Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 81-100 z 377.

  • Takie młode uni a jakie wariaty Zysków ze świecą szukać po obu stronach więc chwilowa redukcja zysków z piratów i wychodzimy na prostą Pozdro Agresorzy i czekam na dobitke

  • Licytator

    Ecc0 - - Gra

    Post

    @Setharet dalej nie rozumiesz gdzie leży problem w Twoim pomyśle - przykład nie miał obrazować formy licytacji, a to że ktoś za darmo sobie przeniesie 2kkk (2 000 000 000) jednostek deuteru z jednego konta na drugie z ominięciem wszelkich regulaminów. No chyba że to Ci sprawi przyjemność oddać komuś swoje 2kkk deuteru za brązowy dopalacz tylko po to żeby jakąś puszówke przelicytować... Dla puszera to i tak sytuacja win-win. Ograniczać tego nie ma co np. poprzez górną wartość cenową bo wtedy cała…

  • Licytator

    Ecc0 - - Gra

    Post

    No może czegoś nie zrozumiałem więc dam przykład a jak się myliłem to możesz mnie sprostować Pewien gracz ma konto główne, i puszówke. Na puszówce załóżmy pozbierał 2kkk dexu: 1. Konto główne wystawia na licytacje dopalacz energii 20% pozyskany z import/export 2. Puszówka licytuje dopalacz energii za 2kkk dexu 3. "2kkk dexu po raz pierwszy!" 4. "2kkk dexu po raz drugi!" 5. "2kkk dexu po raz trzeci!" 6. "Sprzedane " Zakładam że masz na myśli żeby te 2kkk dexu trafiło na konto główne. Nikt normaln…

  • Licytator

    Ecc0 - - Gra

    Post

    Oddanie w ręce graczy licytacji, których surka miałaby iść do gracza jest raczej kiepskim pomysłem - wszelkie ograniczenie tego trochę zaprzecza sensu licytacji, a byłoby to doskonałe narzędzie do transferowania surki pomiędzy kontami.

  • CrazyBowedAnnelid-small.gif Fidi nie rób siary z tymi fsami

  • AntiGameReborn

    Ecc0 - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Sprawdźcie którą wersje AGR macie. Na Chrome Web Store była niby aktualizacja sądząc po dacie, ale już wersja chyba się nie zgadza bo najnowsza jest z numerkiem 7.1.2 (na chrome web store jest to dalej 7.1.1). Mi przy instalacji wersji 7.1.2 i usunięciu starej zupełnie zniknął problem z kropką w polach tekstowych. Nie wiem jak to wygląda na mozilli bo nie korzystam.

  • Hehe uraz do dodawania lmów widzę został po locie z Euro na mnie Procent już z tych zadowalających więc wincyj floty

  • A co to się podziało

    Ecc0 - - DiD Octans

    Post

    Jakby tak co drugi sprzedawca kont tak pomyślał to zobacz - Luffy może by nie zrobił przyrostu 44kk punktów w jeden dzień (albo by zrobił tylko 20kk), a Largo nie miałby w posiadaniu 5 kont z top10 a tylko 2 czy 3. Niestety prawdopodobnie ani Ty ani inni nie zmienią swojej mentalności i zostaniecie ze swoimi klapkami na oczach wierząc tylko w to co chcecie i jest Wam na rękę, bo nie wiem czego oczekiwałeś od Twoich kupców na zadane przez Ciebie pytanie - co zrobią z Twoim kontem. Powodzenia w da…

  • A co to się podziało

    Ecc0 - - DiD Octans

    Post

    No to nie wiem Mistrzu co mam Ci powiedzieć, niby Ci ta brudna topka nie pasuje bo się puszuje, a z drugiej strony opychasz im konta na nowych uni. Skoro tak na tych puszerów marudzisz a sam im się sprzedajesz to też by się znalazło określenie z prawdziwego życia które tą sytuację opisuje - niestety jest ono wulgaryzmem dlatego go nie przytoczę smile.png No ale też może jestem w błędzie z interpretacją postu @GramBoLubie, ale wydaje mi się że również takie osoby jak Ty miał na myśli poprzez Cyta…

