Wyniki wyszukiwania

Wyniki wyszukiwania 21-40 z 560.

  • Cytat od Apofis: „Lepiej grać na starym. Albo na nowym grać długo, żeby zostać w czołówce i liczyć, że się ich kiedyś dogoni jak skończy im się anty. Albo trzymać się gdzieś za topką kilkanaście miejsc też dobrze. ” Nie dogonisz - bo a) eko zyskuje więcej za nicnierobienie niż ty łącznie z farmieniem b) flociarz nie ma sensownego celu - i znów - eko topki daje więcej niż aktywny flociarz pozłomuje. Jedyne co to liczenie na a) urlop przez 3 lata b) bana c) nową wersję z nowym bugiem, który działa…

  • Cytat od Blurryface: „Conradus Ars Humana, zdradzę Ci sekret, którego używają cwaniaki, ale jest to w zasadzie zupełnie legalne i chyba celowe. Nie kupujesz surki od razu na astro, tylko budujesz sam metal do wysokiego poziomu i elektrownie żeby go utrzymać. Handlujesz metal na resztę. Wiadomo, w trakcie musisz budować magazyny, bo i do kupowania metki potrzebny magazyn i do handlu na resztę. Teraz kupowanie surowców działa w taki sposób, ze max limit kupionych surowców jest zależy od wydobycia …

  • Cytat od Virus: „Cytat od cokolwiek: „Cytat od PHENIX: „Witam wszystkich. Dyskusja stara jak antymateria. Ktoś musi płacić, żeby inny grał za darmo. Za kilka tygodni Ci którzy mają czas i chęci dogonią Tych z grubszym portfelem. Sam jestem Noobem i płace na początku bo nie chce mi się siedzieć po nocach. Miłej zabawy ” Popatrz na staty poprzedniego uni. Top3 miał więcej pktów niż ludzie grający 10-15 lat na innych uni. A ty chcez w 2-3 tyg to dogonić Chyba, że za 2 tyg masz wypłatę - wtedy tak, …

  • Cytat od PHENIX: „Witam wszystkich. Dyskusja stara jak antymateria. Ktoś musi płacić, żeby inny grał za darmo. Za kilka tygodni Ci którzy mają czas i chęci dogonią Tych z grubszym portfelem. Sam jestem Noobem i płace na początku bo nie chce mi się siedzieć po nocach. Miłej zabawy ” Popatrz na staty poprzedniego uni. Top3 miał więcej pktów niż ludzie grający 10-15 lat na innych uni. A ty chcez w 2-3 tyg to dogonić Chyba, że za 2 tyg masz wypłatę - wtedy tak, jest to realne. Do tej pory anty mocno…

  • Cytat od kasai: „Tam gdzie nie trzeba to zawsze się ktoś doszuka jakiejś dziwnej możliwości. Powiem szczerze, że nawet nie pomyślałam o tym, że ktoś mógłby w ogóle tak pomyśleć. Wg mnie pytanie miało jasny i klarowny przekaz O_o. A już i tak staramy się w każdym pytaniu 'uprzedzić Was' przed marudzeniem, że coś jest niedokładne, lub na tyle dwuznaczne, że połowa uczestników nie wie o co chodzi. ” A może to pytania są niejednoznaczne. Jak sama widzisz - pytanie o ACS było w miarę jasne (zgodnie z…

  • Cytat od Conradus Ars Humana: „A co do bugów i innych "zagrywek"... cóż... jaka miałaby być przyjemność z grania. Tego nie pojmę chyba nigdy. ” Pewnie taka, że znalazłeś sposób, aby być lepszym od innych (w rankingu). Dokładnie taki sam, jak wstawanie o 5 rano i czychanie na nieodebrany fs. Tylko zamiast wykorzystywać błąd gracza (nieodebranie fsa) - wykorzystujesz błąd programistów. I problemem nie jest to, że bugi istnieją - tylko że jest ich bardzo dużo i co chwila nowy. Od wersji 7.0 nie był…

  • @Ruda Tyle, że ostatnio groziłaś banami za rozmowy o pytaniu Zabawa była zabawą dopóki właśnie sama nie zaczęłaś pisać o jednoznaczności pytań - jako powodzie wycofania pytania. Ale cóż, kolejnych pytań, jeszcze bardziej niejednoznacznych już nikt nie wycofuje więc albo silimy się na jednoznaczność i tego pilnujemy (jako organizatorzy) albo traktujemy to jako luźną zabawę i nie przejmujemy się duperelami - a nie łączenie tych dwóch rzeczy. I na koniec - tak, takie klasyczny kobiecy styl "Domyśl …

  • Ja np doceniam chęci i organizację. Nawet czekam do konca eventu, aby wtedy zakonczyć działalność na forum ogame (bo miałem brać udział w konkursie - stąd założenie). Piszę tylko, że zrobiłyście błąd - właśnie nie przewidując czepiania się słówek. W ogame od zawsze tak było i zawsze tak będzie. Dlatego zamiast wycofywać pytanie z dnia 5 (bodajże - to o niszczeniu moona i liczbie obronców) wystarczyło uznawać więcej niż jedną odpowiedź za prawidłową. A jak nie - to niestety - musicie pilnować jed…

  • E tam. Na poprzednim uni w USA po 2-3 dniach gość miał 2kkk punktów (a 200kk przed północą) - więc polskie uni i tak mało dochodowe. Choć nie można wykluczyć, że gość korzystał z bugów - a tam tego nie pilnowano. Ale i tak - płać, kupuj anty i walcz. W końcu GF musi zebrać na świąteczne premie

  • Dlatego właśnie na forum ogame powinno sie pilnować niektórych słów kluczowych - gdy ich znaczenie w grze jest inne niż potoczne / powszechne. A tym bardziej powinno się tego pilnować układając pytania - właśnie po to, aby pytania były jednoznaczne i aby nikt się nie czepiał słówek. Niech to będzie konkurs wiedzy (mniejszej czy większej) a nie "zgadnij co autor miał na myśli".

