Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 214.

  • Ładnie siadło Panie Psikus, będzie na nowe zabawki Gratulację sojuszniku, a obrońcy pakiecik

  • Witam serdecznie Jak zwykle gorące pozdrowienia dla całego EKO. Duchu, BKG dziękuję za sprzedaż latajek Ostatnio tylko przepaliłem dex, jednak dziś się udało. Obrońcy zabrakło 2 sek, jednak czasem trzeba mieć też trochę szczęścia Puckowi dziękuję za gratulację na priv i życzę szybkiej odbudowy, w końcu to nie aż taka strata i jeszcze nutka [url]https://www.youtube.com/watch?v=uP6mSO1j-9Q[/url] Dnia 15-03-2020 17:45:58 następujące floty spotkały się w walce: Agresor baldi [Eko] __________________…

  • Dzień dobry Nie udało się zdjąć moonów u jednego sympatycznego gracza, to trzeba było poszukać czegoś innego. U obrońcy była aktywność na matce, jednak stwierdziłem, że spróbuję. Na szczęście się udało Gorące pozdrowienia dla wariatów z EKO, a w szczególności Guffa, Dastana, BKG, Ducha, Egona, Halinki, Psikusa i emeryta - Kobry. Ostatnio ktoś prosił o nutkę. Także proszę bardzo [url]https://www.youtube.com/watch?v=5j08yTBDIUM[/url] Obrońcy pakiecik Dnia 10-03-2020 11:33:28 następujące floty spot…

  • No no nasz nowy kolego szacun za odwagę, ładny zysk na top 1 zasługuje na uznanie

  • Super, że coś trafiłeś na tej pustyni, przetapiaj na więcej i więcej pancy

  • Super zysk panie Psikus, oby więcej takich psikusów dla obrońców przetapiaj na więcej latajek

  • Super się przywitałes z nowymi kolegami Psikus, oby częściej takie akcje Obrońcy pakiecik

  • Witam serdecznie Zysk byłby trochę większy, ale że paliwa nie było pod dostatkiem to poleciałem tym co mogłem. Pozdrowienia dla moich mordeczek z EKO. Jesteście THE BEST Tym razem szczególne pozdrowienia dla: Guffa, Dastana, Ducha, BKG, Egona, emeryta Kobry i nowego nabytku - White'a. Obrończy pakiecik Nie gniewaj się na mnie Queen, musiałem Dnia 25-02-2020 17:30:32 następujące floty spotkały się w walce: Agresor baldi [Eko] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _____…

  • Super Dastan, miło Cię widzieć wrzucającego kolejne stejki Zysk naprawdę przyzwoity, przetapiaj na więcej i więcej statków

  • Fajna akcja Wam wyszła, gratulację i przetopu na kolejne pance

  • Eko w akcji gratulacje Panowie

  • Witam ponownie Nie było wielkiej finezji w tej akcji, także nie będę się rozpisywać. Pozdrowienia dla całej ekipy EKO, nie będę wymieniać z nicków, żeby nikt się nie obraził Dnia 22-02-2020 13:22:27 następujące floty spotkały się w walce: Agresor baldi [Eko] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 223.845 Ciężki myśliwiec 13.559 Krążownik 26.187 Okręt wojenny 17.745 Bombowiec 4.062 Niszczyciel 1.544 Pathfinder 2.536 _________________________________________ Obrońca WRAIT…

  • Witam ponownie Już wczoraj leciałem na tego gracza, jednak po wysłaniu pierwszego statku musiałem zawrócić, kolega się zalogował i napisał wiadomość. Jednak co się odwlecze... Mimo aktywności w innej gali postanowiłem zaryzykować. Mam planetę niedaleko kolonii Snorriego w 6 gali i tam chwilę wcześniej skanował mnie Gru. Mając nadzieją, że to aktywność zrobiona przez Gru wystartowałem. Zysk byłby lepszy ale nie chciałem tracić czasu na lmy czy bombki. Jak zwykle gorące i serdecznie pozdrowienia d…

  • Dastan fajny % i super zysk Super, że się podniosłeś, walczymy dalej dzięki za pozdrowienia

  • Witam serdecznie Przy skanowaniu 1 gali trafiłem na flotę ponad 100 kk przy małym bunkrze. Szybkie wyliczenia, koło 50 kk zysku, lecę Efekt poniżej Pozdrowienia dla całej ekipy EKO Dnia 12-02-2020 17:40:07 następujące floty spotkały się w walce: Agresor baldi [Eko] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 200.061 Ciężki myśliwiec 10.431 Krążownik 20.526 Okręt wojenny 10.765 Pancernik 5.077 Bombowiec 2.648 Pathfinder 2.500 _________________________________________ Obrońca …

  • Gratulacje dla atakującego i SzO dla Franca Co tam u Was Panowie?

  • Witam wszystkich Panowie z sojuszu podpowiedzieli mi, żebym zainteresował się sąsiadem z układu. Dziś przeglądając galę wpadłem na miłą niespodziankę, która stała sobie na moonie. Aktywność była, ale stwierdziłem, że warto spróbować. W końcu lat w układzie to coś koło 5 minut Pozdrowienia dla całego EKO. Kobra wracaj do nas, tęsknimy Obrońcy standardowo pakiecik Dnia 10-02-2020 18:39:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor baldi [Eko] ________________________________________________ L…

  • Gratulacje starć, tak jak napisał Kobra umiejętności odmówić Tobie nie można, mimo że Twój styl mi nie nie odpowiada to nie można odmówić jego skuteczności. Powodzenia w realu, zaglądaj na disco do nas

  • Ładna ilość pancy i fajny zysk, mam nadzieję, że przed Tobą dużo ST w naszych barwach:)

  • Witam serdecznie Od kilku dni zawzięcie skanowałem obu graczy jednak nie mogłem się wstrzelić. Dzisiaj na szczęście się udało Gorące pozdrowienia dla całej ekipy EKO. Jesteście najlepsi Obrońcom standardowo pakiecik Dnia 31-01-2020 15:03:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor baldi [Eko] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 75.501 Ciężki myśliwiec 10.069 Krążownik 15.000 Okręt wojenny 10.000 Pancernik 2.500 Bombowiec 2.500 Pathfinder 476 __________________…