Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 881-900 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • @hasseu1 nie

  • @luohan a nie pomyślałeś, że to nie oni się ociągają, a my biegniemy? Top 1 jedzie na 15tkach, top 2 farmi pół dnia. Wydaje mi się, że to jest definicja wybiegania przed szereg, a nie ociągania się reszty grupy

  • @luohan ale rozumiesz, że ja i top 2 mamy dwa razy więcej pkt niż top 3, prawda? Więc przez "wybryki" top 1 i top 2 chcesz karać całą resztę uniwersum Podział uni ze względu na punkty top 1 jest chyba nawet gorszy od zmiany prędkości flot @FILU poza czyim zasięgiem jest @ciap? Jak ktoś gra z głową to dystans skraca, zamiast zwiększać

  • @ackra nie przypuszczaj, tylko twórz kalkulator Quantum będzie miało najwięcej graczy po łączeniu. Nawet jeśli pozostałe uniwersa z grupy miałyby zbojkotować fuzję, to najwięcej kont będzie na u68, a w drugiej kolejności na Quantum. W przypadku normalnego łączenia bez cyrków, na Quantum trafi 5,3% kont, które nie kliknęły przenosin. Bojkot pojedynczych graczy nie zmieni tych szans. Bojkot większej grupy zmieni szanse raptem o 2-3% ze względu na ilość nieaktywnych kont, których jest aż 26k @thome…

  • @Mari będziesz miał 4 godziny na wybór. O 3:00 nad ranem pojawi się okienko dla wszystkich, którzy mają dwa konta: Wybierz konto, na którym będziesz chciał grać: X Y Na drugie konto mamy już chętnego ukraińca. W przypadku nieokreślenia się w czasie, Gameforge 4D GmbH zastrzega sobie prawo do obsadzenia obu kont ukraińcami.

  • UniFusion

    Starrk - - DiD Nekkar

    Post

    @FILU więc dlaczego nie wyciągnąć ręki? Dać Nekkarowi możliwość przejścia na u68, ale nie kasować go po zakończonej fuzji. Kto będzie chciał się zgodzić na x1/7, ten przejdzie. Kto twardo zostanie przy x1/x1, ten zostanie. Sam gram głównie dla siebie i nie robi mi większej różnicy, czy na moim uni grają 3 osoby czy 3000. I wiem, że na Nekkarze też są gracze, którzy klikają dla siebie i to UF po nich spływa jak po kaczce. W proponowany przeze mnie sposób, załoga będzie mogła ewakuować się z tonąc…

  • Gracze pokroju @Majs zamiast pitolić, powinni walczyć o jakieś pośrednie rozwiązanie. Ah. Zapomniałem.. Pośrednie rozwiązanie dla niezadowolonej topki już istnieje: Nie, nie napiszę "skasujcie konta", tylko dam cytat z postu Artai wzbogacę go w pogrubienie i pokolorowanie dla osób mających problem z czytaniem ze zrozumieniem: Cytat: „Konta, które nie wybiorą serwera docelowego w fazie wyboru, zostaną automatycznie przeniesione na losowy serwer docelowy (w zależności od zapełnienia serwerów) ” Dl…

  • @Mysia parę uwag 1. Nie rzucaj cyframi bez dokładnych wyliczeń, bo @ciap przy użyciu swojej strony udowodni Ci, że wcale 90% graczy z Xalynth nie poszło na urlopy 2. Fuzja międzynarodowa jest niemożliwa (chociaż sam uważam, że byłoby to najlepsze rozwiązanie) ze względu na jakieś różnice w strukturze Teamu poszczególnych społeczności. Dopóki GF nie ujednolici teamu i zasad, póty nie ma mowy o międzynarodowym uf. 3. Sam się zgadzam z twierdzeniem, że ta fuzja jest niesprawiedliwa, ale... Nie są t…

  • UniFusion

    Starrk - - DiD Nekkar

    Post

    Nie gram tu, ale zabijanie ostatniego x1/x1 jest co najmniej... strzałem w stopę. To już lepiej zostawić uniwersum jako relikt prawdziwego OGame bez łączenia, niżeli wrzucać je do większego speedu eko Takie moje zdanie

