Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 261-272 z 272.

  • ok thank you

  • AntiGameReborn

    ^obserwator^ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    ff 18, antigame 4.42 wyszukane koordynaty gracza znikaja po wyjsciu z zakladki galaktyka, albo po przelaczeniu sie na inna planete/księżyc jesli tak ma byc to kiepski pomysl moim zdaniem coordinates player disappear after leaving the galaxy tabs, or when you switch to another planet/ moon

  • antigame 4.12, ff 18.0 nie wyswietla daty ukonczenia produkcji w stoczni ale tylko w podgladzie (doesn't show the date of completion of production in shipyard but only in overview)

  • AntiGameReborn

    ^obserwator^ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    good job, work well

  • AntiGameReborn

    ^obserwator^ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    popieram MrFischer, zmiany na gorsze, bylo zdecydowanie bardziej elastycznie z wyswietlanaymi w RS MT i DT potrzebnymi do rabowania w poszczegolnych falach, bardzo wygodna sprawa. Przeciez raz sie leci MT , a raz DT!!! Było dobrze , ale musieli "ulepszyc" druga sprawa denerwujaca, od wersji 3.48 po przejsciu do symulatora waliki bezposrednio z RS, do symulatora wpisywane sa wszystkie statki bojowe znajdujace sie aktualnie na moonie/planecie. Rzadko sie zdarza zeby leciec cala flota, a wiec trzeb…

  • AntiGameReborn

    ^obserwator^ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Mysliwy: „Można jakoś tą zakładkę tools wyłączyć, bo mnie denerwuje.” mozna... antigame---głowne własciwosci---panel informacyjny---odznaczasz "włacz funkcje"

  • AntiGameReborn

    ^obserwator^ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Problem z przegladarka Opera Dalczego nie działa opcja wyszukania aktualnych kordów gracza? Opera tego nie obsługuje? Why doesn't work option searching planet cords player?

  • skoro sie gra w to juz tyle lat, to nie wypada sie nie wpisac pod najwiekszym ST na swiecie brakowało Ci Mroczny takiego spektakularnego starcia, no i teraz juz nie brakuje zasłuzyles i szczere gratulacje Ci sie naleza p.s. szkoda tylko ze zawsze przy okazji tak wielkich bitew musza byc jakies kontrowersje i niejasnosci, ale mam nadzieje ze po prostu obronca zlamil

  • AntiGameReborn

    ^obserwator^ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    z kazdym skryptem ci sie tak dzieje czy tylko antigame 1.29? moze problem lezy w skrypcie? sprobuj zainstalowac antigame joksika wersja 2.10, jesli bedzie to samo to masz jakis problem z przeglaraka, usun ciastka, jak nie pomoze to odinstaluj wszystko i zainstaluj ponownie najnowsze wersje, no musi chodzic

  • AntiGameReborn

    ^obserwator^ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    a jak instalujesz ten skrypt? zapisz go sobie gdzies, a potem przeciagnij na ikonke ff i upusc, powinien sie zainstalowac wtedy, a masz wlaczony ten skrypt w greasmonkey?

  • AntiGameReborn

    ^obserwator^ - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    zainstaluj greesmonkey i dopiero wtedy skrypt antigame i bdzie dzialac

  • Cytat od WebberPL: „A po wyłączeniu tego wyglądu masz normalnie kolorowane pozycje przy graczach? Bo ja mam wszystkie na jasno... Dopiero zainstalowanie wersji 1.51 od Joksika pomogło, najchętniej wróciłbym do 1.43 ale nigdzie nie mogę znaleźć btw. Joksik, nie znam java scriptu z tej strony ale czy jest możliwe "rozszerzenie" anti game poprzez nadpisanie funkcji jak to się ma np. w php i np. "class MyClass extends ClassFromYou" ? Chętnie bym pozmieniał parę rzeczy wg swojego widzimisię :)” wersj…