Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 361-380 z 381.

  • Cytat od przygarnij kropka: „.me lubi imprezy, lubi taczyć. Łakamaka, bom, bom, łakamaka, bom, bom.! To się bardzo cieszę. Ja tańczyć.. nie do końca umiem, chyba, że sobie wypiję.. Ale jako gospodarzowi chyba ne wypada.. ;x”

  • Cytat od przygarnij kropka: „meh, antylopy? .me przynosi pół tony żelków w kształcie antylopy ]:-D .me przygotowuje hard-party i zaprasza wszystkie mordki. Jeszcze na takiej imprezie nikt nigdy nie był! A Kropek taki dobry! ;* ”

  • Cytat od przygarnij kropka: „Wszystkiego najlepszego z okazji międzynarodowego dnia Tygrysa. Ojej, kochany! ;* Dziękuję bardzo! Teraz tylko jeszcze proszę dostarczyć mi smakołyki, czyli z pół tony antylopy.. i możemy balować! :kocham: ”

  • Cytat od Toadie: „Nie wiem skąd Ci się wzięło te 5 ogrów Przy takiej ilości osobników podobnych do mnie z miejsca bym się wyprowadził, najlepiej na drugą półkulę A za tą cebulę nawet cysiu Cię nie obroni. Nie rozumiem czemu jesteś taka niedobra, przecież ja przez cały początek tygodnia byłem da Ciebie taki miły, obiad Ci pomagałem jeść itd Oj, no to z kimś innym mi się pomyliło. I nie wiem, czy byś się wyprowadził.. Przecież byś je kochał! Takie małe potwory! :3 Jaka ja niedobra? Muszę Ci jakoś …

  • Cytat od cy_siu: „Tiger nie zapomniałem ale nie mam weny jak na razie bo ty wszystko wiesz pewnie przez te książki GM... Hej cysiu! ;* A pewnie, że wybaczę. Nie mogę przecież krzywdzić takiej fajnej, małej paskudy. 'Wiem, że nic nie wiem.' <; A Mastertonek to mnie doszkala, ale w innych dziedzinach. :D a tak w ogóle to Tygrys i Ogr to trochę dziwne połączenie i chyba kłóci się z teoriami naukowymi o gatunkach itp A czo w tym dziwnego? c: Miłość nie zna granic! Dzieci chyba nie planujemy.. Ja chc…

  • Cytat od cy_siu: „Cytat od cy_siu: „ty kilka postów wyżej :D” Grozisz mi? crazy.png Cytat od cy_siu: „dostałem od Ogra ;P” Nie wierzę - Ogr nie jest przeciwko mnie! On lubi pilnować mojego tyłu! Cytat od cy_siu: „tak ]:-D” No i myślisz, że się na to nabiorę? Słusznie, masz rację. :D No to teraz trochę trudniejsze. Nie jest to co prawda pytanie z twórczości GM ale powinnaś dać radę W latach 70-tych XX wieku polski naukowiec badał wpływ promieniowania podziemnego na danym terenie na cukier, a dokł…

  • Cytat od Marvin: „Opisz wymarzonego kebaba! Mój wymarzony kebsik.. kum! Musi mieć na pewno sporo sosu czosnkowego, żeby było w czym 'wykąpać' kwacha. <; Najlepiej z baraniny - mieszanka wszystkich trolli forumowych jak najbardziej mile widziana. Bułka standardowa, byle nie jakiś kiepski suchar.. bo to śmieszne nie jest.. I dużo, dużo warzyw! Szczególnie cebuli, bo.. Ogry są jak cebula! A zjeść Ogra.. mrru. ]:-D ”

  • Cytat od cy_siu: „Cytat od cy_siu: „nie ” Czy ktoś Cię o zdanie pytał? Cytat od cy_siu: „to chyba ja tu jestem od zadawania pytań, czyż nie? ” Tak? To gdzie masz pozwolenie? Cytat od cy_siu: „No nie wiem, jak na razie to tylko deklaracje nie, a mam jakieś powody?” Podpuszczasz? Powodów nie masz i mieć nie będziesz. :D To teraz coś innego kilka prostych pytań Tak? To powiedz mi, dlaczego Ci nie wierzę, że będą to proste pytania. :D 1. Po co kamikadze zakładali kask? A żeby przypadkiem nie zabili …

  • Cytat od cy_siu: „Hi, hi - ale mi się przysnęło! Wybaczysz? :< Cytat od cy_siu: „a to może byc ciekawe doświadczenie ” Ha, bo ja wiem.. co cysiu lubi najbardziej. :3 Cytat od cy_siu: „uuuu to mało czasu na ogame zostanie a to muszę się już teraz deklarować? i to tak przy wszystkich ” Dam Ci więcej, niż daje Ci OGejm.. śmiesz wątpić? I czo.. wstydzisz się mnie? Cytat od cy_siu: „jaki tam rozkaz, przecież nie odważyłbym się takiemu groźnemu kotkowi rozkazywać, bardziej sugestia albo prośba ” Dobrz…

  • Cytat od przygarnij kropka: „A filmy jakie lubisz? Nie mam zbyt wiele czasu na oglądanie filmów. c: Ale przygodówka, fantasty i trochę science-fiction może być. Władca Pierścieni. A muzykę? Taką, która mi się spodoba. <; Nie zamykam się szczelnie na konkretne gatunki. <; Jak mam zuy dzień to i nawet disco polo posłucham. Generalnie to preferuję cięższą muzykę; metal i wsie jego odmiany, rock, punk. c: A tak sporotowo - komu kibicujesz? Urugwaj. ”

