Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 61-80 z 355.

  • Cytat od Apofis: „Ja już jestem przygotowany na fuzję. Zakładam najgorsze a wiem jak wyglądały wcześniejsze. Tylko ciekawi mnie przypuszczalny termin tej fuzji. @Art coś na ten temat możesz zdradzić w okolicy czego mamy celować? wrzesień- październik? na święta czy po nowym roku? ” Kończą szlifować niderlandy więc jeżeli 7 września zamykają możliwość wyboru uni i po paru dniach wszyscy się przeniosą bez żadnych problemów i przy okazji niczego nie zgubią jak to było z punktami honoru to aby patrz…

  • Cytat od Art: „Wciąż czekamy na pomyślne wieści z fuzji w Holandii. ” Ok ale listę serwerów które będą ze sobą łączone macie już od ponad 2 miesięcy opracowaną czy ile to minęło od infa że będziecie łączyć serwery z różnymi prędkościami floty. Chyba nic się nie stanie jak ją nam udostępnicie te kilka dni wcześniej ? Skoro część graczy i tak już wie...

  • Dopalacz - Prędkości Flot

    Dobrygracz - - Gra

    Post

    Cytat od Starrk: „Cytat od Dobrygracz: „jesteś kozakiem w pkt to idziesz gdzie chcesz i robisz co chcesz ” Raczej zostajesz samemu na wymarłym uniwersum, bo nie możesz iść samowolnie na inne uni, jeśli znajdziesz się tam w top20. ” No to chyba mamy różne info bo ja otrzymałem informację, że jak jesteś top20 ogame.world możesz skakać gdzie chcesz a jedynym ograniczeniem jest zawartość twojego portfela, stąd tez pretensje graczy na innych forach że topowi gracze będą skakać po różnych uni i łykać …

  • Pozdro KNR! Dnia 02-09-2020 23:13:57 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Dobrygracz [KNR] ________________________________________________ Pancernik 400.000 _________________________________________ Obrońca Freemann ________________________________________________ Duży transporter 165.000 Krążownik 1.881 Okręt wojenny 650 Recykler 13 Sonda szpiegowska 94 Satelita słoneczny 7 Gwiazda Śmierci 90 Pancernik 84 Wyrzutnia rakiet 17 Lekkie działo laserowe 2 Ciężkie działo laserowe 3 Działo …

  • Dopalacz - Prędkości Flot

    Dobrygracz - - Gra

    Post

    Ogólnie nie rozumiem tych przepychanek, gdyby ktoś 5-10 lat temu wam powiedział że w 2020 roku będzie się złomować piratów i zbierać 20% złomu to byście kaftan na taką osobę szykowali, GF ma wprawę w zamykaniu serwerów a przed tym chcą wyciągnąć jak najwięcej kasy. Dostaliśmy klasy, wchodzi właśnie przedmiot umożliwiający migrację między wszystkimi uni jeżeli jesteś kozakiem w pkt to idziesz gdzie chcesz i robisz co chcesz więc aby patrzeć jak wejdzie do gry dopalacz floty. Serio mnie w ogame ju…

  • FS na własnego moona

    Dobrygracz - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Randomowe pytania: „Cytat od Ruda: „Polecam > FAQ: Falanga czujników - co widać a czego nie - od a do z ” Cytat od Dobrygracz: „board.pl.ogame.gameforge.com/i…87-a-czego-nie-od-a-do-z/ tu sobie poczytaj co widać na fali a co nie. ” Cytat od .-= L: „FLOTA DOCEL: - PLANETA A --> KSIĘŻYC B -:- misja: STACJONUJ -> NIE WIDZI OPCJA ZAWRO: - PLANETA A --> KSIĘŻYC B -:- misja: STACJONUJ -> NIE WIDZI FLOTA DOCEL: - KSIĘŻYC A --> KSIĘŻYC B -:- misja: STACJONUJ -> NIE WIDZI OPCJA ZAWRO: - KSIĘŻYC …

  • FS na własnego moona

    Dobrygracz - - Zadawanie pytań

    Post

    Cytat od Randomowe pytania: „Cytat od Ruda: „Misję stacjonuj możesz zlecić tylko na swojego moona. ” No ale jak cofnę flotę to będzie widoczna na falangach czy nie? ” Jak ci spadnie moon to będzie widoczna (przy misji zatrzymaj), zresztą to nie jest żaden problem wyliczyć flotę patrząc na czas jej zawrócenia, jeżeli masz śmieci to nie musisz się przejmować no chyba że komuś podpadłeś to lataj sobie na stacjonuj zawsze agresor musi poświęcić czas na klikanie falangi do momentu zawrócenia floty (j…

  • Cytat od CzarnyPan: „Czy ja dobrze widzę że holenderskie uni 107 ma prędkość flot x4 i łączą je z uni 3 które ma x1 a po fuzji będą miały x2? To są jakieś jaja, proponowałbym podyskutować u nas jakie uni gdzie by mogło iść żby było w miarę sprawiedliwie i potem niech Art zaniesie nasze sugestie, zanim będzie za późno, zakładam że po niderlandach, fuzję otrzymają kolejne kraje i do konca roku Polska też. ” grupa pierwsza x4 x2 x2 docelowe x1 finalnie x2 alternatywa x6 grupa druga x3 x4 docelowe x…