  • Cytat od ciap: „(Ukryta treść) ” Nie, nie liczysz źle. Liczysz co innego Nie mam zamiaru się kłócić. Poprosiłem Cię o znalezienie wad i rzeczywiście je znalazłaś. Zasadnicze pytanie brzmi: co jest mniejszym złem? Wrzucić napuchnięte konta do reszty napuchniętych kont, czy też pozwolić im zostać w oceanie narybku. Powrócę do wniosku z moich obliczeń: Polaris i Quoar mają mniejszą stratę do Libry i jej grupy niż mają przewagę nad Yildun i jego grupą. Porównywanie udziału poszczególnych uniwersów w…

  • @Art bardzo proszę w wolnej chwili zerknij na propozycję uśrednienia grup 3 i 4

  • @ackra Wasat nie będzie płakał, bo osiągnął swój cel. Wybronił się przed fuzją z ogromnym Draco ostatnim razem, a darowany im czas bardzo dobrze wykorzytał. Obecnie Wasat jest najsilniejszym uniwersum x2. Także Wasat wchodzi do gry z pokerem w dłoni.

  • @Art skoro chcieliście podzielić sprawiedliwie, to bardzo proszę o rzucenie okiem na niniejsze wyliczenia, które uśredniają koszyki numer 3 i 4 Z początku chciałem przenieść tylko uniwersum Quoar, ale jak zacząłem liczyć, to cyfry jednoznacznie wskazują również na uniwersum Polaris. Różnice punktowe w odniesieniu dla uniwersum docelowego aktualnej grupy numer 4: (Ukryta treść) Wnioski dla obecnej grupy 4: - Pod względem punktów top 1, od reszty znacząco odstają uniwersa: Yakini, Polaris, Quoar -…

  • @Art zastanawia mnie, co braliście pod uwagę, tworząc te grupy Bo Koszyk nr 3 mógłby być wzbogacony o Quaoar. To uni jako jedyne z x2/5 nie odstaje od D+W+L, a w ten sposób zamiast martwego połączenia Draco, Wasat i Libry mielibyśmy czwartego oponenta. W tej sytuacji też wyrównałyby się szanse dla Koszyka numer 4, z którego zabralibyśmy rekina, a i tak by pozostało 6 innych uniwersów. Moim zdaniem lepiej to brzmi, niż 3 uni w jednym koszyku i 7 w drugim

  • @szpic no ja tak zrobiłem, jak do Quantum szedł Fornax czy tam Elka - różnica punktów robi jeszcze większą różnicę w przypadku speed uni, no ale... zaraz znajdą się tacy, którzy stwierdzą, że lepiej tak łączyć niż w ogóle

  • @Arsey uzupełniając wypowiedź @Ruda - tak, może się zdarzyć, że jeśli konto z Nusakan nie kliknie "przenieś" to trafi do koszyka z Yildun. Dlatego wcześniej opisałem, że topce speed bardzo się opłaca nie klikać przeniesienia. E: @Arsey czytając ze zrozumieniem wiedziałbyś, że żadne uniwersum nie ma faktycznego, świadomego wyboru

  • Cytat od ciap: „Cytat od Starrk: „@ciap czego się doczekaliśmy? ” Nadchodzi Fuzja Universów! "Konta, które nie wybiorą serwera docelowego w fazie wyboru, zostaną automatycznie przerzucone na losowy serwer docelowy (w zależności od zapełnienia serwerów)" Super zmiana! ” Szkoda, że Libra jest docelowa... Tak to ja bym poczekał i zobaczył, co dla mnie planuje OGame Miałbym 25% szans na kasację konta - Virgo/Quantum 12,5% szans na uni nudne jak flaki z olejem - 68 12,5% szans na brak większych zmian…

  • @ciap czego się doczekaliśmy?

  • Można pomyśleć

  • @FILU jak ja bym to zrobił? Zacytuję samego siebie, bo najwidoczniej czytasz tylko wybiórczo, po czym zadajesz pytanie, na które już padła odpowiedź: Cytat: „Dlatego zamiast ożywiać pacjenta w stanie agonalnym, lepiej go po prostu dobić - wyjdzie na dobre wszystkim ”