Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 355.

  • Ogólnie jak już trochę gracie w ogame to powinniście być przyzwyczajeni, że z każdą nową wersją dostajemy kilka bugów w ogóle nie związanych z tym co zmieniali. Widać doskonale jaki burdello panuje w kodzie i jakie gf ma podejście do gry

  • Dex czy to ty??? Przerabianie top1 na farme zawsze cieszy czekamy na kolejne aby tylko król doku wyciągnie zabawki ze spawalni Ekipie złomującej gratki a obrońcy SzO SzO SzO i jeszcze raz dobranoc

  • rynek

    Dobrygracz - - Błędy w grze

    Post

    To nie jest angielski support, że będą ci rekompensować straty. Wczoraj przeczytałem o tym jak gość testował buga z RW, odpisał mu ktoś z teamu żeby napisał ticket to mu zwrócą cała flotę która stracił w testach a była to śmieszna ilość sond szpiegowskich u nas jest to nie do pomyślenia no chyba że zawsze ładnie wyrażasz się o polskim teamie to istnieje duża szansa że coś tam ci zwrócą ALE jeżeli krytykujesz ich pracę to żadnej rekompensaty nie dostaniesz a ten bug już jest od dawna, tutaj zosta…

  • Cytat od Niezniszczalny^: „Cytat od chlebektostowy: „Szanowny panie Art znajomy operator opowiedział mi o państwa planach związanych z fuzją która ma nastąpić. Proszę nie róbcie graczom krzywdy i nie łączciie uniwersów z różnymi parametrami !!! Gra ktoś sobie na speedzie floty x2 łączycie taki serwer z x3 i co wtedy?? jaki finalnie będzie speed? Czy dacie x2 czy x3 i tak jakaś grupa graczy zostanie ukarana a jak jedni i drudzy będą chcieli aby została ta sama prędkość floty co na ich wcześniejsz…

  • Cytat od Art: „nie oznacza, że plan który wstępnie opracowaliśmy będzie ostatecznie przyjęty. Nawet jeśli, to przy każdej fuzji któreś Universum będzie poszkodowane. Wynika to z różnych dynamik rozwoju na każdym z nich, różnych konfiguracji. Naszym zamiarem jest konsolidacja opustoszałych Universów, przy uwzględnieniu szeregu warunków, które naszym zdaniem utrzymają w miarę stabilną i zrównoważoną rozgrywkę na serwerze docelowym. ” EEEE... czyli zakładacie opcje łączenia uni z speed floty x2 z n…

  • Czy po spaleniu moona widać flotę na fali czy znowu po wprowadzeniu ostatniej wersji to zepsuli? Jaki tam jest bałagan w kodzie, że psują takie rzeczy jak powrót floty nie dotykając tego ........ W sumie jutro kolejna wersja to trzeba będzie powtórzyć testy bo może akurat się samo przez przypadek naprawi

  • Kolejny top1 co nie potrafi obsługiwać trashsima i gra bfs? Na Wezn też takiego artystę mieliśmy i skończył podobnie no cóż, jak to pisał klasyk ładnie siadło czekamy na więcej

  • Jak to chari pisał "konto sprzedane to konto zezłomowane" ale tak czy siak gratki się należą

  • Cytat od Zlomek_Mistrz: „Jest taki fajny skecz Kabaretu Skeczów Męczących pt. "Wieczór kawalerski" gdzie Śliski mówi do Klaka i Eryka: " Ja się nie dziwię, że wy tak zawsze razem, wam IQ starcza tylko na oddychanie. Normalnie stoi wdech i wydech. Większa inteligencją wykazuje sie dżdżownica chociaż i tam nie wiadomo gdzie głowa a gdzie dupa" I tak nie wiem czemu ale ten tekst skojarzył mi się z wami Dobrymigraczami i innymi czubkami Standardowo, że urlop. Wystraszylem się Dobry Twoich 6 fal gs c…

  • Cytat od Farnah: „I mowi ten co klonowal surki i floty bahahaha jak tam wasza masza dalej dupe ratuje?? Aaa przepraszam obrazila sie na was pewien sojusznik odwas mial racje co do was..... Dno i wodorosty... ” To że z polskiego jesteś noga to wszyscy wiemy ale może nas w końcu zaskoczysz i pokażesz, że chociaż z matmy coś ogarniasz. Jak już chcesz mnie o coś oskarżać to bierz grzecznie kalkulator a jak nie to liczydło, na forum masz prawie wszystkie starcia, zlicz sobie ile surowca jestem na plu…

