Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 172.

  • To i tu się wypowiem lirycznie, bo widzę, że reszta bywalców tego działu forum się wstydzi: Kamper nie dość, że rymuje to z uwagą całe uni obserwuje. Nikt mu szczerze nie pogratulował, tylko każdy swoje owce w kącie schował. Jeśli chcesz w spokoju doglądać swego stada, lepiej unikaj go jako sąsiada.

  • Poza gratulacjami, które się należą. Pozwolę sobie na "liryczny" komentarz: Procent wielki, złomu kupa. Przez kolejny układ przeleciała złomująca trupa. Znowu winna jest kobieta, wieża się rozpadła jak piaskowy kopiec kreta. Zatem pilnuj swych zabawek przyjacielu, jeśli niech chcesz mieć na forum odbudowy życzeń wielu.

  • Cytat od Facet_X: „pyrrusowe zwycięstwo co dla niektórych ” Dla tych, którzy skrzętnie liczą i kolekcjonują cyferki pewnie tak. Odmiennego zdania mogą być Ci, którzy poderwą flotę dla samego lotu i interakcji z innymi.

  • Cytat od pawel1000: „Jak to kto ?? Ty ” A ten swoje.. Skoro będziesz mnie pilnował to ja do Ciebie od dzisiaj zwracam się papo Cytat od Chudi: „B4el chyba wszystkich osób tak nie poznajesz jak mnie ? ” To fakt, zazwyczaj rozmowę zaczynam od cześć sąsiad, a nie od nasyłania gsówki. Ale bywa też tak, że strącę jakąś flotę która chce mnie przyfarmić, a później okazuje się, że typ mnie wciąga do sojuszu. Prawda Avi?

  • Znajomość z Chudi nawiązała się w dość osobliwych okolicznościach, ale jak widać można mimo wszystko zepchnąć w niepamięć historię i ruszyć na bunkier. Cała inicjatywa po jego stronie, od znalezienia celu po ofertę współpracy. Dziękuję za zaufanie i wspólny lot Maskotką lotu był tym razem pawel1000, który dołączył swoje śmiercionośne sondy.. aaa i kto tu teraz współpracuje z "obcymi"? Ze swojej strony zwyczajowo pozdrawiam Jedi, znajomych i tych którym się chce. Szczególne pozdrowienia dla sąsia…

  • Gdzie Ty na te ekspedycje latasz, że Vajsa spotkałeś? A tak poważnie to gratuluję nie tyle zysku i ST, co trafienia w moment kiedy on jest onffline

  • Nic specjalnego, ale ja tu dzisiaj głównie dla pozdrowień. O tej porze zazwyczaj malinowy król bywa online, ale weekendy rządzą się swoimi prawami, zatem SzO. Zwyczajowo pozdrawiam tych, którym się chce latać i szukać. W szczególności dwóch natrętów, oni pewnie wiedzą, że to o nich mowa Oczywiście całe Jedi ze szczególnym wyróżnieniem Kiełbaski on też wie czemu Na koniec pozdrowienia dla Chudi. Bez obaw dotrzymam danego słowa. Dnia 03-10-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agre…

  • Cytat od pawel1000: „Chciałbym zauważyć przy okazji tego ST że straciłem mniej sond niż diakkon i b4el. Znaczy mam twardsze :p ” Wydało się po prostu, że grasz na kodach Standardowo jak na sojuszowy ACS to musiało pójść coś nie tak.. ale tego, że poleci za dużo, a nie za mało recków to się nie spodziewałem Kiełbaska jak na wejście w grę po urlopie, to nieźle Ci to wyszło. Gratulacje. Obrońcy odbudowy, chociaż jak widać sąsiedztwo natrętów tego nie ułatwia.

  • Szefo może Ty już zwolnij trochę, bo człowiek nie zdąży sond poderwać, a Ty już kolejne ST wstawiasz. Passa nie odpuszcza, nawet jak senność wygrywa z instynktem drapieżnika Gratuluję wyczucia czasu i celu.

  • Totalna obojętność panuje, a złom na pzetach buzyje. Ku pociesze gawiedzi, Krecik od agresora domaga się spowiedzi. Jedi po nocach nalewki chleje, a Twierdza w posadach się chwieje. Dajcie żyć innym Panowie i Panie, bo zostaniemy na pustostanie. Gratuluje! Obrońca niech się odbuduje, a ja biorę się i skanuje.

