupione, krazkami ubil LM co by ciężki sprzęt miał się łatwiej przebić xD Graty uszaty i cisnij po tego Lucjana bo się panoszy wsza