Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 87.

  • 1:1.6:2.6 Jak w temacie, rzadko się zdarza ze odmowie zakupu Nick: Lucky

  • Gratki wlotu, choć jak na moje Lucky to zlamił... żeby pozwolić tej sondzie spaść ? Niedopuszczalne ! <troll> A tak serio, całe to RW to zagrywka czysto pobudzająca forum na którym ostatnio nuda, a jak wynika z moich obliczeń RW w którym pojawia się Lucky[NFZ] ma obecnie 68,9899% na wywołanie gównoburzy, która ożywi atmosferę </troll>

  • Zazwyczaj robią to osoby które chcą sprzedać konto, łatwo je potem złomować bez strat

  • znowu NFZ i znowu push napewno... ten Lucky tak sie pushuje ze az bana na forum dostaje... A tak serio to gratki, top na eko...

  • to push jest... na 100% NFZ nie umie inaczej... A tak serio to gratki wariacie

  • Napewno już latają, top1 ma już kolonie

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Ja korzystam z infocompte oraz z tego arkusza, od jakiegoś czasu te 2 źródła pokazują mi inne informacje odnośnie momentów w których powinienem rozwijać astro/plazmową, amortyzacja dla budynków jest identyczna. W skrócie, infocompte pokazuje aby rozwijać astro szybciej niż wskazuje na to amortyzacja z arkusza, natomiast plazmową wolniej niż wynikałoby to z amortyzacji przedstawionej w arkuszu.

  • MSBN - Problem

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    AHHH! no tak... mój mózg złapał laga... nie było tematu ^^' Moderator kruszynka:Problem wyjaśniony zatem

  • MSBN - Problem

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Jou, mam problem z czasem rozwoju MSBN na kolejny poziom, mianowicie na planecie matce (lab10) pokazuje mi czas badań : 23g 16min. 21sek, natomiast na kolonii (lab9) czas badań:12g 48min. Dodatkowo, sprawdzałem również czas na planecie, która ma laboratorium na 1szym poziomie(wiem że nie mogę wystartować tam badania) i czas badań wynosi 21g 20min.(dalej 2h mniej niż na matce). Różnica jest dość znaczna, i problem dotyczy tylko kolejnego poziomu MSBN, wygląda to tak jakby z jakiegoś powodu przy p…

  • Dziennik Nowego konta

    Juva - - DiD Quantum

    Post

    Wielkie dzięki

  • Dziennik Nowego konta

    Juva - - DiD Quantum

    Post

    Ładny temacik, tak z ciekawości czego używasz do podsumowań zysku/strat z farmingu ?

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    To znowu ja z kolejnym pytaniem Do tej pory informacje odnośnie kolejności rozbudowy kolejnych rzeczy na koncie przedstawiane przez InfoCompte oraz arkusz stworzony przez Chemikosa się pokrywały, doszedłem natomiast do momentu w którym wg. Info powinienem rozbudowywać kolejne dwa poziomy astrofizyki, natomiast wg. arkusza powinienem podnieść jeszcze o jeden poziom każdą kopalnie na wszystkich planetach przed astrofizyką. Druga sprawa która mnie ciekawi, jest różnica w amortyzacji plazmowej, info…

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Truck driver: „Cytat od Juva: „Gram na speed x5 sytuacje, że wszędzie się coś buduje a na matce zalegają surowce parę razy się trafiły. ” Spawasz flote do wozenia sury i nic nie musi zalegac na zadnej planecie.Cytat od Juva: „Mam jeszcze pytanie odnośnie amortyzacji zgłasza po złapaniu nowej kolonii, czy z rozwojem innych planet czekać aż wyrównam poziomy kopalni na nowej planecie, czy rozbudowywać ją priorytetowo zgodnie z amortyzacją a w między czasie budować kolejne punkty z listy na…

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Gram na speed x5 sytuacje, że wszędzie się coś buduje a na matce zalegają surowce parę razy się trafiły. Mam jeszcze pytanie odnośnie amortyzacji zgłasza po złapaniu nowej kolonii, czy z rozwojem innych planet czekać aż wyrównam poziomy kopalni na nowej planecie, czy rozbudowywać ją priorytetowo zgodnie z amortyzacją a w między czasie budować kolejne punkty z listy na innych planetach ?

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Kolejne pytanie coby nowego tematu nie zakładać, na jakim etapie powinienem zacząć stawiać nanity i MSBN ?

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Mam jeszcze pytanko odnośnie ekspedycji coby nowego tematu nie zakładać, czy jest szansa że 16 pozycja w którymś układzie może być bardziej pechowa co do ekspedycji ? W FAQ przeczytałem, że szanse na opóźnienie floty wynoszą jakieś 8,5%, dziś natomiast 60% wysłanych ekspedycji straciło dodatkowe godziny. Stąd też rodzi się pytanie czy to czysty niefart, czy może tak miało być ?

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Ale ja to w 100% serio mówię, nie ma tu ani kawałeczka nabijania się z Ciebie, jak to mówią mądrego dobrze posłuchać

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Ciap, może Ty stwórz taki poradnik :DDD

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od cu8e: „@Juva pssst Poradnik dla Górnika. Wszystko co i jak. ” Czytałem ten temat, z tym że w najbardziej interesujących kwestach czyli co, w jakiej kolejności i czemu budować odnosi się do tego samego tematu o którym pisałem w pierwszym poście A bez tych informacji, jest to raczej poradnik ogólnikowy.

  • Rozbudowa Eko - Poradnik

    Juva - - Zadawanie pytań

    Post

    Naszło mnie jeszcze na kilka pytań: - Jak powinna wyglądać dobra obrona do pilnowania wydobycia i satelit ? - Do którego poziomu rozwijać elektrownię słoneczną ? - Jeśli chodzi o ekspedycję, jeżeli zgodnie z FAQ dla przedziału punktowego TOP1 powinienem wysyłać 100 DT na ekspedycję, a posiadam tylko 100 DT, to lepiej jest wysłać 2x 50 DT czy 1x 100 ?