Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 661-680 z 713.

  • Pogratulowałem w grze po starciu, więc pogratuluje i tutaj drugi raz. Tym bardziej, że zostałem pozdrowiony Gratuluję wyczucia czasu, mi się nigdy nie udało dolecieć do końca, zawsze brakło tych kilku minut. Przetapiaj,a Vizzerowi Szo.

  • Klasa starcie, zysk kapitalny! Bawimy się dalej

  • Scofield [Sprite] vs. Kaczani [Moon] ~ 495.41% Dnia 31-03-2018 ---- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 7.062 Ciężki myśliwiec 45 Okręt wojenny 3.233 Pancernik 11.193 _________________________________________ Obrońca Kaczani [Moon] ________________________________________________ Duży transporter 3 Lekki myśliwiec 4 Ciężki myśliwiec 483 Krążownik 24 Okręt wojenny 290 Recykler 3 Bombowiec 111 Niszczycie…

  • To może ja zacznę. Scofield [Sprite] vs. Goku [Moon] - 119.04% Dnia 31-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.500 Pancernik 8.000 _________________________________________ Obrońca Goku [Moon] ________________________________________________ Mały transporter 32 Duży transporter 126 Lekki myśliwiec 123 Ciężki myśliwiec 32 Krążownik 117 Okręt wojenny 7 Sonda szpiegowska 1.990 Bombowiec 63 Sa…

  • Lepszy bunkier niż noc na pusto Gratulacje i walczymy dalej

  • #24 Witam. Nocne skanowanie przyniosło efekt w postaci poniższego rw. Super postawa obrońcy, który ładnie pogratulował. Pełen szacunek Jeśli będzie Szo to mam nadzieję błyskawiczne, a jeśli nie to wszystkiego dobrego w realu. Życzę wszystkim wesołych świąt. P.S. Kupię deuter Dnia 31-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 7.190 Okręt wojenny 3.293 Pancernik 11.788 _______________________________…

  • To już wiem po co te recki były potrzebne Gratulacje starcia.

  • Cytat od NoToLecimy: „Nie chce się wtrącać,ale ACS czasem nie jest od 1200% ?;p ” Poczytaj sobie najpierw czy sondy liczą się jako ACS

  • #23 Skan, lot, bum, Obrońca zalogował się kilka minut po starciu, ale ku mojemu zdziwieniu wszystkie śrubki u mnie. Pozdrowienia dla Sprajtów i tych co zawsze Dnia 30-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Pancernik 6.000 _________________________________________ Obrońca Zgubilem Tatusia [LSP] ________________________________________________ Mały transporter 10.000 Duży transporter 959 Krążownik 3.000 Ok…

  • Scofield [Sprite] vs. Inkaust [NKH] - 557% Dnia 29-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 3.500 Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Obrońca Inkaust [NKH] ________________________________________________ Mały transporter 1.245 Duży transporter 6.221 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Scofield [Sprite] _________________________________________…

  • #22 Zabrałem chłopaków na wycieczkę Pozdrowienia dla Sprajtów Dnia 29-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 7.066 Okręt wojenny 2.351 Pancernik 9.932 _________________________________________ Agresor Jim Bean [Sprite] ________________________________________________ Sonda szpiegowska 1 _________________________________________ Agresor Teyndeld [Sprite] _________________________________________…

  • Te wycięte fragmenty rozmów to manipulacja rodem z faktów w TVN Gratulacje starcia, działajcie

  • Cytat od L e t h: „Xantus Ci sluzy Kto wie jak by bylo na Retro Sukcesow ” Podobnie tylko łoiłbym obcokrajowców

  • Scofield [Sprite] vs. William [ZlySen] - 161% Dnia 25-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Krążownik 600 _________________________________________ Obrońca William [ZlySen] ________________________________________________ Mały transporter 33 Lekki myśliwiec 3.123 Ciężki myśliwiec 5 Recykler 646 _________________________________________ Po bitwie... Agresor Scofield [Sprite] _____________________________…

  • #21 W progu się mieści to wstawiam... Pozdrowienia dla tych co zawsze Dnia 26-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Pancernik 4.000 _________________________________________ Obrońca mazi92 [Wraith] ________________________________________________ Mały transporter 11 Duży transporter 673 Lekki myśliwiec 357 Krążownik 2.875 Okręt wojenny 84 Recykler 1.294 Sonda szpiegowska 3.628 Pancernik 2 ______________…

  • #20 Witam po raz trzeci w dniu dzisiejszym. Na okrągłe moje dwudzieste ST przypadła akcja drużynowa co bardzo mnie cieszy Dzięki Panowie za lot i jedziemy dalej Pozdrowienia dla Sprite i fanów! Dnia 24-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor Teyndeld [Sprite] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 25.268 Ciężki myśliwiec 236 Krążownik 10.000 Mały transporter 5.000 Pancernik 5.000 _________________________________________ Agresor Shade [Sprite] _…

  • #19 I cyyyyyyyk 19. Standardowe pozdrowienia dla tych co zawsze. Dnia 24-03-2018 13:48:52 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Scofield [Sprite] ________________________________________________ Okręt wojenny 1.296 Pancernik 8.311 _________________________________________ Obrońca KarlosDM [MINERS] ________________________________________________ Duży transporter 2.808 Lekki myśliwiec 12.611 Ciężki myśliwiec 551 Krążownik 2.057 Okręt wojenny 697 Sonda szpiegowska 31.993 Satelita słonecz…

  • #18 Witamy. Spontaniczny lot. Podczas rutynowego wieczorowo - nocnego skanowania ukazała się flota bez żadnych aktywności. Szybkie info do Ziela i po chwili już lecimy. Pozdrowienia: BlueOrange - miała być pięciocyfrówka i jest Ice - tak jak obiecałem Spróbuj się tylko nie wpisać Zielu - dzięki za lot. Dla Sprite i fanów Cytat od Zielu75: „Dzieki za lot i pozdro dla tych co zawsze ” Dnia 24-03-2018 --:--:-- następujące floty spotkały się w walce: Agresor zielu75 [Heheheee] ______________________…

  • Progi są jakie są...skoro się mieści i jest z zyskiem to wstydu nie ma. ST to ST Gratulacje.

  • Cytat od Blueorange: „gratulacje;-) cos beze mnie mniej tych st czyzby motywacja spadla?;-) czekam na 5 cyfrowke mam nadzieje ze przed 20 starciem sie doczekam! Pozdrawiam ” Trochę spadła ogólnie motywacja, nie da się ukryć. Brak Twojej osoby nie sprzyja również jej zwiększeniu Postaram się nie zawieść i zrobić pięciocyfrówkę Cytat od Ice_: „Jak jestem i fanem i ze Sprite, to mam podwójne pozdrowienia? Nawet zarejestrowałem się na forum, aby o to zapytać. Wiem, że mogłem w soju, ale wolałem tuta…