Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 180.

  • Najlepiej jakby zrobili jedno nowe uniwersum "Koniec gry": prędkość flot x10, prędkość eko x10, badania x100, zużycie deuteru 0,1 do tego 10 galaktyk po 1000 US bez możliwości urlopu. Niech wrzucą do niego wszystkich graczy i niech się zaczną igrzyska śmierci...

  • Zmiana spalania

    cichah2o - - DiD Taurus

    Post

    Cytat od Art: „Spam rozesłany, proszę sprawdzić czy wszystko działa ” @Art a mógłbyś zajrzeć do mojego tematu w did quantum? Tam też przydałby się taki spam

  • Zmiana prędkości flot

    cichah2o - - DiD Quantum

    Post

    Tu nie przyszedłem sam, tylko mnie wrzucono w fuzji. Wyboru nie miałem. Od początku grać nie zamierzam. Złom jak złom, a do założenia tematu skłoniło mnie wiele rzeczy.

  • Zmiana prędkości flot

    cichah2o - - DiD Quantum

    Post

    @Art czy jest możliwość aby zrobić na Quantum ankietę dotyczącą zmiany prędkości flot na mniejszą?? Niedługo wychodzi nowe uniwersum. Gracze wybrali w nim prędkość flot x2. Możliwe, że i tutaj mniejsza prędkość spodobałaby się aktywnie grającym. Co o tym sądzicie?

  • Nie masz zysku nie lecisz - proste. Idąc za tym pomysłem czekam, aż ktoś zaproponuje, aby generał odzyskiwał wszystkie stracone statki w bitwie.. no bo przecież nie ma na co latać i trzeba orać bunkry. To może, żeby było na co latać, to zmieńmy zasadę ufsu w grze. Za dużo jest graczy co tak grają. Moja propozycja: obniżyć spalanie dexu na generale do jakiegoś małego poziomu, np 1/100 tego co jest teraz i wprowadzić limit wejść na urlop w roku np 10. Na pewno to ożywiłoby rozgrywkę

  • Cytat od GitKOles: „to nie był żaden błąd. To wynikało z matematyki. Ale matematyka to dla niektórych błąd. DUży żal do GF ze to zmienili, bo przed zmianą generał i odkrywca byli dość zbalansowani i moim zdaniem recki powinny u generała palić 1. wszystkie bufy były do podstawowej wartości. (kluczowa informacja dla dalszej części posta). i tak na uniwersum europa gdzie spalanie ma 50% bazowej recyklery dostawały 25% bazowej dodatkowo plus wszystkie statki 25% bazowej w doł. 100% łącznie. (biorąc …

  • Rynek - dyskusje

    cichah2o - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    jedyne co zrobili to to: Szanowni Gracze, w dniu wczorajszym maksymalna oferta rynkowa została ograniczona do 20 mln.

  • Rynek - dyskusje

    cichah2o - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Mari: „Cytat od cichah2o: „Zamiast backupa mam lepszy pomysł. Niech zamkną rynek. Następnie niech sprawdzą ile lewej sury dostał najbardziej cwany gracz, nazwijmy go gracz X. Potem niech napiszą skrypt, wyliczający różnice wygenerowanych lewych surowców między graczem X, a pozostałymi graczami. Każdy gracz dostanie tę różnicę. Będzie mógł sobie ją odebrać w całości albo małymi paczkami. Jak to zrobić to do ustalenia. Flociarze będą zadowoleni - zatrzymają swoje ST i zyski, górnicy będą …

  • Rynek - dyskusje

    cichah2o - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Zamiast backupa mam lepszy pomysł. Niech zamkną rynek. Następnie niech sprawdzą ile lewej sury dostał najbardziej cwany gracz, nazwijmy go gracz X. Potem niech napiszą skrypt, wyliczający różnice wygenerowanych lewych surowców między graczem X, a pozostałymi graczami. Każdy gracz dostanie tę różnicę. Będzie mógł sobie ją odebrać w całości albo małymi paczkami. Jak to zrobić to do ustalenia. Flociarze będą zadowoleni - zatrzymają swoje ST i zyski, górnicy będą zadowoleni - będą mieli na astro, al…