  • Cytat od pawel1000: „Witam narzekałem ostatnio że coś nic nie zezłomowałem... ” Tobie to radośnie upływa czas, od wiadomości w której pisałeś, że trzeba by coś trafić nie upłynęło nawet 12h Trzymam kciuki za to żeby passa Cie nie opuszczała, ale zostaw trochę dla innych. Gratki! Obrońcy życzę powrotu po urlopie.

  • Widzę przedmówcy niezmiennie mają jakieś analne fiksacje, a do tego problemy gastryczne z ulewającą żółcią. Usagi przeczytaj sobie post kolegi z sojuszu, puść teledysk i spuść powietrze, bo kolkę dostaniesz. W dobie kiedy większość jako szeryf wszechświata poluje na piratów, fajnie pooglądać ACS. Bo to większy wysiłek zebrać kilka osób i polecieć niż odświeżać pogląd przy starcie ekspedycji i doglądaniu jej wyniku. Gratuluję udanego polowania, ale zawiedziony jestem brakiem historyjki. Obrońcy ż…

  • Faktycznie obrońca należy do tych raczej pilnujących się, więc Facet gratuluję wyczucia i chęci do lotu Jak zobaczyłem złom to zastanawiałem się kto miał tyle szczęścia się tam wcisnąć. MordimerMadderin nie zasmerfił, więc życzę SzO.

  • bulcorz no bez takich żartów. Dzięki Tobie to ja robię fsy, bo na Twoje skany można czasem liczyć i przywracają do porządku A nieco poważniej gratuluję wytrwałości w szukaniu i niczego sobie zysku. Obrońca chyba nie pierwszy raz tutaj, więc życzę zacięcia przy odbudowie.

  • Jaki by nie był % i zysk to i tak to lepsze niż rw z 16 pozycji, wymaga odrobiny zaangażowania i inicjatywy. Lotników na tym uni garstka, więc cieszy fakt, że komuś się chce. Gratuluję i czekam na kolejne. Obrońcy równie wytrwałem odbudowy co dotychczas

  • Sąsiad całkiem przyjemny zysk nabiłeś, a przy tym czyścioch. Same plusy Widać nazbierane życzenia z niegdyś strąconych gwiazdek owocują teraz jako dobre farmy. Dzięki za pozdrowienia i trzymam kciuki za kolejne owocne polowania.

  • No co tu dużo pisać, gdyby nie wspólny tag sojuszu to strach by było trzymać obok Ciebie kolonie. A Ty dziwisz się, że ja zaraz po urlopie skanuję i latam. Szukam swojej okazji na to, co przeleci przez Twoje sidła i sieci watahy TO Wyzłomujecie całe uni i tacy rzemieślnicy jak ja muszą łowić płocie A tak poważnie to gratuluję, bo masz niebywałe zacięcie i przychylne gwiazdy. Tych ostatnich trochę spadło przy okazji tego starcia, więc czekam aż dalej będziesz śrubował top1 solo. Draśniętemu obroń…

  • Czy ja wiem, czy to tylko draśnięcie.. Riper to już podrapany jakby wpadł w jeżyny. pawel1000 dałbyś już chłopu spokój, bo nie będzie chciał wrócić z urlopu. Jakieś czasowe zawieszenie broni czy coś. Nie mniej jednak gratuluję i czekam na wisienkę na torcie.

  • Nie ma się co rozpisywać, spontaniczny lot po tym jak sprawdziłem, co kryje się pod minutkami u sąsiada na moonie. Sąsiadowi SzO, a dla chłopaków z Jedi oraz bywalców ST pozdrowienia Dnia 22-09-2020 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor b4el [JEDI] ________________________________________________ Pancernik 15.000 Pathfinder 20.000 _________________________________________ Obrońca Sn33zeR [G-NEM] ________________________________________________ Duży transporter 29.709 Recykler …

  • Cytat od pawel1000: „Jako że życzenia B4 są dla nas życzeniami o najwyższym priorytecie postanowiliśmy oczywiście to życzenie spełnić ” Hahaha skoro tak, to ja chyba sporządzę jakąś odręczną listę tych życzeń i będę dopominał się realizacji Jeszcze raz dzięki, że na mnie poczekaliście. Dobrze robi taki lot po urlopie i będzie okazja coś przetopić w stoczni. Ja zwyczajowo pozdrawiam sojuszników, znajomych i tych którym się jeszcze chce polować. Obrońcy życzę inwestycji i wykorzystania moona, któr…