Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 201-220 z 324.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od KissOfTheDragoon: „1667 pelzaczy nawet przy 70% zlomie z floty daje ci 2,3kk mety i krisu tylko. + 700k krisu (z 1k satek)... co to masz za zlom... nawet mnie gdzie latam na prawie wszystko nie oplaca sie leciec... ” Dlatego wystarczy mała obrona i lepiej robić satelity niż fuzyjną, mniejsze koszty, przy ciepłych planetach. ” przy cieplych tak. powiedzmy do pozycji 10 max lub taki naprawde maksik 12 jak ktos trafi ta cieplejsza. dalej to juz tylko fuzyjne ew z lekka do…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Das140: „Skoro już jest taka burza, to i ja cos od siebie dodam Jak myslicie, czy opłaca się brać klasę Collector-a przy złomie z obrony? Zadaje takie pytanie, bo nawet teraz, jak ktos się uprze to wyjdzie na plusie z ataku na pustą planetę z obroną ” Opłaca się bo masz 25 % bez pełzaczy. Obrona w takim uni jest chyba niewielka co zapewne nie pozwoli na budowanie pełzaczy. ” 1667 pelzaczy nawet przy 70% zlomie z floty daje ci 2,3kk mety i krisu tylko. + 700k krisu (z 1…

  • Cytat od Das140: „Skoro już jest taka burza, to i ja cos od siebie dodam Jak myslicie, czy opłaca się brać klasę Collector-a przy złomie z obrony? Zadaje takie pytanie, bo nawet teraz, jak ktos się uprze to wyjdzie na plusie z ataku na pustą planetę z obroną ” w poczatkowej fazie gry np na nowym uni jest to bez znaczenia, pozniej poprostu robisz obrone na 50 mln max i codzienna zwozka surowcow. a majac nawet 1k satek i laziki nie bedzie wiekszego sensu na ciebie latac. gralem na takim uni i mial…

  • Cytat od wampek: „@ciap obrona podobnie jak satelity ograniczone są przez wielkość eko (istnieje granica)... przy fuzyjnej nadal tej granicy nie ma (funkcja dążąca do nieskończoności). ” ale poniekad koszty sa podobne. albo wrzucasz satki + obrona albo to samo mozesz wrzucic w fuzje i energetyka. decydujacym aspektem sa tylko to na jakiej pozycji masz planety, "strategii" gry jaka chcesz prowadzic czy chec spokojnej gry itp. reszta czyli np uni czy sasiedzi to sprawa drugorzedna [ciach] Super Mo…

  • Cytat od wampek: „@KissOfTheDragoon to ja jestem ciekaw jak udało się Tobie wstawić tą energetyczną, która to miała się badać dwa tygodnie... a pisałeś o tym wczoraj, lub przedwczoraj ” akurat tu odp jest prosta bo badanie wlaczylem we wtorek, konto oddalem chyba w czwartek a w piatek chyba tak jak mowisz napisalem na forum ten notice wiec ciekawa kompilacja wyszla;d

  • Cytat od Strzelec84: „o rany dalej temat o fuzyjnej @KissOfTheDragoon fajnie się Ciebie czyta bo masz pojęcie mam tylko jedno pytanie po co wdajesz się takie rozmowy było to tyle razy wałkowane że nie mogę wyjść z podziwu że dalej to wałkujesz odpuść napisz żeby budowali te satelity na zimnych pozycjach niech klepią ile się da aż w końcu trafi się gracz co po to przyleci bo będzie mu krycha potrzebna (proszę pamiętać że mowa tu o zimnych planetach żeby zaraz nie trafił się jakiś pro elo gracz z …

  • @wampek chodzby nawet to: - uprzedzila mnie ciap z obliczeniami ale jak widac nie sa to az takie miliardy jakie podal Krzys - nie wyrzacasz tej surki odrazu na hura tylko stopniowo po jednej planecie rozwijasz, a idac tym sposobem po zrobieniu pierwszej zaczyna ci sie liczyc amortyzacja z lazikow. im wiecej planet zrobisz tym bardziej powiekszasz amortyzacje i z czasem laziki sie zwracaj wiec mozna powiedziec ze nie odczuwasz tych kosztow az tak bardzo

  • Cytat od KrzysDRJ: „Po wprowadzeniu wersji 7.0. przy grze eko będzie bardzo ważna strategia... Ja przeniosłem ostatnio planety na 15 i na obecna chwile uważam, że to był błąd... Mniejsza o czas jaki straciłem na zrobienie fuzyjnej i energetycznej... w tej chwili mam eko 10 x 35/29/31... Wszystkie planety na 15 pozycji... Do ogrzania tego mam fuzyjna na 19 oraz energetyczną 17... Porównując wydobycie deuteru przy moim eko po zmianie planet na 15 pozycje moje wydobycie miesięczne deu wzrosło o 200…

  • nie ma co sprawdzac narazie tego wszystkiego. jak wejdzie wersja 7.0 wtedy sie bedzie patrzec co i jak