  • Rynek - dyskusje

    cichah2o - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Co z tego, że podasz tolerancję, jak system sam ustawi jaką chce? Za każdym razem zaznaczam 1 % tolerancji, a ustawia się 20% albo 25%

  • Rynek - dyskusje

    cichah2o - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od ale cios antynazista: „ od jutra sprzedaje dobowe wydobycie deu z kazdej ;planety codziennie 16 zwyklych ofert na 10 baniek deu za mete czy kris ... oczywiscie po uczciwym 3 2 1 ” chyba już Ci się nie uda.. przeliczniki są mniejsze ni 3 2 1 i od tego trzeba jeszcze odjąć podatek

  • Dzięki Smyku. Liczę, że oszust wyląduje tam gdzie jego miejsce - zrobiłem zgłoszenie.

  • o to to, przydała by się blokada ataków do czasu, aż naprawią rynek

  • Cytat od dexPL: „Cytat od cichah2o: „Ten rynek to jakaś kpina - ustawiłem autozapytanie na dex, chciałem kupić 1 kk za minimalny przelicznik jaki daje rynek czyli 1,75 kk metalu. Zgadnijcie za ile ktoś mi sprzedał ten dex.. za 65 kk !!!! Jak to możliwe? Czy jest jakiś problem z tolerancją? Nie da się ustawić - losowo wybiera ile będzie %.. ” Co do tolerancji to popsuta jest lista wyboru. Wybiera prawidłową wartość - ale nie pokazuje jej (na ekranie ciągle jest 1%). Więc myślisz, że nie wybrało, …

  • Od: Statek handlowy Przybył statek handlowy. Możesz odebrać następujący towar na planecie XXX 1.000.000 Deuter. Zapłacona cena: 65.000.000 Metal Towar został już odebrany.

  • Klonowanie Surowców Rynek

    cichah2o - - Błędy w grze

    Post

    Kolejny bug to tolerancja - ustawia się losowo - nie można nic wybrać. Btw chciałem kupić 1kk dexu za 1,75 kk metalu.. kupiłem za 65 kk metalu... extra...

  • Ten rynek to jakaś kpina - ustawiłem autozapytanie na dex, chciałem kupić 1 kk za minimalny przelicznik jaki daje rynek czyli 1,75 kk metalu. Zgadnijcie za ile ktoś mi sprzedał ten dex.. za 65 kk !!!! Jak to możliwe? Czy jest jakiś problem z tolerancją? Nie da się ustawić - losowo wybiera ile będzie %..

  • Wystawiam różne oferty.. ale nikt nie kupuje. Udało mi się tylko kilka pełzaczy i pionierów sprzedać, a surka wisi i wisi.. nie ważne czy dam autozapytanie czy autoofertę Działają wam statystyki w rynku?

  • Kilka dni minęło.. czy ktoś może potwierdzić, że w przypadku zbieracza 417 DT + pionier to maksymalny zysk z ekspedycji? Czy lepiej wysyłać więcej DT?

  • Następujące statki dołączyły do floty: Okręt wojenny: 6 Sonda szpiegowska: 97 Mały transporter: 50 Duży transporter: 3 Lekki myśliwiec: 1 Następujące statki dołączyły do floty: Pionier: 11 Mały transporter: 188 Krążownik: 3 Lekki myśliwiec: 23 Duży transporter: 1 Następujące statki dołączyły do floty: Okręt wojenny: 2 Mały transporter: 79 Duży transporter: 19 Krążownik: 3 Sonda szpiegowska: 134 Lekki myśliwiec: 5 wysłąne 417 dt + 1 pionier - klasa zbieracz