Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 921-940 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Jest bardzo możliwe, że zagram na nowym uni, niezależnie od konfiguracji. Ciekawi mnie bardzo nazwa, mam nadzieje, że będzie fajna.

  • Widzę, że nowe uni są otwierane co dwa miesiące. Mam nadzieje, że nowe uni będzie miało jakąś znośną konfiguracje bo chciałbym sobie eko poklepać.

  • Czy są już gdzieś dostępne nazwy nowych uni?

  • Niestety, ale polityka firmy prowadzi do upadku ogame. Chciałbym żeby ci co mówili, że może kiedyś wprowadzą skracanie lotu flot za anty się mylili. To byłby już gwóźdź do trumny. Podstawowym problemem kupowania surowców za anty jest to, że jest część co uważa, że to nie wpływa na rozgrywkę. Moim zdaniem wpływa i niestety, ale nie biorąc pod uwagę tych wszystkich nieogarów to jakby trafił się ktoś kto umie tą przewagę wykorzystać to niestety, ale szanse na dogonienie go są nikłe. Moim zdaniem gr…

  • Huto ma racje, jakby się jeszcze dało tak łatwo przekonać do tego pomysłu to byłoby super. Niestety to nie jest takie proste, po pierwsze musiałbyś z tym pomysłem ukazać się na forum origin, gdzie zaglądają członkowie ekipy ogame. Tutaj to możemy sobie pisać a i tak nici z tego będą. Dobre pomysły powinny być brane pod uwagę i ten jest bardzo dobry.

  • Kiedy fuzja betelgeuse? A tak poważnie to i tak znajdą się gracze co będą grali, więc nie ma co narzekać, gorzej by mieli jakby nie kupowali antymaterii, wtedy zamknęli by ogame i oznaczałoby to jego koniec.

  • Powodzenia na nowym uni chociaż z taką lipną konfiguracją wątpię żeby było dużo ludzi. Zróbcie im te x5 i będzie dużo ludu, dużo anty i dużo $ dla GF'u.

  • Proponuje UF uni 1 z andromedą, obecnie lightmana nikt we flocie nie przegoni, a tak może by było ciekawie.

  • Co innego dla flociarza, bo mało graczy to mało celów, ograniczone możliwości farmienia, złomowania. Lecz zauważyłem, że w wielu grach liczba online napędza taki mechanizm nie wiem jak się to fachowo nazywa, ale chodzi o to, że ja patrzę jest mało online to się nie rejestruje bo mało ludzi gra widocznie nie będzie się fajnie grało skoro ludzie się nie rejestrują, w drugą stronę: ja patrzę jest dużo online no to fajnie zarejestruje się bo jak jest dużo ludzi to fajnie się gra. Przykładem jest tak…

  • Tylko problem bo ja brazylijskiego nie znam

  • Strach latać, gf chyba jest niepoważny skoro dopuszcza, że latanie staje się nieopłacalne, a bo nóż widelec jakiś bug będzie.

  • Szo Panko --- Proszę o bardziej rozbudowane posty. Upominam za 5.08.14 - Mati

  • Niektórych pewnie cieszy takie uni, co zrobić jednemu dogodzisz to drugi ma problem. Art co ile teraz powstają nowe uni oficjalnie?

  • Złom z obrony może być dodatkowym utrudnieniem, bo bunkry będą robione rzadziej bo z nich można będzie otrzymać konkretny zysk. Uni nie dla mnie tym bardziej, że takie prędkości.

  • Tak ogólnie to myślę, że raczej powinno się chcieć żeby było więcej galaktyk bo w przypadku łączenia nie będzie miejsc na tym uni jeżeli będzie to uni docelowe.

  • A czemu zawsze robicie uni z prędkością floty mniejszą od prędkości eko?

  • Art czy będzie w ogóle brana pod uwagę jakaś ankieta, czy pewne, że będzie to normalne uni?

  • Przywitaj się!

    Mari - - Prezentacje użytkowników

    Post

    Witam, widzę wiele nowych twarzy(twarzy rotfl?). Według mnie gf ma jeszcze coś w zanadrzu, patrząc np. na popularność gry to jest coraz mniejsza. Dlatego na pewno jeszcze na pewno będzie się działo tym bardziej, że wprowadzają nowość, choć nie tak często jak by się tego chciało. A teraz trochę opowiem o sobie. Gram obecnie na andromedzie, wcześniej było u1 i leo. Lubię sobie jakieś tam cele wybrać i je atakować, ale tak naprawdę nie mając moona niewiele możemy zdziałać, ryzykowne staje się stwor…

  • Wszędzie tak jest nie ma co narzekać. Jak na u1 wchodziły fuzje to też ludzie pospadali nawet o 500 pozycji w dół bo ktoś inny miał więcej punktów.

  • "Mając w pamięci migracje raz na pół roku, to co teraz się stało było po prostu krokiem na przód. Ja raczej odbieram to w taki sposób, że gra podupada i gf ratuje się jak może łącząc uni, dzięki temu zyskując na kasie i otwiera nowe uni z czego też ma kupe forsy.