  • niezle jak na uFS;p graty

  • Cytat od dexPL: „To ile ty masz tych planet? 3? Dla konta eko , licząc od tech energetyczna 20 , fuzja 20 - zawsze wychodzi tak, że podniesienie energetycznej jest tańsze niż podniesienie o jeden poziom fuzyjnych (na każdej planecie). Małym problemem jest tylko czas - fuzyjne budujesz w kilka godzin, a badanie - miesiąc. Nie chce mi się szukać kosztów, aby ci pokazać, że coś poknociłeś - bo fuzyjna lvl 23 to na jednej planecie kosztuje podobnie, jak tech energetyczna działająca na wszystkie plan…

  • Cytat od sta111siu: „ciap z dwa poziomy el fuzyjnej powinny wystarczyć na te crawlery czy jak im tam ” wszystko zalezy od tego jak bardzo masz energeryka podniesionego (o ile ciagniesz na fuzyjnych a nie na satkach). na laziki potrzebujesz 83350k energii do ich pelnego 50% boosta wydobycia. dalej policz sobie sam ile czego co i jak ale podpowostatnio mialem mala rozkmine co zrobic zeby bylo bardziej oplacalne. albo energetyczna na 20 albo fuzyjna z 20 na 23 (tyle fuzji moglem zbudowac za surowce…

  • Cytat od Sobieski: „Niestety Twoja teoria została obalona w praktyce, przynajmniej na Taurusie. Dlaczego? Ponieważ Technologia Energetyczna połączona z Elektrownią Fuzyjną bez względu na temperaturę panującą na planecie wytwarza tyle samo energii więc wprowadzasz ludzi w błąd. Temperatura planety ma wpływ tylko na Satelity Słoneczne i Elektrownie Słoneczną. ” i Ekstraktor Dexu

  • Cytat od Elkanen: „Wnioski wychodza same ile daja satelity i jaki jest ich koszt w porownaniu do kosztow fuzyjnej i energetycznej. ” tylko spojrz na to ze w przeliczniku meta i kris wladowany w obrone na dex jestes na minus i to ostro. dodatkowo koszt budowy satelit (w sumie najmniejszy problem ale jest). poza tym satelity i obrone zawsze ktos moze ci dojechac wiec jest to inwestycja ktora mozesz stracic bezpowrotnie. dodatkowo brak uczucia spokojnej gry. niech ktos cie teraz jeszcze kilka razy …

  • Cytat od Elkanen: „Kazdy gra wg swojego "widzimisie" ” no spoko tylko ja nie rozumiem ludzi ktorzy utrudniaja sobie zycie;p tym bardziej jak mowisz ze surke w wiekszosci i tak pozyskujesz z idli... wiec wychodzi na to ze wogole sie nie przejmujesz kosztami i lecisz ze wszystkim "na pale" bo przeciez idlaki stawiaja Cytat od Elkanen: „nie uwazam by moj sposob na gre byl zly. ” ocenia to inni Cytat od Elkanen: „Konto rosnie, na satki nikt nie lata, miejsca pod kolejne budynki jest jeszcze sporo wi…

  • To ja juz wole poswiecic te 9.5k dexu dla fuzyjnej zeby miec swiety spokoj niz ladowac niewiadomo ile surki w obrone dla ochrony 10k satek...

  • Cytat od Czarna Owca: „Decyzja: Raczej Górnik, ze względu na statyczny styl gry PS. Gdyby ktoś znalazł jakieś błędy lub aspekty, które nie zostały wzięte pod uwagę to można śmiało komentować ” szacun, tip dosc obszerny i wyczerpujacy temat. zgodze sie z tym ze odkrywca to klasa dla aktywnych graczy ale brakuje w tym opisie jeszcze jednego obliczenia a mianowicie: - ile jestes wstanie wyciagnac z expa a ile z np farmingu w tym samym czasie i ta sama iloscia slotow? PRZYKLAD: zakladamy ze grasz na…

  • Cytat od Bearded: „Cytat od KrzysDRJ: „żeby ściągnąć więcej graczy którzy będą ciekawi gry” Taki zabieg niczego nie zmieni. Jakoś nie widać, żeby GF operowało marketingiem reklamowym w sieci i pozostałych elementach mass mediów. Chyba że planują to uczynić po aktualizacji, bądź za dwa lata, podczas 20-lecia gry (co moim zdaniem miałoby większy sens - zwłaszcza jeśli planują dalszy progres aktualizacji na ten czas).” jak nie reklamuja... ja maila z informacja reklamowa dostalem kilka dni temu xd

  • Żabcia to to jeszcze nic;d ja wyslalem kosiarki na atak i zwiesily sie na pz xd bitwa sie odbyla, kosiarki jakis tam zlom zebraly i amba fatima. powrotu floty nie ma, w podgladzie ruchu flot brak jakiegokolwiek ruchu a jeden slocik zapelniony. flota widmo;d nigdzie jej nie ma ale gdzies jest xDDD

  • Cytat od Apofis: „Cytat od KissOfTheDragoon: „tylko w przypadku jonow gdzie stosunek krychy do mety jest 3x wiekszy jest to dosc spoko opcja. zaczna byc bardziej oplacalne w sumie wczesniej nawet o tym postulowalem:) ” Koszt działa jonowego ma być taki:Koszt na sztukę: - 5.000 metal - 3.000 krysztal więc nie będzie to już stosunek 3:1 ” aaa... to jeszcze lepiej. zastapia CDL ;d