Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 98.

  • nasz wielebny CZekoladkowy

    Rentek - - DiD Taurus

    Post

    Cytat od toper: „Nie powołasz bo wszelkie krytyczne posty kasuja. Zero pomyslunku, zwalczaja problemy któree sami stworzyli. Ciekawe kiedy ciachna na szczeście mam zrzuty ekranu bedzie beka z cenzorów A z tego co tu pokazali to niejaka dziuba też sie pushowała i takich GO mamy :-). Na szczescie dla siebie wyciachała, bedą mieli łapy pełne roboty :-)” toper w team ogame jest prosta zasada i powina byc wszedzie taka grasz/grales na uniwersum to go nie sprawdzasz wiec zbierznosc nickow bo Dziuba tu…

  • System odwołań

    Rentek - - DiD Taurus

    Post

    Cytat od toper: „Jakim wam, jakim wam! Czy ja jestem w malżenstwie z kimś? I akcje zazwyczaj były zaplanowane z głową pomijając wykorzystywanie GS-ówek, czego nie popieram. Tutaj ludzie robili ST a nie bezmyslnie się pushowali. Poprostu nieuk GO nie zakumał wymiany deuteru. Jak pisałem na slow uni mało kto wymienia deuter wiec flociarze maja swoje konta do wymiany. Wot cała tajemnica.” toper gram w te gre dlugo juz (nawet za dlugo) i nigdy takiego konta nie mialem a deu mam nie malo to ze nie po…

  • Cytat od mario500v: „Dzięki Rentek za wcześniejsze podpowiedzi” luzik latajcie ja cos brak checi calkowite.. graty ladnego zysku kiedy ja to widzialme bylo wiecej dt i surki:P spozniles sie i zadne koplanie bo wiecej celu nie dostaniesz zadnego ! bo ja zaczne kopalnie robic obroncy szo

  • Graty Karpik lataj lataj juz flota coraz wieksza obroncy szo zeby kogos tam po pushowal

  • Cytat od bacie: „a ja nie mialem wybranego uni docelowego i tez mnie wysłali na urlop. Mam rozumieć ze wszystkim włączyli urlopy??” tak i jesli nie wybierzesz to czeka pozbycie sie konta

  • Cytat od Gully: „A co zaskoczony że UF od dzisiaj?” na poprzednim uf jesli bylo w danym dniu nie zablokowalo konta po 10h tylko zrobione to bylo o polnocy.. wiec skoro nie bylo danego urlopu od grf mozna bylo sie spodziewac ze nie pojdzie + jeszcze jak by nie bylo jest klika dni na przenoszenie a ze dalem pod koniec nie koniecznie musialme byc przenoszony odrazu

  • jakies bonusy moze dla osob ktorym zabraliscie pz ktre lecialo .. 20 min przed wlotami 13 mi zawrocilo -> 40k anty by wpadlo .. specjalnie rano czlowiek wczesniej wstal zeby wyslac i taki numer..

  • jak dla mnie top ogame .pl zwykych uni jak bylo samo bylo lepsze niz to tu bo teraz to jest nie czytelne a zrobic tamte topy w osobnych tematach i linki ..

  • Cytat od Jay: „Nie ma to jak mieć dziadowskie serwery, i zamiast zainwestować trochę kapuchy w lepsze... kazać wprowadzić takie coś. Graty dla niemców.” wprowadzac? ta zasada byla od zawsze kiedy pamietam z ta zmiana ze na suporcie keidys mogl to kazdy zglosic jak widzial na fali teraz moze tylko obronca ktoremu sie przeszkadza w uciekaniu lub w czyms innym mi ten zapis nie przeszkadza i tak malo kiedy sie robi skan przed wlotem bo sie bardzije opoznija i patrzy na gwiazdki niz sobie robic gwiaz…

  • Cytat od Gully: „Strasznie narzekają co niektórzy. Najlepiej jakby połączenia były zawsze ze słabszymi uniami. Każdy troszczy się tylko o to, aby nie wypaść z topki... Prawda jest taka, że jak ktoś potrafi grać i nie da się zezłomować to poradzi sobie nawet jeśli połączone zostaną unie o ponad dwukrotnej różnicy punktowej. Skończcie już ten lament, trzeba się cieszyć że w ogóle jest rozważana taka opcja łączenia. Po łączeniu nawet jak ktoś na swojej uni czuje się bezpiecznie bo nikt mu nie zagra…

  • Art z calym czasunkiem co gracze z uni x1 maja zrobic po polaczeniu z takim uni jak U moja flota ktora teraz co kolwiek moze zrobic tam nie bedzie znaczyc nic.. bo byle top 300 bedzie mial duzo wiecje niz gracze z top 80 swojego uni z tych 4 zwyklych wiec dla mnie moze byc polaczenie ale bez U lub dodanie gracza z 4 uni po 1-2kkk surki kazdego rodzaju chwile przed polaczeniem zeby jakos to rozsadnie dorownac do nich..

