Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 881-900 z 1,000. Jest dostępnych więcej wyników, proszę popraw Twoje kryteria wyszukiwania.

  • Top 10 GÓRNIKÓW uni Deimos

    Mari - - DiD Deimos

    Post

    NOWY WPIS top 10 [*]Mari T E - Ilość punktów: 1070752,. (Miejsce 407z X) (04.05.2015) Plazma: 9 - Metal: 14616480,. (Kopalnia metalu 30 30 30 30 30 30 30 30 29) - Kryształ: 4141536,. (Kopalnia kryształu 25 24 24 24 24 24 24 23 20) - Deuter: 2726352,. (Kopalnia deuteru 26 25 25 25 25 25 25 25 15) - Łącznie: 21.484.368 Kod źródłowy (6 linii) Wygenerowane za pomocą Excela ciap: ciapka.cba.pl/ogame/Eko.xlsx

  • No na Deimos jest 7 galaktyk i uni ma jeszcze bardzo dużą popularność. Co do złomu to można kombinować, ja już swoje uni znalazłem, ale ciekaw jestem czy zrobią ankietę czy może jednak sami wybiorą prędkość uniwersum. Albo jeszcze inaczej, zrobić ankietę czy byłbyś za stworzeniem uniwersum o prędkości x1 i założyć, że jeżeli będzie co najmniej 50% chętnych to wtedy można będzie takie uniwersum wprowadzić. Kombinować można do woli, ale kwestia tylko jak GF do tego podejdzie.

  • Art

    Mari - - Członkowie Teamu

    Post

    Art jak lubisz najbardziej odpoczywać? Czego brakuje Ci w polskich grach przeglądarkowych? Czy również grasz w Ogame na jakimś serwerze? Jaki masz ulubiony kolor?

  • Dzięki Astaroth, zapraszam do zgłaszania

  • Ta stara zasada ma jedną mocną zaletę, taką, że teraz jak masz coraz więcej planet ciężko przy 12-13 planetach przerzucać codziennie surowce, trochę to zajmuje. A tak jak każdy miał 9 planet to był spokój bo tylko 9 czyli tyle ile mam teraz na Deimosie. A z wad to np. że nie możesz mieć więcej planet, co sprawia, że wydobycie zatrzymuje się na pewnym pułapie. Co do nowego uni to ja już swoje znalazłem, ale śledzę od dawna ten temat i myślę, że teraz czas na jakieś x1.

  • BUMP, jak tam nowe uni pewnie niedługo

  • Nie rozumiem za bardzo, nie widać dobrze tych liter czy co? Bo u mnie widać idealnie, nawet ślepy by zobaczył bo dałem duży rozmiar. Kolory to kwestia gustu, mnie się podobają.

  • Sideswipe

    Mari - - Archiwum CT

    Post

    Wyjeżdżasz gdzieś na wakacje? Co wolisz jechać na ryby czy jazda rowerem? Jaki jest Twój ulubiony kolor?

  • Art

    Mari - - Członkowie Teamu

    Post

    A co sądzisz o pomyślę wprowadzenia systemu osiągnięć do ogame? Chodzi o to, że z czasem za zrobienie serii osiągnięć można by było otrzymać różne tytuły lub też inne korzyści. Kiedyś być może rozpiszę to, ale to jest roboty na co najmniej dobry tydzień projektowania tego, bo to nie byłoby takie proste. Napisz mi tylko czy myśleliście już o czymś takim, bo Ty jako ktoś z wyższych sfer powinieneś się orientować czy oni takie coś chcieliby w ogóle wprowadzić. A na pytanie na czym mógłby zarobić GF…

  • Superman - mrumciumciumcium

    Mari - - Członkowie Teamu

    Post

    Grasz w Ogame? Jeśli tak to na jakim uni? Grasz w coś poza Ogame? Jeśli tak to w co?

  • Art

    Mari - - Członkowie Teamu

    Post

    Art, pamiętam Cie jak całe Ogame zaczynało, Ty byłeś praktycznie od początku Ogame. Jaka jest Twoja opinia na temat eventów? Wolałbyś żeby dotyczyły one bardziej graczy, gry czy może takie eventy bardziej społecznościowe?

  • Wims

    Mari - - Archiwum CT

    Post

    cześć Wims, nie wiem czy mnie pamiętasz, grałem na u1 jeszcze za Twoich czasów.

  • Również polecam, często z niej korzystam, można by było dorzucić jeszcze parę kalkulatorów.

  • Niestety ktoś kto powiedział, że to forum umarło miał racje. Od pewnego czasu mało ludzi wrzuca jakiekolwiek rekordy. Spowodowane jest to raczej nie brakiem ludzi, ale mentalności ludzi na danych uni. Napisanie posta w temacie z rekordami trwa 2 min, rejestracja na forum z 5 min. Jakby jednego posta pisać raz na tydzień to znaleźć 2 min na wstawienie rekordu wcale nie jest takie trudne. A jednak ludzie z natury to lenie i nie chce im się nic robić.

  • Witam, może to trochę dziwny pomysł z tego względu, że pracochłonny, ale czy dałoby radę zrobić rekordy Polski dla uni speed. Teraz pytanie czy wrzucać wszystkie speedy do jednego worka, bo jest różnica między x2 a x5. Można by było zrobić osobne rekordy dla różnych prędkości, ale to już do dogadania.

  • Dzięki za pozdrowienia Hubas, czekałem z niecierpliwością na to ST-arcie. Gratuluje, zrobiliście coś pięknego, pozdrowienia dla Rentka i Hubasa. Szo obrońcy, żeby było na kolejnego ST!

  • A ja się zastanawiam jaka jest górna granica prędkości na uni. Jak wiadomo x5 już są cały czas, ale ciekawe czy są możliwe jeszcze większe prędkości.

  • Wasze ulubione seriale

    Mari - - Muzyka i Film

    Post

    Marvel Agents of Shield Chociaż oglądałem parę odcinków, ale serial bardzo mi się podobał, jest dość nowoczesny z ciekawymi wątkami.

  • W kwietniu będziecie mieli pewnie nowe uni. Taka mała podpowiedź dla GF, najlepiej tworzyć ankiety i pytać na jakim uni chcieliby zagrać, bo co z tego, że stworzycie byle jakie uni skoro będzie mało graczy. Ja już swoje uni znalazłem, ale tak patrząc realnie na możliwość zarobienia GF'u to najwięcej zysku przynoszą wolne uni, bo surka nie jest aż tak opłacalna na wyższych prędkościach, aczkolwiek w drugą stronę to działa, czyli na wyższy speedach będzie grało więcej osób tym samym będzie więcej …

  • Co do UF, ciekaw jestem na kiedy jest proponowany ewentualny termin fuzji i jakie uni będą wchodziły w grę, dobrze wiedzieć co się dzieje w grze w którą gramy.