Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 121-140 z 158.

  • O to ja skorzystam, tylko to będzie późny wieczór - Kylo Ren - Dzika Banda [D_B] - 943.621 Flota: Lekki myśliwiec 657959 Ciężki myśliwiec 2416 Krążownik 200353 Okręt wojenny 27934 Bombowiec 45 Niszczyciel 4848 Gwiazda Śmierci: 3 Pancernik 50066 Rozpruwacz 4931 Pionier 16679

  • Cóż tu więcej napisać, co miałem do powiedzenia to jest w cytacie. Dzięki za miłe słowa wszystkim

  • aaa i w końcu przegapiłem

  • Wstawiłbym tu coś, ale nie sharuje zwyczajowo prywatnych konwersacji na forum, ale powiem jedno: widzę że z "legalnego" pushu przez rynek zrobiła się obrona RW Jeszcze tak się tym szczycić na forum, no ładnie Ale czego w sumie można się spodziewać po osobie którą skanujesz a Ona Ci pisze w prywatnej "chyba Ci się spodobałem"

  • A czy to czasem nie było łatki poprawiającej klonowanie floty xDDDD?? Ojjj Ogame team taki dobry. Czyżby starcie pod moim nosem na 6 :D? Gratulacje anyways, jak to mówią wilk syty i owca cała

  • Graty, swoją drogą nie rozumiem zwiększania teraz progu RW, skoro już i tak mamy max 4 RW tygodniowo praktycznie :D, Chyba ktoś chce żeby dział umarł

  • top 1

    tr3lik - - DiD Mensa

    Post

    Starczyły chyba 2h, żeby obczaić kto "przejął" konto, więc Holon, proszę Cię :D, do zezłomowanych 135k DT też się nie przyznajesz u gościa który nagle założył konto, po paru godzinach usunął wszystkie planety i przeniósł się w Twój układ magicznie, tak samo 2ga kolonia byłego konta Bardoka też dziwnym trafem się przeniosła żeby zamknąć układ, to z pewnością akcja w Ciebie starannie zaplanowana, żeby ktoś Cię oczernił

  • Właśnie się zastanawiałem jak z kontry recki poszły :D, ale już jasne. Graty

  • Stało i nie ma, historia ma też drugie dno-2drugą część), ale to pewnie niedługo będzie post Szkoda tylko że ktoś nie zdążył zmienić nicku po "Oxyim" ale cóż. Pozdro, Sojusz, Bard0k, buddy Nadal czekam na XXXXX%, mam nadzieje że nie na mnie następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kylo Ren [D_B] ________________________________________________ Krążownik 33.333 Sonda szpiegowska 2 _________________________________________ Obrońca oxy ODDAM [SUPERMEG] _______________________________________…

  • Witam jubileuszowo Jak zwykle myślałem że nie wejdzie, coś o starciu jak zwykle nie obyło się "na spokojnie" 40 minut przed wlotem zaświecił się moon, ale to ekspa wróciła, następnie 20 minut przed wlotem zaświecił się moon i planeta, planetę miałem pod falą więc nic nie wracało... miałem zawracać ale pomyślałem kij tam, podziałałem i poleciałem dalej, rezultat poniżej Pozdrowienia dla Sojuszu, Bard0ka, buddy oraz TEREFERE z Octans Obrońca już 2gi raz w moich reckach, odgrażał sie kiedyś że udał…

  • Już dodane! przepraszam za przeoczenie

  • Numerek 9, niestety wszystko co większe mi ucieka Historia krótka plus pare faili z mojej strony, flote zobaczyłem na fali na stacjonuj, byłem praktycznie pewny że lognie, więc nie słałem synchro, flota wylądowała, jak głupi wtedy wysłałem same pance - dalej nie wierzyłem że wejdzie, po 10 minutach zorientowałem się że pance nie zbiorą 100kk dexu które tam jest więc dołożyłem pionki, dalej nie wierząc że wejdzie, inaczej bym dosłał dofarmy... No ale... finalnie wszystko weszło także mogłem zyska…

  • Cytat od PioTro: „Strach dawać jedną sekundę na ucieczkę, ja jak dałem którymś razem, to zobaczyłem taki błąd ogotcha.universeview.be/en/rep…45-5b13-8687-f6dff098a336 Tak doskonale ta gra działa. Support umywa ręce Graty kontry ” Nooo, ciekawe starcie, nie powiem

  • Witam witam, W końcu nie jakiś BFS tylko coś innego Przeglądając sobie galę zobaczyłem nowego "i" oraz 4kk złomu przy nim, sprawdziłem fale i leciało jezcze to co poniżej, chyba 4 minuty do wlotu były, więc szybki skan, przeliczenie napędów recki poszły, pare chwil później flota Kolega jak się nie mylę miał 1s na uczieckę oraz 1s na recki, więc, no miał ciężko... Miałem nadzieję że zrezygnuje z gry i zostawi jeszcze 300kk z floty na moonie no ale nie Kapitan tego 1 pancernika zabłądził i sam roz…

  • No cóż, to był chyba odcinek z podtytułem "endgame" Avengers-Endgame-Banner_2704_2.jpg

  • Kolega jakiś czas temu dosłownie zarzucił urlop w momencie w którym chciałem wysyłać flotę, dzisiaj urlopu nie ma, świeże minutki i rezultat poniżej Pozdro dla Sojuszu, Bard0k, oraz TEREFERE z Octans Obrońcy Szo!, chociaż pewnie nie będzie? Dnia 07-04-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Kylo Ren [D_B] ________________________________________________ Krążownik 44.492 Okręt wojenny 10.042 Pancernik 16.535 Pathfinder 7.000 _________________________________________ Obrońca …

  • Noooo, co tu dużo mówić Najlepszy bieg wydarzeń z opisu, flota Andiego długo nie postała

  • Graty, i dzięki za pozdro W końcu masz te 10% z doku.

  • W ostatnich 2 dniach przepaliłem z 60-70kk dexu, startując po to by ktoś się zalogował 2 minuty czy to po wysłaniu floty czy nawet samych recków, Dzisiaj już myślałem że taka sama akcja, w momencie wypuszczenia floty zaświeciła sie matka pod moonem, ale pomyślałem że lece dalej, pojawiły się minutki, więc albo przypadek albo myślałem że czeka do wlotu. Jak się okazało przypadek, lub eksp wrócił, rezultat poniżej: Pozdro dla Soja, buddy oraz TEREFERE z Octans! Obrońcy mam nadzieje że będzie, zalo…