  • dz za lot i graty dla nas za udana akcje Mob lotki mariego wczesniejsze w ukladzie z karpiem to byl przypadek i praktycznie az do kilku dni wstecz mari wszytko robil sam:) karpik powodzenia w tym co zamierzasz pozdrowienia dla wszystkich co chca byc pozdrowieni

  • Cytat od SoloTM: „Buhahaha . Jaco za wałki tu idą. Wiedziałem że resztę floty jak sprawa trochę ucichnie (i tak długo czekałeś ). Bo byłeś za cienki aby ją na raz zdjąć dlatego ją podzieliłeś . Takich wałków to długo nikt nie przebije. Pewno masz znajomości u GO skoro na żywca jedziesz takie pushe. czekal az kolejne osoby ktore lubia byc po 3 beda na urlopie zeby wiedziec ze nie grozi mu gwizdniecie celu ps graty za push rosnij kiedys bedzie wiekszy % z ciebie”

  • Cytat od Oldskool Farmer: „No tak, ja was nie przekonuję, No name też, GO nic nie robią widzę, że "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe a czarne jest czarne" trudno. Gratuluję samopoczucia. Na trzeciej planecie były praktycznie same MT, DT, LM i trochę cieższej floty. Miałem wystarczającą ilość recków i paliwa i floty. Ja też żałuję, że nie stało to wszystko na jednej planecie, bo starcie byłoby jeszcze bardziej okazałe zysk byłby o ok 100kk większy i pozbierałbym całość…

  • widze ze bez pushu farmer zyc nie potrafi dziwny zbieg okolicznosci ze skanowal tylko gracza noname z wieszkych topow no chyba ze innych co nie kupilo sie postaci nie skanuje bo wiekoszc kordow jest kolo mnie i innej osoby co wystarczy ze by podstawka byla i farmer by sie nie przebil po 2 podzieloa flota na 3 czesci tego nie widzialme a sam skanowalme noname nie raz wiec smierdzi pushem jak cala ZIEMIA

  • Dz za Locik i zaufanie nowe top 2 acs jak mnie tu dawno na forum nie bylo jako wygrany chyba trzeba zaczac zapelniac jak na pamietnym u31 graty dla nas Wujowi szlo w kopalniach pisal ze raczej eko juz bedzie graty za zachowanie po z godnosia przyjete nie kazdy sie potrafi tak zachowac do nastepnego

  • Graty lamko uczysz sie od swego mistrza oby tak dalej moze przebjesz moja 4 cyfrowke solo

  • nie zebym sie czepial ale bitwa ktora jest "najwieksza solo bez strat wlasnych" jest bitwa acs osoba z gsami podstawiala sie u innej osoby bez niej nie moglo by byc tego starcia wiec jest to acs

  • A niech strace pojawie sie i ja na forum dz Hubi za udana akcje do do histori 2 za duzo bledy obrocy tyle w temacie Logitech ja zyje i sie trzymam dobrze ale nie wstawiam nic na forum a czy latam to mysle ze osoby bedace moimi sasiadami wiedza najlepiej ale ja kiedys pisalme nie ma rw na top 10 solo/acs ja nie wkleje jedno bylo blisko na solo ale nie lapie sie to nie ma obroncy szo kobinowal zeby nie doszlo jednak do tego rw ale mu nie wyszlo nam przetopu na nowe zabawki aa i bym zapomnial obron…

  • po 1 graty pluszak top 1 solo obrony szo i bez wymyslania bajek.. Cytat od AquaManiac: „Mam nadzieję, że się jakoś wyjaśni, chociaż osobiście obawiam się, że Loci myślał, że wrzucił urlop, ale go w rzeczywistości nie wrzucił... Chiciaż włam oczywiście też nie jest wykluczony. W każdym razie SzO Loci, znam ten ból nie poddawaj się. Atakującemu oczywiście gratulacje.” wlamu zadnego nie bylo zapomnial dac urlop i tyle dzien przed zlomem oddal mi skana wiec nie mozliwe zeby w piatek dawal urlop loci…