  • Cytat od Conradus Ars Humana: „No ja się zastanawiam, co trzeba zrobić, żeby po nieco ponad trzech godzinach mieć prawie 60k punków. To znaczy dokładnie ile trzeba wydać. No dobra, ja też wydałem tym razem. 150 złociszków. I mam 200 punktów. XD. Bo zależało mi na szybkim kolonku i ekspach. Ale 60k? Wygląda na to, że to otwieranie uniwersów gameforgeowi sie zwyczajnie opłaca. ” Jak wydajesz więcej niż 100 pln - to już powinieneś kręcić zasobami. Kupujesz sztab jako podstawę. A pozostałą anty zost…

  • Ciiicho, przecież pytania są bardzo jednoznaczne ... inaczej by zostały anulowane A nie ... poczekaj ... jednak nie są

  • Cytat od Apofis: „Cytat od Muniek: „Było cos o tym kiedy nastepny event nagród bo nie -czytam juz tego szlamu ? Jaak co to info dejcie ” podobno od jutra do 31 ale w PL nie ma wzmianki bo święta sprzątanie ” A od jutra to nie będzie tylko na nowym uni? PS. Rok temu był dentysta, w tym roku sprzątanie. Co za rok?

  • Cytat od w0jci3ch: „jest strategia... nowe uni pokazało jaka strategia jest w TOPce... kto więcej ANTy wyda na surowce. ” Zakup zasobów za anty, prowadzenie multikont/siatek/pushkont/botów i szukanie bugów w grze (aby je wykorzystać). Na tym obecnie polega gra w ogame. Niczego lepszego nie oczekujcie już.

  • Cytat od Conradus Ars Humana: „Co zabija i wyludnia uni, to są kanciarze i puszerzy. Zakładam, że oparatorzy gry będą tępić głupotę z całą surowością. Dlaczego wyginęła Galatea? Poliszynel w tajemnicy utrzymuje. W ogóle, co to za kretyńskie pojęcia jak moonówka czy gsówka? Zakładam również, że właściciele ogame pójdą po rozum do głowy, że więcej zarobią na tysiącu graczy, z których stu kupi antymaterię za 100 złotych niż z jednego kanciarza, który kupi za 1000 i będzie bezkarny. Ale to tylko luź…

  • Wielkie plany co do nowego uni, a i tak zjawi się kilka osób, co wydadzą niezłą kasę i totalnie zdeklasują uni. I znów będzie granie w inną grę. I jak coś ma powodować wyludnienie uni - to właśnie taki odjazd na 1kkk pktów w 2-3 tygodnie - a nie złom z obrony. Ale póki co lepiej nie będzie Powodzenia

  • Ja nie czuję się kompetentny w Generale - ale to, że pytanie jest niejednoznaczne - każdy chyba widzi. Warunki na 5% floty i 150k - jasna sprawa - tak jest w FAQ (btw - ładnie widać kto kopiował z FAQ pogrubiony tekst ) Ale jeszcze na pewno jest kilka innych rzeczy wątpliwych: - klasa Generał musi być w czasie bitwy - to pewne (w pytaniu nie było tego warunku) - czy musi być na powrocie "transportu"? szczerze - nie wiem, bo nie sprawdzałem - w FAQ jest o stracie 150k zasobów - a mi się wydaje, ż…

  • Z ciekawości spojrzałem na nowe pytanie - i już widzę niezłą gównoburzę - o ile ktoś naprawdę weźmie się za testy A na pewno większość umieszczonych odpowiedzi będzie niepełna. Aż ciekawi mnie jak Ruda i Kasai to rozwiążą ... skoro pytanie dot. liczby obrońców było niejednoznaczne - to liczę że tutaj zostaną uznane tylko i wyłącznie prawidłowe (czyli pełne) odpowiedzi.

  • Cytat od Muniek: „Konkurs jest spoko tylko padło jedno pytanie którego nie można znalezc, nie sprawdza wiedzy tajemnej o łogejmie i część uznało to za bezsens...tak jakby to conajmniej olimpiada była. ” Dla ciebie wiedzą tajemną był % pza z piratów czy to, że przy stacjonuj część paliwa jest zwracana przy dolocie. Ja dałem sobie spokój widząc napinkę na maxa - przy każdym pytaniu będą spory aby je podważyć. A ponieważ wiele pytan było i będzie układanych niejednoznacznie - a podejście organizato…

  • Cytat od Ardnas: „Cytat od NowyLolek: „To ja już wolę usunąć matkę i zamiast niej zrobić mega kolonię na 8 pozycji. A te 20 złotych zainwestować w parę piwek ” Ciekawa koncepcja bez wątpienia, nawet nie wiedziałem, że da się usunąć matkę (aborcja mamy ). Plus dla Ciebie ziomek! ” Na każdym nowym uni to powszechna praktyka - mając 3-5 planet (czyli dla standardowego gracza ok 3 dnia gry) usuwasz planetę - matkę. Strata w eko do odrobienia w maks dwa dni, a rozmiar (plus ew. zmiana pozycji) rekomp…