Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 599.

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Elkanen: „Chcesz powiedziec, ze pojemnosc flotowa tych odkrywcow siega 1.000.000.000.000 i wiecej jednostek? ” Co jakiś czas są złomowani. ” Ale zyski widocznie maja skoro oplaca im sie farmic na taka skale. imgur.com/TPuPSRI I nie widac by spieszno bylo z przetapianiem...

  • Cytat od bocieek: „A to że już nie idzie skontrować czy pokombinować z kontrą czy akcją przeciwko odkrywcy to już takie teorie wygłaszają farmy. Sorry Winnetou, masz jakieś pojęcie o mechanice gry to możesz wszystko... ” Wyjasnij mi sherlocku co sie dzieje z tymi setkami miliardow sury, ktore sa zdobywane na ekspach a przetapiany jest raptem niewielki ulamek z tych nafarmionych surowcow? Chcesz powiedziec, ze pojemnosc flotowa tych odkrywcow siega 1.000.000.000.000 i wiecej jednostek?

  • Cytat od UKM-2: „@19dawid45 no wy tam macie x5 floty ja tak grałem na elektrze. ” O wlasnie o tym zapomnialem. Palic moona i lapac flote na x5 latwo ale niech sprobuja spalic moona na x2 i jeszcze ogarnac strzal nie dajac mozliwosci na kontre czy podstawke wiem, akcja w ukladzie i robie z igly widly ale x2 floty to nie x5

  • Cytat od 19dawid45: „Problem jest w tym że by zrobić konkret pz trzeba wysłać ogromną flotę czyli ją najpierw posiadać potem liczyć na szczęście w trafieniu ich a nie dziury .. następnie taka flotę trzeba upilnować przed flociarzami którzy wybitnie polują na tych co latają na expy a to już łatwe nie jest bo i kulki spadają. Wszystko ma swoją cenę. Wszystkich na raz nie zadowolisz... skoro taki odkrywca dla Ciebie super to zapraszam zmień klasę i graj:) ” Zaden problem wbic z urlopu, posiedziec p…

  • Cytat od roermond: „Bez palenia moona robisz lotke w układzie, ” Sztuka na raz moze dwa. Flociarze patrza w uklady i widza co sie dzieje. Zrob zasadzke na ula i szybko sie przeniosa w inne miejsce. Cytat od Muniek: „Ok przeczytałem. Czyli bardziej patrzysz i przejmujesz się grą innych niż swoją. Spoko. ” Gram juz tylko dla dostawcow i z sentymentu. Jaki sens sie spinac kiedy mam 370kk pkt na koncie a flociarz jeden z drugim kosi na ekspach dziennie 50-100kkk robiac tym samym moje konto w niecaly…

  • Cytat od Muniek: „Nie mozesz nic zrobić ? a jakby inni na expy nie latali to co takiego byś zrobił nagle ? ” Bym cisnal mocniej na idlakach tak jak to robilem przez ostatnie lata gry. Dogonilem w eko niby wielkich graczy wiec o czyms chyba to swiadczy... Tylko dzis przez pol dnia wyfarmilem 130kk na Librze z idlakow. Po poludniu juz mi sie nie chcialo i odpuscilem. Gdyby flociarze nie zarabiali miliardow na ekspach to ten moj farming mialby jakiekolwiek znaczenie a tak to sam malo co skorzystam …

  • Cytat od RolnikSzukaZony: „ja nie mam eko na poziomie 45/38/40 żeby być zbieraczem i żyć z super eko ” Na dniach bede mial eko na poziomie 45/37/40 x13 i wierz mi, ze nawet z aktywnym sztabem i dopalkami na surowce nie jestem w stanie nic zrobic. Moge jedynie wegetowac, od czasu do czasu jak znajde ochote i pare godzin na latanie to pofarmie idlaki z nudow i zostaje tylko pilnowac fs-ow i robic zwozki.

  • Cytat od edes: „To niech im zmienią na 20% i zbieracz dalej bedzie płakał że trzeba mieć flote żeby mieć zysk z piratów a mu sie nie chce jej pilnować ” Nic to nie zmieni skoro beda i tak glownie zyski dzieki piratom z ekspedycji. Temat walkowany od dawna ale malo kto rozumie, ze mozliwosc miliardowych zyskow na ekspach zaburzyla calkowicie balans gry. Bo wez zlap taka flote wyslana na ekspe na powrocie czyli strzel z kontry. Ktos wyjasni jak to zrobic bez palenia moona? O ile wczesniej jedynym …

  • I jak tam, dowiedziales sie co i jak z ta relokacja? Ciekawy jestem bo w sumie tez mnie to czeka niedlugo.

