Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 561-580 z 580.

  • Joł joł, Pragnę przedstawić top 1 acs uniwersum draco! Z tego co usłyszałem Mistrz Yoda, ogłasza wszystkim, że mieliśmy w MG wtyczkę Ale dla naszego Iwo uchylę rąbka tajemnicy. Otóż pokemonie jesteś w dużym błędzie! Potwierdzone info poszło od mojego przyjaciela Strzelca, któremu Kic przeorał planetę. Specjalnie dedykacje dla Strzelca i sojuszu S.C. Dla Kica szo, ładnie pogratulował :) Pozdrowienia : WinneR:Cytat: „ode mnie moze byc pozdro dla kolejnych farm z mg42 ktore wyladuja u mnie w worze.…

  • Albo kupią konto tak jak ty i się będą jarać jak wysoko w topce są Bigot zgadzam się z Tobą w 100%, a z fallenem jeszcze polatamy na speedzie x1! Czekamy na ankietę, pis joł

  • Iwo bo w majty popuścisz, pograłeś chwilę na Quantumie od ZS dostałeś kontrę i już się granie skończyło,a teraz kozakiewicza z grywasz ukrywając się pod nowym kontem na forum. Może za rok się doczekam jakiegoś łączenia kassio z draco, zobaczymy jak pieski będą szczekać przecież tam macie ogromne floty. pis joł,

  • [ciach] HAHHA! FEJS PALM, Graty mordo! Kawał steka upieczony, nie ważny zysk! bang Super Moderator Asiaa:Flood.

  • Joł joł mordeczki, Przedstawiam wam ziomeczki nowe top 1 solo uniwersum kassiopeia! Pewnie kupione! Szkoda, że starcie nie do seeka, bo już na samym początku wygrałbym :E Kacperek czuł się wielkim chojrakiem stojąc "u mnie" w usie! Bo przecież co taki marny gracz jak ja, może pokazać..Jakiegoś słabego steka "bez zysku" Iwo pokaże kiedyś lepsze, yyyy w lutym 2015! :E Pozdrowienia dla najlepszej paki na uniwersum CLZ, dla Michasia (w końcu konto skradzione przez kasztana, obróciło się w pył i sura…

  • Brodzix na takich lamusów jak ty mogę latać bez zysku, mogę stracić 3/4 floty byle taki kasztan jak ty w recki wpadł Pokaż mi taką tandetę zrobiona przez Ciebie buuuu nie ma Zobacz mordeczko ile starć znalazłem w Twoim wykonaniu ty to jednak jesteś dobry w te klocki : 1. 2. 3. 4. 5. 6. Z tym, że mam plecak to już moja sprawa ważne, że ja mam 1.4kkk w plecy a motorek po odlczeniu surowca 4,5kkk Ale wiadomo dobry push siądzie z konta TheEnd i chłopak będzie odbudowany Bang bang pozdrowienia od gar…

  • Joł joł mordeczki, A więc witam was w jakże pięknym st. :D Wiem wiem, że wielu pro plejerów, graczy, barwnych postaci ogame takich jak broda będzie mi gderać, że tu nie ma zysku, że słabe st, ale walić zysk zezłomowałem kolejnego mocnego w buzi gracza, który usilnie mówił że razem z Iwo pokemonem mnie zezłomują, bodajże od grudnia zeszłego roku. Do Kacperka odnośnie nic nie mam, po rozmowie przez telefon zmieniłem do niego całkowicie zdanie, bo okazał się osobą która potrafi odróżnić real od cyf…

  • A kto powiedział, że ja skończyłem grać? Urlop mam to wypoczywam nad naszym kozackim morzem! Tak samo nie wiem kto wymyślił, że lot przez gałę - jak michaś miał bodajże 15 us Gratki Michale, przetop mi to wszystko w pance! joł joł,

  • Idź tam no skillu kupić nowe konto Musisz na kassio mieć coś w pierwszej dziesiątce bo przecież tak wysoko konta nigdy nie doprowadziłeś pozdro mordeczko!

  • Iwona jak zawsze coś napiszesz z grubiej rury, jak będziesz się tak nieudolnie pushować to będzie sprawiedliwie! Ja się tam bardzo bardzo cieszę czekamy jeszcze 5 dni pis jol,

  • Iwonka zamilcz kasztanie, z niecierpliwością czekamy aż UF zacznie się na kassio!

