Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 207.

  • Gratulacje obrony, oczywiście widzialem Twoja aktywke w 4g, oczywiscie widzialem kto moze podleciec ale bardziej bylo szykowane pod kontre, miałem 19 sekund od skanu, zawrocilem 1 flote, zawrocilem 2, a na 3 zlagowało. Cóż jakoś nie zatrybiłem że to Ty grasz na tym koncie. Czas odpocząć, to chyba najwiekszy prezent dla żonki! Dzięki Gratki ładnego podstawienia Jakostobedzie, prawie dobrze podstawiłeś Reszte zrobił los.

  • Gratki wyczekania i ubicia gada Dzięki za pozdrówki i lataj dalej bo fajnie się ogląda jak od zera osiągasz to co innym zajęło 100x tyle czasu i nieraz więcej Czyli niech moc będzie z Tobą

  • Gratulacje trafienia zejście z ufsa i obserwacja jak widać dały rade. % fajny mało spotykany w okolicy Jak ja teraz odbije sobie 100 baniek przepałów na obronce? SZO

  • Admirale, po udanym tankowaniu zapraszam na dyskusję o losach galaktyki. Słuchy niosą, że naukowcy rozpoczęli badania nad połączeniem nas z zupełnie nowym wszechświatem. Tym bardziej musimy szukać dalej dowódco, zarówno surowców jak i sojuszników - odparł Admirał. Tak jest, właśnie odebraliśmy sygnał o ciekawym bunkrze, ale straty będą duże. Jeżeli będzie z tego coś poza ważna informacją przekazaną potencjalnym sojusznikom, wyślijcie bezzałogowe, zredukować straty w ludziach do minimum. Akceptu…

  • Admirale to była owocna noc, piloci przypuszczalnie kontrowanych pancerników są zmęczeni, czy możemy wysłać ich na spoczynek? Tak, odparł dowódca. - Ależ Admirale, a co z najnowszym sygnałem? - Wysłać najszybszą dywizję, mają dolecieć nim dokończę butelkę Jacka. - Tak jest. Dnia 24-02-2019 01:41:22 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [ZLW] ________________________________________________ Krążownik 20.000 _________________________________________ Obrońca upsss ________________…

  • No twoim etapie to jeszcze kokosy! Krysia cieszy, dublecik i 2 miejsca na piedestale w 1 noc to tutaj rzadkość! Gromkie brawa

  • Gratulacje zaangażowania, to jak szybko zbudowałeś konto od zera zasługuje na brawa!

  • Nie wiem w jakim celu to tutaj stawało, a że nie ma nic innego ciekawego to lot boom. Obrońca pogratulował także SZO, może bardzie flotki niż nielatających gadżetów Pozdrowienia dla sojuszników, szczególnie tych najbardziej cisnących - Marysi i Carvezy, kapitana, zsrr, eko, darka, pijanego, guzika. Dnia 18-02-2019 08:14:15 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [ZLW] ________________________________________________ Bombowiec 82 Lekki myśliwiec 310.289 Krążownik 20.000 __________…

  • Gratulacje CerVezA , piękny pressing zapodałeś na aquariusie Jeszcze lepsze przywitanie A ja myślałem, że już wszystko zaorane i tylko zlotowa czeka na spakowanie Pakuj transportery, bo się zazieleni od przetopu Obrońcy SZO, do następnego!

