Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 749.

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    od 1kkk dexu dostajesz lepszy przelicznik ZAPRASZAMY!

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    up

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    Up

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    up

  • a wiec tak marys niema pozdrowien wiec starcie slabe technicznie jak zwykle zreszta ! nie zawiodles mnie zero finezji zero adrenaliny i wogole! TECHNICZNIE SLABE! no MARYS GOŁ HOŁM!

  • odemnie dla Arta - drogi Arcie doceniam bardzo to co dla mnie zrobiles i dziekuje CI za to ale prosze zajmij sie ta sprawa bo to jest nie sprawiedliwe np ja nie wykorzystalem przenosin z poprzedniej fuzji ale nie jestem w tym osamotniony dlaczego zatem nie dostane tego co wszysc gracze dziekuje z powazniem pl1

  • Cytat od Art: „Uprzejmie prosiłbym bez snucia teorii spiskowych o "zagarnianiu nagród dla siebie". Jak tylko otrzymam kupony, będę się z Wami kontaktował (albo zrobi to moja koleżanka). Nikomu nagrody nie przepadną, proszę jeszcze o odrobinę cierpliwości. Mało prawdopodobne, że uda się je przekazać w piątek, najpewniej w przyszłym tygodniu. Będę informował. ” art jesli chodzi o nas ja tylko napisalam jaka sytuacje mielismy MY i to w sumie wszystko do dzis jak nagrody nie ma tak nie ma

  • Ankieta w sprawie prędkości eko

    Whisky - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Slaanesh: „Jeśli Virgo będzie kiedyś łączone z Quantum, to jak dla mnie eko powinno być jeszcze większe, aby wyrównać mniej więcej poziomy graczy w ciągu tych powiedzmy 2 lat. ” Wszysttkie unia "kiedys" trafia na Quantum slanesQ

  • Cytat od R1 RN22: „czytalem ostatnio ze ktos tam gral w poprzednich latach i byl wygrany a nic nie dostal. jest gdzies to gosc napisal, wujo google znajdzie to ” ira aka pl1 miał 2 miejsce w jakims konkursie ogejmowym za drugie miejsce był fon apple iPhone za jakies 2-3 kloce - niestety nagrody jak niy ma tak niy ma to sa fakekonkursy dlatego tez nie warto brac w nich udzialu bo tylko marnujecie czas i energie . edit: no chyba ze cos sie zmieniło moze zarobili na wasze "nagrody" Pozdrawiam

  • 0006EWV188GNXOOB-O0.gif Adas sprawił sobie "mały"0006F02A7YBNCPLW-O0.gif urodzinowy ( kochanie jeszcze raz wszystkiego najlepszego 0006EXDFS47OS0L2-O0.gif) obroncy(0006EWF9N84YIOUB-O0.gif) zyczymy SzO! youtube.com/watch?v=5k3casyhOis RW Agresor pl1 [IRA] ________________________________________________ Pancernik 1.041.842 Lekki myśliwiec 7.000.000 _________________________________________ Obrońca Cannabis [TTD] ________________________________________________ Mały transporter 20.000 Duży transpo…

  • Gracioki evek! przetapiaj na dt mt bo tez ich masz mało obroncy szo !

  • Hoho i evek szaleje Gratki milego przetopu

  • ładnie siedło gratki yosss - przetapiaj na mt,dt bo masz ich malusko a przy takich świnkach beda ci potrzebne obroncy lizaczek

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    aktualne

  • 0006EWV188GNXOOB-O0.gif takie tam małe z rańca Pozdrawiam Osiołka, konfe oraz dostawców dexu kaktuchowi zycze youtube.com/watch?v=jJ59fF1NKS0 RW Agresor Whisky [IRA] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Kaktuch ________________________________________________ Duży transporter 14.864 Ciężki myśliwiec 10 Krążownik 5 Okręt wojenny 7 Recykler 450 Bombowiec 3 Niszczyciel 3 Gwiazda Śmierci 28 Pancernik 3 Wyrzutnia rakiet 24…

  • @chevuś dziekuje a ty tutaj grasz ?

  • ale ze mnie dziś psuja było i niy ma youtube.com/watch?v=Bk3lknaWI9Q RW Agresor Whisky [IRA] ________________________________________________ Pancernik 873.647 _________________________________________ Obrońca Kaktuch ________________________________________________ Duży transporter 170.125 Ciężki myśliwiec 65 Krążownik 32 Okręt wojenny 47 Recykler 2.700 Bombowiec 19 Niszczyciel 20 Gwiazda Śmierci 449 Pancernik 23 Wyrzutnia rakiet 37.159 Mała powłoka ochronna 1 __________________________________…

  • Whisky & PL1 KUPIA DEXX

    Whisky - - Handel Quantum

    Post

    0006EWV188GNXOOB-O0.gif kupimy kazda ilosc dexu proponujemy przelicznik 2,5:1,5:1 aczkolwiek moze on ulec zmianie w zaleznosci od ilosci nicky w grze : Whisky lub PL1 0006DKTW6OWHP5LJ-O0.gif

  • Ankieta w sprawie prędkości eko

    Whisky - - DiD Virgo

    Post

    Cytat od Luther: „Cytat od Whisky: „x7 eko a nawet niech maja x10 x6/7 flo i brak basha - byłoby wyśmienicie ” Bo nie ma Basha od początku tego uni ” wiem i mam nadzieje ze tak zostanie

  • Ahoj było i niyyy ma Pozdrawiam sojusz ,konfe oraz dostawców dexu nutecccka youtube.com/watch?v=WNeLUngb-Xg rw Agresor Whisky [IRA] ________________________________________________ Pancernik 300.000 _________________________________________ Obrońca VITO 112D [S S] ________________________________________________ Mały transporter 8.474 Duży transporter 70.100 Lekki myśliwiec 111 Ciężki myśliwiec 5 Recykler 800 Sonda szpiegowska 377 Satelita słoneczny 2.253 Niszczyciel 3 Pancernik 2 Wyrzutnia raki…