  • A kassio powinni połączyć z Io z Fallenem byśmy się ucieszyli Bez acsa, predkość x2 i jazda! Bezsens kassiopei łączyć z Leo, zero rywalizacji bo z kim tu rywalizować jak ludzie mają po 3kk pkt flot.. pis jol,

  • Spoko Krzemien spoko czekam, aż ktoś mnie dojedzie! Tylko jedna rzecz mnie bardzo dziwi, nie wiem co dla Ciebie jest wstydem, ale ja posiadam 5 kont gsowych to może nie będę wstawiał swoich st na boarda, ponieważ spale się ze wstydu No to jak tak myśli całe uniwersum to przepraszam was moi drodzy, za to że nie można posiadać gsówek ;* Krzemien a moonowke mogę mieć. Bo wiesz ani jeden z moich moonów nie powstał z mojej floty, przykro mi.. pis jol,

  • Joł joł, Taki tam grubszy % się trafił! Początek historii z uqad'em nie wiem kiedy się zaczął, coś ponoć jakiś plan zezłomowania mojej floty miał, ale mu nie wychodziło, bo tam rozbił się o sama, na mnie wtopił kilka tysięcy mt. Ostatnio uqad leciał na bula zaorał mu bunkier, poleciałem na kontrę obstawialiśmy że czuję się pewnie i posłał na 100 %, niestety poleciał na 80 % i 50kk paliwa w plecy, ale to jeszcze jakoś w grudniu popołudniu było. Ostatnio u uqada gra stała się mniej aktywna, aż do …

  • Joł joł, Od Michała dla brody! I ode mnie dla całej reszty! CHCIELI WYDYMAĆ FREDA, TERAZ FRED WYDYMAŁ WAS! Więc pragnę wam przedstawić, rw któremu prawie każdemu graczowi na uniwersum naszym kochanym się spodoba! Bracia byli strasznymi kozakami, mam jeszcze 9 dni spokojnej gry bo zbliża się luty i mnie zezłomują :E Wczoraj kolo 21 zagadał do mnie gracz Luohan, podesłał skana floty brody na 2:445, że broda lata mu na znajomych i czy mam ochotę skontrować mu parę gosiek. Następnie piszę Kemper, że…

  • Joł joł, Taki tam grubszy % sie trafił, na dobrym graczu. Akcja zaczęła się kolo 14:30, kiedy to Night podesłał skana do soja samaela bez gosiek. Akcja jak to bywa przy dużych % z komplikacjami, rw by siadło około 16, ale trzeba było czekać na paliwo (tutaj podziękowania dla Kempera, Myszy, Nighta dzięki chłopy :*). Nigdy sie przy rw nie rozpisuje tutaj tak samo nie wiem co naskrobać, pewnie Night opisze bo ja w tym za dobry nie jestem Pozdro dla SENATU, w szczególności dla Nighta, Myszy, Kemper…

  • Sami gratulacje dostałeś odemnie na privie tutaj tak samo pogratuluje Procent konkretny, zysk tak samo. Przetop w sondy! A do osoby niżej, Ty bedziesz ludzi oceniac [ciach] jeden, odezwał się pro flociarz, który nie umie floty na swoim koncie zrobić. Człek porażka, zawiało grozą to, że recków dorabiałeś na Damianka. Płaczę hahahhahaha. Rozbiłbyś się o ten bunkier ;f Idz zakupic nowe konto bo niedługo kolejna czapkę wyłapiesz Damianek szo, ja Ci tam pomoge joł joł, a do brody nie ośmieszaj się ju…

  • No gratz lamusie konkretnego st Hejterzy mogą tylko marzyć o takim st, mimo że Szymuś ma takie straty, to ma na to wydziabane bo liczy się zabawa. A tutaj na pewno była Jeszcze raz graty, odbuduj te krążki bo aż żal patrzeć ile spadło joł joł! Ps. Podziękował za pozdro

  • TOP 10 SOLO Ostatnia Aktualizacja - 16.09.2013 r. TOP 1KochamKimusie [CLZ] vs Zx12r [EMERYCI] - 34821,96% TOP 2 KochamKimusie [SENATE] vs Samael [W_J] - 28142,14% TOP 3 NIGHTHUNTERCOMEBACK [CLZ] vs NEO - 22899,01% TOP 4 KochamKimusie [CLZ] vs Zx12r [EMERYCI] - 21805,26% TOP 5 KochamKimusie [CLZ] vs Uqad [ALIENS] - 18084,65% TOP 6 KochamKimusie [CLZ] vs Mr Brownstone [WIAARA] - 13205,84% TOP 7 Samael [W_J] vs Pedobear [SENATE] - 13162,42% TOP 8Yul [SENATE] vs Samael [W_J] - 12737,52% TOP 9 SOD [Z…

  • Cytat od DoTrzechMamZaDarmo: „Fabiano [CLZ] SOLO : Alfons [GROM] vs Fabek vel GrubSon [FASETA] - 2 002,96% OBRONA 2002,96% Fabiano [FASETA] vs Kreol [TEREFERE] - 2 973,06% PB 2973,06% Fabiano [FASETA] vs Smigol [Not4U] - 608,23% 608,23% Fabiano [FASETA] vs dark dragon [Seppuku] - 1 349,37% 1349,37% Fabiano [LUZ] vs plewo - 623,57% 623,57% SOLO; Fabiano [EUNI18] vs Herman [Error] - 627,46% + farming 627,46% jerry1 vs Fabiano [EUNI18] - 974,40% 974,40% SOLO; Fabiano [EUNI18] vs Skun [B W] - 1147,2…