  • A co to się podziało

    Ecc0 - - DiD Octans

    Post

    Cytat od szturman: „Napisałeś wszystko to co ja myślę, serio... i pisałem pod Stekiem chyba Maćka, że dziwi mnie, że przyjeli puszerka ( ja bym tego w życiu nie zrobił ) no i nasuwają sie 2 opcje. 1 chcą mieć ochronę i boją się kupionej floty. 2. robią tak samo więc im to na rękę, że mają bratnią duszę z dużą flotą Trzeba robić swoje mimo brudnej topki bo na każdym uni jest tak samo. ” Nie wiem czy to trolling lvl master czy może czysta hipokryzja, ale sam cisnąłeś z Largo na ledzie I nawet go p…

  • Ładnie łupło, Miikuu dobry sponsor W tym wszystkim najbardziej mnie dziwi postawa Shade i Sco ale co kto lubi

  • Cytat od edol: „Ecc0 do mnie coś pijesz? ” huehuehue musiałem komuś wbić szpileczke bo ile tych piratów można katować dalej wierze w Wasze kryształowe parówki - chociaż to określenie widzę że już nie aktualne Cytat od edol: „poza sojem nie dopilnowane = konto zezłomowane ” Po prostu trochę komicznie to z innej perspektywy niż Wasza wygląda jak Dark został zezłomowany przez Ravena, dobity przez Ciebie i na końcu konto u Was ląduje Polemizować można czy konto poza sojem nie dopilnowane i nie oddan…

  • Cytat od ---Webber---: „co sądzą o ostatnich ruchach ich sojusznika? ” Co w rodzinie to nie zginie oh wait Cytat od ..Raven..: „konto po moim zlomie mialo do nas trafic tylko ze edol o tym nie wiedzial ” Cześć Djek, jak jeszcze gdzieś Cię zobacze to wypomne Ci ten ostatni wlot w moje satki

  • No fajnie się na tym kalyke bawicie Marzena klikała a Piwek pewnie dusił komara na fotelu hehe Szybka przetopka i nakurzać następnych

  • Panie Adrianie, pragnę uroczyście wręczyć statuetkę BFS Lamy, wyrazy uznania szczególnie za pobicie dwukrotnego mistrza Rayleigha lama.PNG

  • No i elegancki stek Lmki na ekspach zarabiają to reszta floty też niech coś sury przywiezie a co

  • Ciężko spisać regulamin, który by wypełniał wszystkie dziury - osobiście uważam że dopóki za ostateczną decyzją czy dany raport spełnia wymagania projektu będą stały osoby fizyczne, to zawsze się znajdzie pole do nadużyć (każdemu zdarza się popełniać błędy, o czym np świadczą nasze początkowe acsy). Dlatego uważam że pomysły Żony są nietrafione bo tylko jest dokładana robota dla moderatorów, których niestety jest tylko 2 przy samym seeku. Cytat od zona_rolnika: „Wystarczy spojrzeć czy jest sama …

  • #48 2020-04-12 10:59:02 Ecc0 [Verden] - 194.13% Dnia 12-04-2020 10:59:02 następujące floty spotkały się w walce: Agresor Ecc0 [LSZ] ________________________________________________ Lekki myśliwiec 150.000 Krążownik 300 Mały transporter 2.000 _________________________________________ Obrońca Malthael [SnS] ________________________________________________ Wyrzutnia rakiet 19.086 Lekkie działo laserowe 71 Działo Gaussa 153 Działo jonowe 7.858 Wyrzutnia plazmy 248 Duża powłoka ochronna 1 ___________…

  • Brak zwrotu zapytania z rynku

    Ecc0 - - Błędy w grze

    Post

    Może i u Ciebie Elkanen nie ma problemu z dexem na rynku, ale u mnie niestety jest - i to duży bo spalanie mamy 1 (i w dodatku nie ma handlarza). Większa tolerancja pozwala mi ściągnąć większą ilość ofert które pojawiają się na rynku, obcinanie tolerancji do 10% znacznie obcina zasięgi mojego zapytania. O Twoim "półśrodku" w postaci tolerancji 0% już się nawet nie wypowiem bo szkoda strzępić ryja No nic, czekam na jakieś działanie.

  • No ładnie, wcześniej 400%, teraz 700, to następne na 1,5k% czekam