  • Tyle przepałów było, że wypadało wreszcie zatankować Akcja pod okiem kolegi z góry [...], a nieproszone smieciarki, jak to smieciarki raz zbiorą raz nie Pozdro Wiewióry i znajomi! Oglądamy Dnia 11-02-2019 14:18:36 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [ZLW] ________________________________________________ Mały transporter 30.001 Ciężki myśliwiec 7.682 Pancernik 15.000 Krążownik 30.000 _________________________________________ Obrońca Dana White _________________________________…

  • Z cyklu w poszukiwaniu oazy na pustyni. Pozdrowienia dla wiewiórek i znajomych! Obrońcy ogłady i spokoju w realu. Pusherom mówimy stanowcze nie Dnia 10-02-2019 14:27:33 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [ZLW] ________________________________________________ Mały transporter 20.001 Ciężki myśliwiec 8.277 Pancernik 6.000 _________________________________________ Obrońca Renegade Nebula [SGU] ________________________________________________ Duży transporter 1.150 Lekki myśliwi…

  • Obrońca wiosłował co nieco, niech będzie na zdrowie i odbudowę! Z pozdrowieniami dla znajomych, sojuszu, a także aktywnych na uni i forum! Dnia 04-02-2019 18:12:08 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [ZLW] ________________________________________________ Pancernik 5.000 Mały transporter 15.000 _________________________________________ Obrońca Mery Popins [ZLOM] ________________________________________________ Mały transporter 1.035 Duży transporter 13.407 Recykler 34 Sonda sz…

  • Piękny przeskok z uni na uni brawo Ty Bern Cytat od Huwiszka: „Właśnie:)) poka poka, hehe spoczko:) Panowie Graty eleganckiego acsa, miło widzieć znajome mordeczki w takiej akcji:)ps. bERN nie zdemoluj tego uni jak Aqua kiedyś:) ” Do tej pory jest zdemolowane, w zasadzie pustynia

  • Pozdrawiam wszystkich zaglądających Obrońcy standardowy pakiecik, odbudować karawanę na pewno nie będzie problemem, surka też się zbierze Ładnie się pilnował pewnie coś wypadło ważniejszego od tego czasozjadacza Dnia 31-01-2019 23:22:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [ZLW] ________________________________________________ Krążownik 8.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Morello_Cherry [FAME] ____________________________________________…

  • Najpierw lot na moona, na prośbę zawrócony. Później skany i całość na planecie. Obrońcy zabrakło kilkanaście minut, szybkiej odbudowy i lepszych przeliczników A w kinie 1 cześć serialu "Krążki zbijają gąskę" Dnia 27-01-2019 01:29:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [ZLW] ________________________________________________ Krążownik 51.222 _________________________________________ Obrońca Merchant Deuterium [ZLOM] ________________________________________________ Duży transport…

  • Nawet na pustyni można znaleźć oazę Pozdro dla znajomych a obrońcy odbudowy i szybszego odbioru fsów Dnia 26-01-2019 21:33:11 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Atomic [ZLW] ________________________________________________ Pancernik 10.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca CEZAR [NMS] ________________________________________________ Duży transporter 1.609 Lekki myśliwiec 115 Ciężki myśliwiec 1.064 Krążownik 4.034 Okręt wojenny 5 Recykler 637 Sond…

  • Lot na aktywce, nie wnikam ale jak widać było warto. Niestety przez to nie poleciałem na innego moona gdzie stało 4k recków, a kolega lognał 3 sec po starciu i wszystko zwiosłował cursing.png Także tutaj od razu temat dla (ciach!) który loguje sie raz na jakis czas i jak jakis partyzant probuje w 10 minut ubić moją flote - Ty na mnie straciłeś 300 baniek, ja na tym tutaj koledze 400 i co? Płakał nie będę zostawie to tobie freak.gif A tak wogóle to pozdrowienia dla całego aqariusa ! Obrońcy grat…

  • Gratki Clemenso, tym większe, że tego dnia goscia skanowałem 2 razy i nie było. Poleciał gesiami na planete bez moona, mimo iz kilka ich ma, kolejny desperat

  • Pięknie pięknie kolege Isildura złapać to naprawdę dobry wyczyn Jeszcze jak się do Ciebie odezwie to już wogóle kozak będziesz. Ja już trafiłem 2 razy gdzies pewnie na 100 lotów, ale jeszcze słowa nie usłyszałem

  • Szalejesz szalejesz gratki!