  • Cytat od roermond: „Gram odkrywca i sredni zysk z piratow/obcych to 100kk metalu 50kk krysztalu ze starcia. Jak się nie trafi czarnej dziury to wychodzi to nawet fajnie.Przestalem nawet latać na idlakow. Nie przeszkadza mi to, że ktoś wyciąga dziesięć razy więcej ze starcia. Dla mnie to dodatkowy zysk i to się liczy. Czego tu zazdrość. To tak jak z lokata w banku na 5%, jeden zainwestuje 20tys a drugi 2mln.Mam zazdrościć że ktoś zyska więcej? ” nie chodzi o zyski czy straty tylko o fair Play. A …

  • Cytat od Muniek: „Cytat od dexPL: „Cytat od Muniek: „Tłumacze ze da sie zyskownie grac inaczej, nie obchodzi mnie Libra ani Twoje konczenie gry. Pokazuje ze nie tylko expem człowiek zyje. ” A my ci tłumaczymy, że w obecnym ogame twoje 1kkk dziennie to co najwyżej na frytki - i tyle. Ładnie wygląda, ale w rankingu nic nie znaczy i o topke nie powalczysz.Widzisz - my piszemy z perspektywy ludzi ambitnych co chcą zarabiać miliony, a ty - z perspektywy robotnika, który jest zadowolony, że zarabia 30…

  • Cytat od Muniek: „Jezeli nie dasz rady to inwestuj w eko, w ekspy odkrywcy (zobaczymy jak Ci pojdzie skoro to bez wysiłku.....) opcji masz duzo, trzeba pomyslec ” Czlowieku, na Q dajesz rade wyciagnac 1kkk z idlakow? Winszuje. Ale na Librze mozesz latac 24h i tego nie osiagniesz. Ogarniasz to?

  • Ale widze nadal nie rozumiesz. Podniecony jestes bo na Q wyciagniesz z idlakow 1kkk na odkrywcy. Wiec Ci pisalem, bys powtorzyl ten wyczyn na Librze.

  • Cytat od Muniek: „Cytat od Elkanen: „Cytat od Muniek: „Dawaj na Q, zostawisz flote to zobaczysz tą małość ilosc skanów satelit spokojnie trzymac nie mozna ” Widzisz, jak ja pisalem, bys wbijal na Libre to nie bo masz Q zrozum wiec czlowieka/gracza przez pryzmat wlasnej osoby ” To dlaczego wklejasz mi jakies linki do zysków topki ? Hmm? Porozmawiajmy o wiekszosci graczach. Nie wklejaj topki ” Zaraz zaraz. Ja temat rozkrecilem o sytuacji na Librze i dlaczego zamierzam konczyc gre oddajac konto. A …

  • Cytat od Muniek: „Dawaj na Q, zostawisz flote to zobaczysz tą małość ilosc skanów satelit spokojnie trzymac nie mozna ” Widzisz, jak ja pisalem, bys wbijal na Libre to nie bo masz Q zrozum wiec czlowieka/gracza przez pryzmat wlasnej osoby

  • Cytat od Muniek: „Nikt nie mówi o oszukiwaniu, ja pisze o czystej grze, o bugach mozesz popisac gdzie indziej....zaraz zaczniesz znowu pisać ze porownuje gre uczciwą do nieuczciwej bo z twoim rozumowaniem jest różnie... Nic do Was nie dociera, dalej myslicie ze expy z milionami LM wysyła sie od tak, bez wysiłku.....a LMy zostały wygrane z paczki cipsów. ” Chlopie, byly oferty kupowania lm przez rynek czy moze to przeoczyles?

  • Cytat od Muniek: „zeby puszczac expy musisz zbudowac miliony statkow wiec najpierw musi cie na to stac, co ty myslisz ze nagle ci sie to samo za darmo pojawi ? To jest duzy wisiłek (tak, wysiłek) - rozwinac konto, zbudowac miliony, uwazac na agresorow. ” To akurat zaden wysilek. Sura leje sie potokami z mutli i jeszcze dochodzi rynek. Wez sie czlowieku zorientuj co sie dzieje w ogame a dopiero pozniej zabieraj glos w dyskusji.

  • Cytat od Muniek: „Natomiast do was nie dociera nic poza wklejeniem linku z expów i płaczem ” Ja nie placze tylko nie bede sie poswiecal w grze by cos osiagnac kiedy ktos sobie pusci flote na ekspy i jednego tylko dnia ma zysk z tych ekspow na poziomie takim, ze w 4 dni zyska tyle sury ile ja inwestowalem przez lata w konto.

  • @kermitTy moze i tak ale Malack, Amstell, ciamajda? Twoi koledzy przeciez a to oni w tym miesiacu sa na topie pod wzgledem miesiecznych farmingow. Nie powiesz chyba, ze trzaskaja St az milo? Cytat od Kukacz: „A wiecie dlaczego @ale cios antynazistaczy wiekszosc 'top 1' ma ból pupki i mówi, że gra nie ma sensu. Już spieszę z wyjaśnieniem - zobrazuję to w ten sposób, grasz kilka/kilkanaście lat swoją 'taktyką' a tu nagle wchodzi UPDATE który pozwala dogonić topkę i ich pozycja którą sobie uplasowa…

  • Cytat od kermit: „Cytat od Elkanen: „Pol roku przerwy zrobilem od gry to mnie wyprzedziels w tabeli ale jak zaczalem grac tak teraz znowu przez jakis czas musze odpuscic gre bys mogl mnie dogonic pro grajku. ” a ja gram dla cyferek i cieszę się jak dziecko z każdej zmiany pozycji w statach na wyższą. Czas zejść na ziemie, to nie moja zasługa, to Kamil o tym decyduje. ” Wydaje mi sie, ze razem ze swoimi Winetrowymi przyjaciolmi bedziecie przeszczesliwi kiedy odpuszcze gre. Kiedy nie bylo odkrywcy…