Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 141-160 z 340.

  • W jaki sposób będziecie reagować? Dacie bana graczom, którzy dokonali handlu według dopuszczonego przez rynek przelicznika, a następnie sprzedali zakupione surowce za kilkakrotnie wyższy przelicznik u handlarza? Na jakiej podstawie? To nie jest przecież bug, tylko dopuszczona przez GF, sprawdzona i przetestowana aktualizacja.

  • @ackra Co za różnica, czy dla Arta byłoby to łatwiejsze, czy nie? I tak ma nas w dupie i nie potrafi nawet przyznać, że pod srebrną pokrywą zostało nam zaserwowane gówno - większość z graczy, którzy w to grają od lat spodziewali się tego, że dobrze nie będzie, ale to co dostaliśmy przeszło wszelkie oczekiwania. Zadałem wczoraj pytanie i w odpowiedzi dostałem od naszego CoMa jawne kłamstwo. Więc w dupie już mam to, co on ma do powiedzenia, bo to nic nie warte słowa. edit. Powiedzieć Ci co teraz z…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od dexPL: „To co teraz? Trzeba korzystać czy jak ktoś tu z teamu pisał ... "uważajcie, bo poniesiecie konsekwencje" ? ” Ja bym korzystał - konsekwencje czego? jest legalnie wystawiona oferta? to legalnie kupujesz i legalnie sprzedajesz dużo drożej, rynek reguluje ceny przecież...

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Art Jest wszystko ok, tak? Tak ma wyglądać OGame? Nie zaburzyliście w żaden sposób gry? Z jednej strony zamykacie drzwi na nieuczciwy handel, żeby otworzyć wrota na legalne pushowanie się. To jest jakaś żenada.

  • Znikające statki

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    Faktycznie, po kilkudziesięciu minutach ukazała się flota

  • Znikające statki

    Crion - - Błędy w grze

    Post

    u mnie zniknęła cała flota - wczoraj posłany fs, teraz wróciłem z pracy i.... floty nie ma. punkty zostały bez zmian, ale statki zniknęły. może się znajdą jak wybije godzina powrotu fsa. okaże się za jakąś godzinę - fajna aktualizacja, fajna.

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Art: „Wersja była szlifowana na tyle, aby móc zostać w końcu wprowadzona na wszystkie Universa. ” serio? napiszesz jeszcze raz, że takie gówno mogło zostać wprowadzone? z tyloma błędami?

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    Cytat od Art: „Wersja była szlifowana na tyle, aby móc zostać w końcu wprowadzona na wszystkie Universa. ” Ponieważ nie jesteś w stanie mi odpowiedzieć jednoznacznie, że nie zawiera błędów, a @Das140 był tak łaskaw, że wymienił już kilka z nich, to uznaję, że wprowadzacie wersje z błędami na wszystkie uni i sprawdzicie sobie co będzie się działo? Podejście w stylu "jakoś będzie"? Jeszcze wczoraj były wprowadzane poprawki błędów, które znacznie wpływają na grę. Rozumiem, że w razie czego, zrobici…

  • Wersja 7.x - dyskusja

    Crion - - Porozmawiajmy o OGame

    Post

    @Art Rozumiem, że nowo wprowadzana wersja gry nie zawiera już masy błędów, która będzie powodować dezorganizację normalnej gry na starych universach?

  • Cytat od Rujevit: „Co robi Star Mario? Crion? Pan Panie Rafale? ” Napiszę Ci co, robi Crion. Otóż Crion, miał od początku wywalone na tę wojnę, bo wróciłem po prawie dwóch latach przerwy od OGame, żeby sobie poklikać ze znajomymi, bez angażowania się i bez floty, bez której trudno atakować, a co za tym idzie - bezcelowym jest skanowanie. Ponadto, pytasz o to w jaki sposób planowaliśmy wygrać? To Wy wypowiedzieliście wojnę, więc to Wy powinniście pokazać, że macie jakiś pomysł na jej wygranie - c…

  • Rekordy uIndus

    Crion - - DiD Indus

    Post

    KrzysDRJ - fajnie, że chce Ci się pobawić z tematem Proponowałbym zgłaszającym rekordy, pisać login z gry.

  • Gratulacje ST na miarę Top1 - procent i zysk świetny. Obrońcy należą się życzenia odbudowy ;)

  • Wstawiam tylko po to, by zaprezentować kolejnego gracza korzystającego z bota, kolejnego którego team nie ruszy, bo uzna że można siedzieć 24h/dobę przez kilka tygodni, można siedzieć podczas ataków i podnosić flotę zostawiając część surowców, można siedzieć przed wlotem, w trakcie wlotu i po wlocie mimo, że flota leży na pz. Dzięki Owocek za pomoc, sojusznikom również ślę podziękowania. Obrońcom zwykle życzę szo, ale w tym przypadku to nie ma sensu. Podziękowania również należą się przecież GO/…

  • Dla agresora gratulacje, dla terminatorki życzenia szybkiej odbudowy i jeszcze szybszego odwetu

  • Gratulacje - trochę się poobijałeś, ale st Ci wpadło, więc teraz kolejne to tylko kwestia czasu. Dla obrońcy to też lekcja, żeby nie wierzyć w bunkier ;)

  • Cytat od ^KaMiKaZe18^: „Gdzie jest ban dla Janusza ja sie (jeszcze grzecznie) pytam ??? ” Chyba GO się Ciebie przestraszyli, bo reakcja dość szybka.. Swoją drogą - gratulacje kolejnego ST.

  • Gratulacje - częściej rób sobie te przerwy w oglądaniu, to może niedługo znowu tutaj zawitasz Obrońcy trzeba życzyć oczywiście odbudowania statków i nie trzymania ich na planecie.

  • Ja też po raz pierwszy zetknąłem się z sytuacją obrażania o taką pierdołę - nie nadymaj się tak; obrońca wstawił rw i pogratulował Ci w nim, jeśli chciałeś żeby jego temat zniknął to wystarczyło napisać do obrońcy, albo moderatora. Gratulacje za rw.

  • Harry Potter

    Crion - - Rozrywka i hobby

    Post

    si, Twoja kolej