Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 41-60 z 869.

  • Regularność popłaca oby częściej takie zyski

  • Hamer zadziwiasz i kosisz oby częściej w tym dziale po właściwej stronie

  • Niewiele z konta Fatala zostało a Ty jeszcze wycisnąłeś nice

  • Noooo i to jest konkret zysk chcemy więcej i częściej a nie raz na miesiąc

  • warto pilnować doku Graty

  • Powoli do przodu. Jak są takie zyski jak tu to mnie przynajmniej nie zawstydzasz

  • Jendro to bardzo aktywny gracz także podwójne graty mi się chyba nigdy nie udało go wywieźć

  • Zapomniane pionki - jakby coś zebrały z pz to na pewno obrońca by o nich pamiętał Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych Dnia 09-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Koloc [P N] ________________________________________________ Pancernik 50.000 _________________________________________ Obrońca Dziadzia komornik [3 X] ________________________________________________ Reaper 69 Pathfinder 46.196 Wyrzutnia rakiet 11.922 Mała powłoka ochronna 1 ________________________________________…

  • Taki mały farming mogliby już zmienić te progi...Pozdrowienia dla sojuszu i znajomych pn4life.jpg Dnia 09-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Koloc [P N] ________________________________________________ Pancernik 100.000 Pathfinder 30.000 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Imperator ________________________________________________ Duży transporter 50.000 Gwiazda Śmierci 1 Wyrzutnia rakiet 16.000 Lekkie działo laserowe 10.000 Ciężkie działo l…

  • Gonisz i to skutecznie

  • Muszę podziękować Boćkowi za pomoc przy rw A teraz na poważnie. Soczek kiedyś mnie wyfarmił na tych koordach. Wiedział, że mam więcej floty niż na skanie, wiedział też, że może sporo u mnie zarobić Zaryzykował i tym razem się nie opłaciło a moim fartem udało mi się zarobić sporo surki. Mam swoje PB wyszło nawet top 3 solo i to w obronie tym razem ja wypiłem soczek Pozdrowienia dla wszystkich sojuszników i znajomych. To mam kończyć czy dalej walczyć z 16 pozycją? PS. Kupię DEX pn4life.jpg Dnia 10…

  • Co to ma byc? Jawna niesprawiedliwość...A raczej właściwy człowiek na właściwym koncie Czekam na codzienny taki widok

  • Może obrońca się kiedyś nauczy...SZO Dnia 05-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Koloc [P N] ________________________________________________ Pancernik 111.111 _________________________________________ Obrońca mariozly [DSOP] ________________________________________________ Mały transporter 18.007 Duży transporter 4.366 Lekki myśliwiec 31.254 Ciężki myśliwiec 8.244 Krążownik 3.450 Okręt wojenny 1.454 Statek kolonizacyjny 13 Sonda szpiegowska 10.134 Bombowiec 1.487 Satelita sł…

  • Na nic lepszego mnie nie stać walki z pozycją 16 ciąg dalszy... Dnia 06-05-2020 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Koloc [P N] ________________________________________________ Recykler 1 Lekki myśliwiec 5.294.349 Ciężki myśliwiec 45.872 Krążownik 39.457 Okręt wojenny 7.117 Pancernik 962.439 Bombowiec 6.254 Niszczyciel 4.178 Reaper 1.976 Pathfinder 174.301 _________________________________________ Obrońca skorpion22 ________________________________________________ Duży transporter 35…

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Koloc - - DiD U68

    Post

    Pionier 501.236 - Gracz PIS do Fon(ph) - ze skana nie wiem czy nie lepiej wpisać Gruby xD

  • Wersja 7.2.1 pl6 Czwartek, 16:21+4 Witajcie! Dziś na nasze serwery ok. godziny 16:45 trafi hotfix poprawiający wyświetlanie ilości surowców we wiadomościach z rynku. ---------------------------------------------------- Chyba coś nie wyszło ART...u mnie tylko sprzedaże są wyświetlane poprawnie, natomiast każde kupno w wiadomości zawiera tylko i wyłącznie zielony przycisk odbierz. Mało tego nie da się szybko odebrać kilku zakupów pod rząd bo wyskakuje błąd. Trzeba odświeżyć i dopiero odbierać dale…

  • Oszust pierwszej wody...o ile mnie pamięć nie myli to nie widzialem nigdy zostawionej floty u Aleks...Ty jesteś takie dziecko szczęścia to idź zagraj w totolotka Graty

  • Rekordy Uniwersum 68 (2020-12-31)

    Koloc - - DiD U68

    Post

    Wynik ekspedycji 28.04.2020 16:34:53 Od: dowódca floty Odkryliśmy niesamowity cmentarz statków kosmicznych. Kilku technikom z ekspedycji udało się uruchomić niektóre statki i dołączyć do floty. Następujące statki dołączyły do floty: Pancernik: 468 Rozpruwacz: 59 Okręt wojenny: 3 Ciężki myśliwiec: 24 Lekki myśliwiec: 5 Duży transporter: 1 Wynik ekspedycji 29.04.2020 09:51:23 Od: dowódca floty Odkryliśmy planetę z resztkami cywilizacji. Na orbicie znajduje się olbrzymi port kosmiczny. Kilku techni…

  • Sobieski się ostatnio fest dobrze pilnował, także to musiał być wypadek przy pracy Pozdro dla obrońcy i graty dla Misia

  • Czas wrócić do częstszego skanowania bo ostatnio 16 nie dopisuje :((