Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 921-940 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Poleciało zapytanie: 1xFloty 4xEkonomia 50% złomu ze statków więcej pól

  • Kolejne Uni za pasem.... może być znowu szybkie. Pytanie czy ma być? Prędkość zapewne maks. x4.

  • Art

    Art - - Członkowie Teamu

    Post

    Zaimer....., nie powiem kopę lat :P Tytułem wstępu, mogę powiedzieć, że Twoje zapytanie jest na tyle rozbudowane i wielopłaszczyznowe, że nie będę w stanie do wszystkiego się odnieść. Albo z powodu braku zgody na ujawnienie informacji, bądź też z braku tychże informacji z racji pełnionej przeze mnie funkcji i niewystarczającej many, żeby takowe pozyskać. Niemniej jednak jest to zbiór pytań, na które chyba każdy ogarniety użytkownik, mający z firmą Gameforge dłuższy romans, chciałby znać odpowied…

  • Art

    Art - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Mari: „A co sądzisz o pomyślę wprowadzenia systemu osiągnięć do ogame? Chodzi o to, że z czasem za zrobienie serii osiągnięć można by było otrzymać różne tytuły lub też inne korzyści.” Pomysł jak najbardziej jest ok. W bliźniaczej grze Ikariam, jest on już 'częściowo' wprowadzony do gry. Zbieranie osiągnięć jest bardzo popularne w grach i uważam, że taka propozycja powinna trafić także do OGame. Zapytam przy okazji, czy coś takiego jest planowane.Cytat od Mari: „Kiedyś być może rozpiszę…

  • Art

    Art - - Członkowie Teamu

    Post

    Cytat od Shax: „W taki razie inaczej, jesteś tak zapracowany, że nie masz/miałeś czasu zaglądać do CT ?” Często po prostu zapominam o tym temacie :) Zwykle niewiele więcej da się tu napisać :P Cytat od Indestructible: „Wiewiórku! No właśnie, czo tu tak rzadko zaglądasz? :x” j.w Sklerozis, bądź też niska atrakcyjność tematu nie czyni z niego moim priorytetowym :PCytat od Indestructible: „Najlepszy element pracy w Teamach?” Praca z ludźmi i możliwość 'załatwiania' spraw dla nich :)Cytat od Indestr…

  • Zmiany zostały wprowadzone!

  • Dla lubiących cyferki: Głosów oddanych w ankiecie: 4144 Jaką formę mają mieć w przyszłości galaktyki i system słoneczny w Twoim uniwersum? 1) Obydwie w formie pierścieni 2493 (60%) 2) Tylko galaktyki w formie pierścieni 484 (12%) 3) Tylko systemy słoneczne w formie pierścieni  385 (9%) 4) Zachować dotychczasową formę (liniową) 782 (19%) Rozpiska szczegółowa board.pl.ogame.gameforge.com/i…a0f1e9807960a1b25204da945 Wasz OGame Team

  • Nowe Uni za pasem, z racji ostatniego universum jubileuszowego, tym razem nie mamy dużych szans na porównywalne prędkości Universum. Niemniej jednak są one bardziej grywalne niż zwykłe uni. Zatem zaproponowałem universum z ogólną prędkością x2. Wiem też, że na nowym Universum pojawi się opcja zakrzywionych układów i galaktyk.

  • Witajcie! OGame.pl w tym miesiącu kończy dekadę! 27 stycznia 2005 roku rozpoczęła się przygoda z OGame, która trwa aż do dziś. Z tej okazji chcielibyśmy ogłosić otwarcie jubileuszowego Universum Eridanus które będzie posiadało następującą konfigurację: - 5-krotna prędkość - szczątki ze zniszczonej floty stanowią 60% jej wartości - +25 więcej pól na planecie - po pomyślnym potwierdzeniu adresu e-mail, na konto zostanie przyznane 20.000 Antymaterii Otwarcie Universum zostało zaplanowane na 2 luteg…

  • Ogłoszenie w tej sprawie pojawi się już jutro :) Mogę nadmienić, że konifguracja została przyjęta.

  • @Pyroman: Otrzymałem po raz kolejny tą samą odpowiedź: Takie Universum nie jest obecnie planowane. Nic więcej. Zgodnie z tym co napisałem wyżej, poprosiłem o następującą konfigurację: prędkość x5, 60% złomu, więcej pól.