  • Cytat od Zlomek_Mistrz: „@Dobrygracz i ty @.:czubulus:. Idziecie z łaski swojej sprawdzić czy was nie ma po drugiej stronie monitora a najlepiej pogadajcie sobie sami ze soba i poszukajcie teori spiskowych w swoim gronie "kółka wzajemnej adoracji" czy "innej ekipy mocnego pierdykniecia". P.s. prosze moda o wyczyszczenie tematu ze zbędnego off topu. ” A co to się stało, że dzisiaj już urlop?? Przecież ci moony nie pospadały, zabrakło puszkont? Buhehehe, a chociaż ktoś inny siedzi na tym koncie cz…

  • Hmmmm... że też ci się chce ryzykować dla takich groszy ale to nie moja sprawa. Oczywiście jak zrobisz FS to na nastepny dzień ciach ciach jakieś puszkonto musi spaść już to gdzieś kiedyś widziałem xD gratki gratki gratki nawet nie będę tego zgłaszał bo i tak GO nie mamy a nim SGO sie tym zajmie to i tak będzie po logach, udanego przetopu!

  • Tak tak lataj lmami a później jak ci zassa 5kk lub więcej to odbuduj, życzę powodzenia. OW sie nie lata bo wiecej przynoszą strat niż zysku. Ogólnie nie polecam mieszania statków i zabawy "dwie fale ow, dwie lm, dwie pc, dwie krk" bo jak dostaniesz sensowne RW na PC to sie bedziesz zapewne cieszył ALE jak ci zacznie sypać rw np na OW gdzie wyciągaja o wiele mniejszy zysk niż PC (zwłaszcza vs obcy) i czarny mudzin zassa ci pancerniki to już nie będzie tak kolorowo. Lataj jednym typem statku (najl…

  • Error 404

    Dobrygracz - - Błędy w grze

    Post

    Cytat od Qnick: „Cytat od Dobrygracz: „Nową wersje wrzucają, na angielskim forum jest info, po paru minutach powinno zacząć działać. ” Dzięki za info, szkoda że Nasz translator nie działa... ” No niestety od jakiegoś czasu są straszne opóźnienia z wrzucaniem info albo nie robią tego w ogóle albo dopiero po fakcie... dlatego polecam zaglądać na angielskie forum tam zawsze jest wszystko na bieżąco

  • Error 404

    Dobrygracz - - Błędy w grze

    Post

    Nową wersje wrzucają, na angielskim forum jest info, po paru minutach powinno zacząć działać.

  • Miałem pisać, że pomysłodawca powinien również dostać bana żeby wybić mu z główki na przyszłość takie zagrywki (bo wczoraj nie miał) ale widzę, że team mnie uprzedził i bardzo dobrze, udanego odpoczynku. Majcherkowi wytrwałości w odbudowie satelit też mieliśmy takiego miglanca na wezn, znam ten ból nawet 10 sond na planecie było zagrożone

  • Jest jakaś szansa na przeciek taki jak w przypadku wersji 7.x? przynajmniej wiedzieliśmy czego się spodziewać i nad czym dokładnie pracujecie w obecnej sytuacji wystarczy tabela z rozpiską jakie uni będą razem i jakie parametry przewidujecie

  • Fajnie się tu bawicie tak z czystej ciekawości jakie jest stanowisko teamu? nie żebym coś takiego kombinował ze swoimi partnerami handlowymi zwykła ciekawość

  • Cytat od .:czubulus:.: „Za pukanie Go to wiesz jakie nagrody dają. ” to Paul udanego odpoczynku a tak na poważnie gratki starcia i następnym razem pisz jak gdzieś blisko to się chociaż śmieciarki przewietrzą

  • Cytat od Kratos: „Ale zysk, gratulacje W sumie to nie wiele zostało flot godnych uwagi do zezłomowania Chyba trzeba zacząć grać ufs ” Miałeś grać UFS a nie GFS no nie gadaj że napisałeś ticketa zeby ci perma przykleili.