  • Cytat od Mind_war: „Jeść Nie jedz tyle, bo będziesz gruby. I już Ci mówiłam, że od wołania 'jeść' to jestem tutaj ja. Rozumiemy się? Ughrr, ale mam dobre serce.. .me dzieli się z Mind_war kanapką z polędwicą sopocką i pomodorkiem. :*”

  • Cytat od cy_siu: „Cytat od cy_siu: „zawsze jest jakieś inne wyjście, ale twoje może być :)” Nie! W tej materii nie masz żadnego wyjścia. Inaczej będziemy się klapsać. Cytat od cy_siu: „no to w takim razie to będzie trudna miłość ]:-D” Czy ja wiem, czy trudna? To będzie miłość, którą trzeba bardziej niż inne pielęgnować, rozpieszczać i poświęcać jej sporo uwagi. Będziesz miał z tym jakiś problem? Cytat od cy_siu: „i tak trzymaj ” Przepraszam.. czy to był rozkaz? crazy.png Cytat od cy_siu: „te się…

  • Cytat od cy_siu: „Cytat od cy_siu: „ podoba i to bardzo ” Tak szczerze to.. nie masz innego wyjścia. Przynajmniej jeden musi Ci się podobać. :P Cytat od cy_siu: „a to trzeba? przecież to niebezpieczny kociak :P” Oczywiście, że trzeba! Niebezpieczne, niebezpieczne, ale miłości też potrzebuje! ;3 Cytat od cy_siu: „tylko delikatnie i dodaj do tego jeszcze drapanko pazurkiem po pleckach ” .me delikatnie gryzie cysia w ucho, drapie pazurkami po pleckach i tuli do swojego, pręgowanego ciałka. :P a dla…

  • Cytat od cy_siu: „Inde a dlaczego tiger, przecież jest tyle innych zwierząt...żubr, bóbr, łoś, lis, wilk, kuna, koń, wydra, ryjówka, zając, kaczka... cysiu! cysiaku! ciśku! A nie podoba Ci się duży, pręgowany kotek? Z pazurkiem, którego trzeba drapać za uszkiem? To duże, piękne zwierzę. Niebezpieczne, piękne i mądre. <; .me gryzu gryz cyśka! :*”

  • Wims

    Indestructible - - Archiwum CT

    Post

    Cześć Wimsik! A któż to taki Cię namówił na Go-wanie? Żałujesz decyzji? Co jest najlepszego w teh 'pracy'? Które zwierzątko leśne lubisz najbardziej? Dokończ zdanie: - Gdy mam czas to.. - Gdy czasu nie mam to.. - Gdy sił do życia brak to.. - Uwielbiam, gdy kobieta... - Coś, czego nigdy bym nie oddał to.. To na razie tyle ode mnie, całuski. ;*

  • Cytat od kwachu: „Udało mi się Ciebie namówić:D Zapamiętaj sobie, że zuy dotyk boli całe życie. :< /me gryz w uszko Tygryska:D To ja tu jestem od gryzienia! Mnie nie wolno. :c Tygrys syberyjski czy Bengalski? Oczywiście, że bengalski. :3 Syberyjski też piękny, jednak pomarańczowy kojarzy mi się z takim żywym, energicznym kolorem. :D Ulubiony kot poza tygrysem? A to nie wiem, nie znam się na rasach kotów. Syjamskie są śliczne, ale i taki zwykły, czarny z białym krawatem mi się podoba. :) Co tygry…

  • Cytat od Madzia: „smoki ja widziałam zielonego tygrysa! Patrz: (Ukryta treść) Hyhy, bardzo ładny tygryś. Widzisz smoczku? Wtopił się w środowisko. :D No hej \o bryku bryk. :P Doczekałam się Twojego tematu w CT, teraz bacznie będę sprawdzać poziom spamu i przyrost Twoich postów Oups, masz mnie! Przecież wiesz, że ja spamu w CT nie uprawiam! :D Jak Ci się wiedzie po jedynie słusznej, szczypiorkowej mocy? Może za niedługo Ty mi powiesz jak mi idzie. <; W S&D jest spokój. Dobre uni wymolestowałam so…

  • Cytat od smoki: „Rza, dwa, trzy - pierwsza! Udało Ci się mnie złapać, smoczku. :P Czy widziałaś kiedyś zielonego Tygrysa? Tygrysy potrafią dopasować się do otoczenia. <; Ławo jest im się zaadaptować w nowym środowisku. <; Chociaż prawda jest taka, że moim marzeniem zawsze było bycie pomarańczowym, choć na BF'ie. c: Czy w rzeczywistości też kochasz jedzonko? Oczywiście, ze tak. Lubię dużo i dobrze zjeść, lecz nie zawsze można sobie pozwolić na aż tyle przyjemności. Tygrysowi idzie tam, gdzie smoc…

  • yfn6.jpg Tygrysy gniewu są mądrzejsze niż konie pouczeń. Gdy tygrys umiera, nie traci godności.

  • Jeśli mogę się wtrącić.. W każdym dziale, w którym moderuje więcej niż jeden modek powinny znajdować się temat 'podział moderatorów'. Wtedy wystarczy, przy odrobinie chęci spojrzeć w taki temat i już wiadomo do kogo kierować swoje wątpliwości, czy też roszczenia. Tematy są specjalnie pokolorowane na niebiesko z widoku forum, tak jak na przykład tutaj: Zgłoś do Moderatora - Podział Uniwersów - Starcia Tytanów. Ach, no i warto też spojrzeć w TeamPage, czy aby ktoś nie wziął urlopu. Wtedy opiekę pr…