Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 161-180 z 180.

  • Mam nadzieję, że wprowadzą to z urlopami i na starych uni. Jeśli nie, to chociaż to: Cytat od f4ust: „Urlopy na starych uniwersach są nieruszone.. ale wydaje mi się, że to rozwiąże problem urlopowiczów i zbanowanych przy fuzji - a docelowym uni nie będzie żadne stare uni, tylko nowe. ” Pomysł świetny!

  • Skoro nazz jest niewinny i to błąd Go, to dlaczego się nie wypowie tylko milczy?

  • Cytat od Starrk: „Gdy górnik mi oferuje z dupy przelicznik, to jak najbardziej wezmę ten deuter od niego. Siłą. A jak nie wezmę deuteru, to przynajmniej górnik włączy urlop/kasację jak z nim skończę ” A co w sytuacji gdy tak wszyscy dookoła pójdą na urlop? Albo nie będziesz miał paliwa aby po ten deuter polecieć? Przelicznik nie jest z dupy, tylko jest w dostępnych widełkach. Nie chcesz za tyle kupić to nie kupuj, możesz próbować go zdobyć, możesz też włączyć urlop i kasację. Masz wybór, wybór m…

  • Cytat od Whisky: „My mielismy ok 11kkk Dnia 10-12-2018 14:46:09 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Whisky [IRA] ________________________________________________ Mały transporter 809.298 _________________________________________ Obrońca xxx ________________________________________________ _________________________________________ Po bitwie... Agresor Whisky [IRA] ________________________________________________ Mały transporter 809.298 ( -0 ) _________________________________________…

  • kolonizator niedługo będzie gotowy, ale BRAK miejsca na kolonizację.. brawo UniFusion

  • Cytat od NaZz: „a ty koleś przeczysz sam swoim postom, jak masz jakiś żal to wszystkich z większą flotą od twojej, lub żal że robią zyski przez błedy innych to po prostu nie graj nie będziesz się stresował i dupa cię nie będzie bolała bo z tego co widać to sam w reckach lądujesz a plujesz innym... ” ty koleś, pokaż mi miejsce gdzie przeczę moim postom. Nie mam żalu, za to ty widocznie masz, skoro cię tak dupa rozbolała i tak się zestresowałeś moim postem, może masz coś na sumieniu albo dupa od c…

  • Cytat od DarthMario.: „Zawrócone stacjonuj - najbezpieczniejszy FS? Fakt czy mit? ” najbezpieczniejszy jest ufs, inaczej wszyscy by tak pospadali..

  • scenariusz zawsze taki sam, zdjęcie u, kosmiczny zysk, włączenie u..

  • Cytat od ciap: „ Podsumowanie wzrostu kont all + aktywnych: * Kraj * Serwer * Gracze * Aktywni * pl * 68 * 1.400 * 264 * pl * 114 - Nekkar * 1.222 * 115 * pl * 117 - Quantum * 4.689 * 196 * pl * 120 - Taurus * 3.042 * 266 * pl * 138 - Libra * 4.178 * 394 * pl * 148 - Virgo * 2.182 * 192 * pl * 149 - Wezn * 2.356 * 156 * pl * 150 - Xanthus * 1.888 * 347 * pl * 151 - Yildun * 4.813 * 235 ” Miodzio, na 117 - Q prawie 4700 gracza z czego niecałe dwie setki aktywnych. A kolonizatora to nie ma gdzie p…

  • Majs, na Ciebie się wszyscy szykują, nawet ten co tu zdjął urlop i czekał aż mu flotę zdejmą ;D

  • A ja mam takie pytanie: Czy Ci co nie dostali dodatkowego badania, budynku lub statków w stoczni, dostaną takie?

  • Tak, tracę i to sporo. Nie zamierzam kończyć gry bo wyczerpałem miejsce na planecie. Nie chcę też usuwać robotów itp żeby zrobić kopalnię.. Po co przerzucać milion graczy na u i idlaków skoro bez nich było już ciasno. uważam, że trzeba zrobić z nimi porządek.

  • Cytat od ciap: „Cytat od cichah2o: „a ja przypomnę moją wypowiedź. mam przenoszenia, ale nie chce z nich korzystać, chcę utworzyć nową kolonię. Pozycje 1-3 i 13-15 są nieodpowiednie, bo tam są za małe planety. Gdzie w takim razie mam się skolonizować, skoro nie ma wolnych miejsc na pozycjach 4-12? ” Ja zrobiłam na pozycji 3 planetę z 196 pól i jest całkiem miodzio ” announcement_ogame_pl_a658286f25a55e87ff4f9708cc553974.png Taką tabelkę znalazłem tu na forum. To teraz zbuduję tam stocznię, robot…

  • Cytat od edes: „Gospodarze dostali 2 darmowe relokacje a ja jako przenoszony nie dostałem nic bo planety trafiły na te same koordy;/ chamstwo w państwie ;p ” pewnie usłyszysz: "napisz ticketa", mi zabrali wydobycie na koloniach, inni dostali darmowe statki, badania, budynki.. porażka.. i do tego nei ma gdzie się przenieść czy kolonizować..

  • a ja przypomnę moją wypowiedź. mam przenoszenia, ale nie chce z nich korzystać, chcę utworzyć nową kolonię. Pozycje 1-3 i 13-15 są nieodpowiednie, bo tam są za małe planety. Gdzie w takim razie mam się skolonizować, skoro nie ma wolnych miejsc na pozycjach 4-12?

  • Jeszcze innym rozwiązaniem mogłoby być zostawienie jednego uni, np antares, i tak wpakować tych idlaków i urlopowiczów nieaktywnych dajmy na to od 2 czy tam 3 lat. Gdyby taki jeden z drugim chciał wrócić to by wrócił na nieaktywne uni a my moglibyśmy się cieszyć nowymi aktywnymi graczami i byłoby miejsce na przenosiny czy nowe kolonie, którego teraz brakuje!!

  • kolejne ładne st, ale zejdz z urlopu i szukaj dalej celi

  • gratulacje! czekamy na więcej

  • Zbieram na kolejną planetę, brakuje mi jednego lvl astro. Zaczytany w tym temacie przejrzałem gale. Poza nową 10, wszystko zapchane od pozycji 4 do 12. Tylko w 10 nieliczne wolne miejsca, które już za chwilę mogą być również pozajmowane... Pojawił się tam głównie osad. Nie chcę kolonizować pozycji 1-3 lub 13-15 bo planety tam są zbyt małe. Nie chcę do 10 bo tam tylko osad i daleko. Na ten moment pozostaje mi tylko zostawić badanie astro i grać dalej z zamrożoną surką za ponad 6 kk pkt Mam takie …

  • Jak najbardziej jestem za! Mam nadzieję, że zmiany nastąpią jeszcze w tym miesiącu