  • ryzykować brak ACS? Nie jestem przekonany. Historia pokazała, że jednak Uni z ACS utrzymują się dłużej niż bez niego. Flota x5? Oczywiście! Ostatnie takie Uni powstało ponad 2 lata temu - chciałbym wykorzystać ten fakt, bo prędko on nie nastąpi. Komu wadzą szybkie floty, bo nie będzie czasu wyjść do WC, to spasuje na tym uni. Wcześniejsze także mają podniesione prędkości. Więcej pól - tej opcji brakowało przez ostatnie Universa. Ilość złomu, tak jak wspomniałem, lepiej dla przyszłego połączenia …

  • Ekhm, ja tu chcę dać x5 na wsio :x z racji jubileuszu kolejnego takiego Uni nie ujrzymy szybko. Chodziło mi bardziej o dodatki. Widzę głosy o brak ACS, nie chciałbym powtarzać sytuacji z Universum, gdzie nagle pojawiły się głosy, żeby ACS przywracać :P Wolałbym go zostawić chociażby ze względu na późniejsze migracje. Szczątki z floty 50%, więcej pól na planetach co Wy na to?

  • Ok, czas nagli. Speed x5, jakieś dodatkowe sugestie? :P

  • Drodzy Gracze! Ze względu na zbliżającą się przerwę świąteczną uprzejmie informuję, że czas odpowiedzi na przesyłane do nas zgłoszenia ulegnie znacznemu wydłużeniu. Czas opracowywania zgłoszeń może wynieść minimum kilka dni. Sytuacja wróci do normy po 6 stycznia 2015 roku. Chciałbym w imieniu Teamu OGame.pl złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt i życzyć wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2015 roku. Wasz OGame Support Team

  • Raport z postępu prac

    Art - - Nowości

    Post

    Drodzy Gracze, Rok 2014 zbliża się ku końcowi, a w nadchodzącym 2015 czeka Was kilka interesujących rzeczy! Chcemy Wam przedstawić zwięzły raport o obecnym postępie prac nad najbardziej interesującymi Was kwestiami. Wersja 6.0.0: jest ona głównym celem, nad którym obecnie pracujemy. Faza rozwojowa cały czas skupia się nad poprawką wszystkich błędów i niedociągnięć jakie pojawiają się przy tej wersji. Niestety nie uda nam się wydać tej wersji przed końcem tego roku. Naszym celem jest wypuszczenie…

  • Cytat od Shax: „Art, czy w sztabie rozważa się wgl coś takiego ? Chociaż przez pierwsze hm, powiedzmy 3-4 miesiące. Albo chociaż bez kupna surki na początku przez owe 3 miesiące, już niech oficerowie zostaną. Czy mógłbyś ewentualnie rzucić taki pomysł ? ” Cytat od Redyplomowany2: „@Art, zdaje się, że nadchodzi 10 lat OGame. Okrągły jubileusz. Czy naprawdę z tej okazji GF nie może zrobić ukłonu w naszą stronę? Zaproponuj takie coś, bo czytając ten temat widzę, że grono osób na takie uni byłoby og…

  • Aktualizacja serwerów OGame

    Art - - Archiwum

    Post

    Witajcie! Jutro, tj. w czwartek o godzinie 10:00 wszystkie Universa OGame zostaną zrestartowane z powodu aktualizacji oprogramowania na serwerach. Z tego tytułu może się pojawić krótka przerwa w dostępności. Wasz OGame Support Team

  • Cytat od Munio_Uni 1: „Czy jest jeszcze kiedys szansa na x5 ?” Tak. Oczekuj Universum jubileuszowego w okolicach lutego.

  • Otrzymaliśmy zgłoszenia, że backup nie został ochroniony natychmiastową blokadą flot. Wg informacji jakie uzyskałem wystąpiła ponad 1,5h luka czasowa, która pozwoliła niektórym graczom na osiągnięcie korzyści i zniszczenie innych flot. Z tego tytułu poprosiliśmy o ponowne wgranie kopii zapasowej i zabezpieczenie jej (tak jak to zwykle bywa) natychmiastową blokadą flot.