  • Cytat od Apofis: „Cytat od cokolwiek: „prawdzić na własnej skórze jak wygląda proces fuzji w tym roku ” Proces fuzji jest zawsze taki sam, ale mnie chodzi o to kiedy u nas będzie, jakie u nas będą prędkości itd. a nie gdzieś tam.Jedynie można sprawdzić ile transfer będzie kosztował i tyle. Ale pewnie sporo więc to nie ma aż takiego znaczenia. Konkrety kiedy u nas na jakich zasadach, przypuszczalny termin a reszta nie istotna. ” Info będzie jak Niderlandy przejdą pomyślnie testy bo robią za króli…

  • Cytat od cokolwiek: „Cytat od Dobrygracz: „Cytat od cokolwiek: „@Midam Konta mające kupioną anty nie mogą się skasować, bo wtedy GF musi oddać owo anty w postaci kuponu anty. I pewnie nie chodzi nawet o kwestie techniczne - co księgowe. Dopóki konto gra - to stan ksiąg finansowych jest zerowy. A w momencie, gdy generowany jest kupon na anty - to w księgach finansowych powinno to zostać zaksięgowane jako minus (storno czarne najpewniej - czyli jako WYPŁATA). Ew. jako rezerwa finansowa na innym ko…

  • Cytat od cokolwiek: „@Midam Konta mające kupioną anty nie mogą się skasować, bo wtedy GF musi oddać owo anty w postaci kuponu anty. I pewnie nie chodzi nawet o kwestie techniczne - co księgowe. Dopóki konto gra - to stan ksiąg finansowych jest zerowy. A w momencie, gdy generowany jest kupon na anty - to w księgach finansowych powinno to zostać zaksięgowane jako minus (storno czarne najpewniej - czyli jako WYPŁATA). Ew. jako rezerwa finansowa na innym koncie. W każdym razie wpływa to na zyski fin…

  • Cytat od Sobieski: „po co fuzja skoro większość puszcza flotę na piratów Czy to na Taurusie czy Wezn, bez różnicy moim zdaniem ” A na co mamy puszczać na Wezn skoro wielka opozycja ze zjednoczonego oberonu była kozakami tylko do momentu jak mieli przewagę a gdy się szansę wyrównały to nagle wszyscy na U? u nas nie ma graczy pokroju dexa którzy farmią białych po 3kk zysku bo to przecież darmowy surowiec.

  • Cytat od Kattz: „Panowie mam jeszcze jedno pytanie- jak odkopałem konto z kilkoma darmowymi relokacjami jaki najlepszy schemat kolonizacji 15 3 -> 15 czy bez znaczenia np 8 -> 15? rozumiem, że im cieplejsza planeta tym po przenosinach będzie bliżej -130 czy to nie jest aż taka znacząca różnica? ” 8->15, a co do temp nie wiem skąd takie info wziąłeś ale jest ono nieprawdziwe. Za każdym razem gdy przenosisz planetę temperatura wybierana jest losowo z określonego przedziału, nie ma czegoś takiego ż…

  • W tym straciu również masz błąd nie ma takiego gracza krystian na wezn tylko Oddam Priv. Nawet ST nie potrafisz poprawie wstawić gdzie ogotcha za ciebie wszystko generuje....... 11/08/20 Krystian Oddam Priv

  • Cytat od krysteketsyrk: „Devastator jak na razie to tylko Ty masz takie chore przypuszczenia a nawet jesteś tego pewien. A skoro każdy ślepy matoł to wie to gratuluje, w końcu określiłeś siebie jak należy Ps. Brawo Krystian ładnie go trafiłeś ” Każde ST krystiana(jak i całej waszej bandy) stoi pod znakiem zapytania bo umiejętności to nie ma żadnych jeżeli chodzi o latanie flota, juz na draco jak miałem 1kk pkt więcej od niego o ogame wiedziałem. Niżej tylko potwierdzenie tego o czym mówię: Nie m…

  • Jak do grudnia nie będzie fuzji to się możecie zacząć martwić

  • znikajaca flota

    Dobrygracz - - Błędy w grze

    Post

    Te lagi są "normalne" ogólnie coś takiego jest niedopuszczalne ale w ogame to norma. Musisz się przyzwyczaić, na pocieszenie mogę tylko powiedzieć że nie jesteś jedyny, lagi floty, lagi z raportami szpiegowskimi itp. Najdłuższy lag jaki miałem to do 15 minut po tym statki można normalnie wybrać i dalej wysłać a tak to musisz obserwować ich ruch w zakładce ruchu flot

  • Cytat od cokolwiek: „Ja tylko dodam co do uni - większość uni będzie dobra - jedyne czego musisz unikać to złom z obrony. Przy braku zlomu za niszczenie obrony masz szansę się mniej czy bardziej zabunkrować i mieć spokój większy. ” Nie zgodzę się z tym co wypisujesz, Jeżeli trafi na takiego gracza jak dex ex top1 Wezn (nie mieliśmy debrisu z obrony) to dla niego nie miało znaczenia jaka jest obrona, jeżeli było kilka milionów zysku to leciał bez opamiętania nawet jeżeli ma to być tylko kryształ …

  • Przetestowałem to właśnie ze znajomym miałem na planecie 480 wyrzutni rakiet, wleciał we mnie 6 razy. W każdym RW non stop miałem te 480 wyrzutni a w praktyce po czwartym wlocie nie miałem już ani jednej. Za każdym razem odbudowywała się inna liczba wyrzutni. 3974c889fae3d.png 4744d79a6d823.png 7a0a1a3a07478.png itd. Po 6 wlotach powinienem mieć jakieś 50 wyrzutni a w praktyce pewnie jest tak, że obrona która się nie naprawiła za każdym razem jest odejmowana czyli jak miałem 480 wyrzutni to odję…

  • board.pl.ogame.gameforge.com/i…kazuje-ca%C5%82ej-obrony/ Jest już taki temat.